Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам 1-DIN Android 8, 8 ядрен Intel 4/64GB, автомобилна навигация/мултимедия Joying.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам 1-DIN Android 8, 8 ядрен Intel 4/64GB, автомобилна навигация/мултимедия Joying.

    Беше купено за Terrano-то, но така и не го сложих. Ето линк с подробности - всичко е същото, с изключение на това че моето а мелко по-стар моедл с Android 8 и Intel-ско дъно, вместо ARM.

    https://www.joyingauto.eu/cheap-6-2-...-4gb-64gb.html

    Точния модел е JY-UOS04N4GS.

    Особенността е че дисплея е махаем и може да му се сменя позицията нагоре-надолу, така че да пасне на разположението разни други копчета/решетки на конкретния автомобил.

    Понеже никога не е слагано, а само пуснато за проба и неразличимо от ново, прилагам снимки от сайта. Разликата, освен в процесора, е само че моето няма 5Ghz Wifi, а само 2.5Ghz, няма и оптичен изход

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:single_din_gps_radio_android_10_system_1.jpg Прегледи:0 Размер:45.3 КБ ID:6893659
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:single din Carplay head unit android 10.0 4G lte car stereo 10.jpg Прегледи:0 Размер:197.4 КБ ID:6893660
    Натиснете снимката за да я уголемитеИме:Hdd6e634aba9843d49a282aec35cea827N.jpgПрегледи:0Размер:137.0 КБID:6893952





    Цена: 450лв.

    Намира се в София.

    За контакти:
    0BB 9O72757
    sparky(маймун)omegatim.com
    ЛС
    Последно редактирано от sparkybg; 12-10-22, 09:40.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    На това друго освен Андроид върви ли? Windows примерно?

    Коментар


    • #3
      Как и от къде се изтеглят пътни карти за тая джаджа?
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        На това друго освен Андроид върви ли? Windows примерно?
        Не знам. Идва с Андроид, аз не съм искал друго. По-скоро надали. SC9853 е чипът. 8 ядра по 1.8GHz. Windows-ки мултимедии за кола почти няма. Преди години имаше с Windows CE и все още се намират, но с крайно остарял хардуер.

        Някой линукс и прочие сигурно ще тръгне де. Не съм се заигравал с такива работи.

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Как и от къде се изтеглят пътни карти за тая джаджа?
        Откъдето за всеки Android телефон. Поне от 10 години насам не ми се е налагало да ползвам нещо друго освен Google maps. Шерваш му нет от телефона ти и то си работи като таблет/телефон. При добро желание и SIM карта можеш да му купиш, само за негов си интернет.

        Естествено може и с Offroad картата, дето е офлайн. Абе всичко андроидско, като на телефон.

        Впрочем вкъщи на бюрото харчи 6mA в покой, за който го интересува. И докато не се е съвсем изключило от тоя режим излиза веднага. Иначе ако се е тотално изключило му трябват нещо като 20-30 секунди до начален екран.

        Поолял съм се малко с цената - свалям на 450лв. Все пак е модел на 3 години.
        Последно редактирано от sparkybg; 10-10-22, 11:25.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          Парки, оправи си имейл адреса в първото мнение.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Парки, оправи си имейл адреса в първото мнение.
            Оправен.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              Може и със споделената връзка и да се дръпнат офлайн картите на гугъл мапс. После ъпдейт от време на време, памет гледам има 64гб 😉.

              Хм, като казах гугъл мапс: как се свалят картите за дадена държава, а не с пръсти да увеличаваш/намаляш региона? В разни статии пише, че може. От страната ли зависи или устройството? Искам да е като Sygic.
              Спарки, сори за отклонението.
              Последно редактирано от Dilyan Zagorchev; 10-10-22, 16:25.
              "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
              Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

              Коментар


              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                Най-вече, защото е платен. Иначе ми допада долу-горе. С гугъла ми е по-лесно за работа, че въвеждам името на фирмата или адреса и вдигам платната,. Sygic като вкараш име на улица и ти излиза в 20 града и трябва още да ръчкаш, отделно, че не винаги я намира.

              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                Не е платен има си фрий и премиум версия.

              • Dilyan Zagorchev
                Dilyan Zagorchev коментира
                Редактиране на коментар
                Хм, да не се бъркаш със 7-дневната зарибяваща версия? Преди го ползвах, но след тези 7 дни доста функции изчезват, а понякога ми трябват, щото гоня време. Да речем разстояние до следващ паркинг. Гласови команди не ме вълнуват, това е първото нещо, което изключвам в някоя навигация.
                Абониран съм за промоции и новини от Sigyc чрез е-майл, дори в последното писмо писали €25 на година. Мерси.

            • #8
              А, почнах да загрявам. Това си е АРМ процесор, макар и направен от Интел.

              Я сега напиши и точния модел.

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от Dilyan Zagorchev Преглед на мнение
                Хм, като казах гугъл мапс: как се свалят картите за дадена държава, а не с пръсти да увеличаваш/намаляш региона? В разни статии пише, че може. От страната ли зависи или устройството? Искам да е като Sygic.
                Спарки, сори за отклонението.
                Не съм се занимавал с такива дейности и не знам. Просто влизам в карти, търся и го пускам да ме води.

                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  А, почнах да загрявам. Това си е АРМ процесор, макар и направен от Интел.

                  Я сега напиши и точния модел.
                  След някой и друг час че си подготвям фертаносаната джипка за миене на подемник тия дни и не съм вкъщи.

                  Впрочем, заради габаритите си това с една разпечатана на 3D принтер рамка може да се намести като заводско на един куп коли.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #11
                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Я сега напиши и точния модел.
                    JY-UOS04N4GS е точния модел.

                    Последен ъпдейт:
                    https://www.joyingauto.eu/blog/post/...latest-update/

                    Доколкото виждам не е ARM, а Intel Atom X86-64. Което значи че теоретично трябва да може да се сложи Windows, стига да се намерят драйвери за всичко.

                    Малко линкчета към XDA, за който му е интересно:
                    https://forum.xda-developers.com/t/m...-root.3974357/

                    https://forum.xda-developers.com/sea...53&o=relevance
                    Последно редактирано от sparkybg; 11-10-22, 09:37.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #12
                      Спарки, гепиха ми радиото на диското (тд5, 2001) и си търся ново. Трябва да е с bluetooth и USB.
                      За навигатор ползвам телефона си. Имам и видеорегистратор.
                      Моля, обясни кратко и ясно, като за стар горски , какви са предимствата на това, което продаваш и защо да го купя.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #13
                        Ми то е и с Bluetooth и с USB, и с Wifi.

                        Това е радио + навигация + мултимедия за кола. Все едно таблет със закачен усилвател и предвиден да работи в кола. Толкоз. Ако имаш конкретни въпроси - питай и ако мога ще отговоря.

                        Защо да го купиш - защо си купуваш телефон, таблет, компютър, музика за кола? Всеки има своя отговор. Аз например не искам да се разправям със стойки, захранвания и т.н. Пък и дисплея е по-голям от на телефона ми, ако и с по-малка резолюция. По-удобно е за навигация.

                        А конкретно в твоя случай, при положение че дисплея на това е махаем и са ти откраднали музиката - сещай се.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • trapper
                          trapper коментира
                          Редактиране на коментар
                          Откраднаха радиото, панелът (дисплея с копчетата) е при мене ...

                        • bullet_pk
                          bullet_pk коментира
                          Редактиране на коментар
                          Освен това, камерата за заден ход е нещо страхотно. Особено при джипки с високи задници и резервна гума отзад е незаменимо. Виждаш буквално на 10 см зад номера. Като взимам детето от училище редовно някое нисичко хлапе притичва зад джипа. При паркиране също можеш спокойно да спреш на 10 см от задния.

                        • sparkybg
                          sparkybg коментира
                          Редактиране на коментар
                          Няма камера за задно виждане в комплекта. Но може да се поръча - вход за такава има. Предполагам нещо като 20-40лв.

                          За това че са ти откраднали радиото без панела - от такива отърване няма, но все пак да ти откраднат радиото когато панела е свален е поне на порядък по-малко вероятно отколкото ако си е на мястото.

                      • #14
                        Понеже форума се бъгна и не мога да сменя снимката в първи пост, ето снимка на реалната задница:
                        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:joyingback.jpg Прегледи:0 Размер:137.0 КБ ID:6893955

                        Затрил съм някъде ръководството, новътре така или иначе няма какво да се види. Изводите освен на картинката и на етикетчета на жиците, ги има и на лепенка върху самото устройство.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #15
                          Ъп!
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X