Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

    Добър ден,поръчах си гореспоменатия телефон,и ще дойде можеби понеделник при мен,та от сега съм започнал да се запасявам с програми,карти и други шукариики които смятам да му кача. Тъй като телефона има вграден GPS приемник,трябва и там да запълним с нещо 'по-така'. GPS колко ще ползвам,направо ме е срам да кажа,но за мен е важно да знам че имам и мога да разчитам на него. От друга страна си е екстра да тръгнеш по чукарите с мотора,и след това да видиш къде си минал.
    Гледах,търсих в интернет за карти на Гармин,които да стават за Windows Mobile 6.5,но май нищо не открих,което да задоволява претенциите ми (безплатно).
    Главно пиша тук,защото се колебая коя карта да сложа,Garmin,TomTom или IGO?
    Друго важно нещо за мен е търсенето на адреси,коя се справя най-добре,най-подробна,най-добре обозначена ?

    Благодаря за отговорите ви предварително

  • #2
    До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

    Не си търсил достатачно колега... Софтуера за гармин за телефона ти http://www8.garmin.com/support/downl...ls.jsp?id=3389 а карти има бол линкове из форума!

    Коментар


    • #3
      До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

      Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
      Главно пиша тук,защото се колебая коя карта да сложа,Garmin,TomTom или IGO?

      Благодаря за отговорите ви предварително
      Моят съвет относно GPS навигация за HTC е IGO. По-лек е софта, а е достатъчно добър вече. Няма нужда от хакване за разлика от Гармин мобайл...
      Аз лично си ползвам за колата Гармин Нуви, за за пътуване из населени места пеш - HTC с IGO.
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • #4
        До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

        Като дойде при мен,утре-други ден ще екпериментираме с различни карти,и ще видя коя най ми допада като интерфейс и функционалност спрямо местоживеенето ми,и най-вече в гората как се оправя

        Коментар


        • #5
          До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

          Като дойде при мен,утре-други ден ще екпериментираме с различни карти,и ще видя коя най ми допада като интерфейс и функционалност спрямо местоживеенето ми,и най-вече в гората как се оправя

          Коментар


          • #6
            До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

            За гората щом ти трябва те оправя само офроуд картата на Сабин а тя върви само под Гармин! Другите като Igo и т.н са мн постни за това което искаш да я използваш

            Коментар


            • #7
              До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

              Все си мисля че ще можем да я прогодим и за HTC,ще поразпитам и поразровя,и ще видим.
              Но щом е за Гармин,за хората си качват пак Гармински софт на телефоните,би трябвало да стане

              Коментар


              • #8
                До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

                Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                Все си мисля че ще можем да я прогодим и за HTC,ще поразпитам и поразровя,и ще видим.
                Но щом е за Гармин,за хората си качват пак Гармински софт на телефоните,би трябвало да стане
                Колега ... ти обаче май изобщо не вникваш в нещата който ти пишат хората тук от форума!
                По горе съм ти дал линк за Софтуер на Гармин за телефона ти. И ти обясних, че във форума има доста линкове за сваляне на карти за Гармин.Но изглежда все още не си разбрал, че Гармин си тръгва без проблем на дадения модел телефон

                Коментар


                • #9
                  До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

                  Имам точно този тъч2 от 3 месеца че и малко отгоре , минах през няколко GPS програми и единствено iGO навигира без проблем , ако се намери нещо да траква маршрута по черно ще е направо злато ! имам 2-3 програми които правят да речем през няколко минути чек пойнт , има възможност да го пращат на имейл с координати в гугъл и така някой да гледа къде караш и да се следиш сам себе си после но още не съм ги пробвал ... имам над 80+ програми за този телефон , няма да е лошо на напишеш едно лично и да ти кажа каде е нашето "околовръстно" ама вместо с мотор , с телефон ;]] пък и да ти споделя малко "шукариики"
                  Няма кал - Няма кеф !!!
                  Suzuki Samurai LJ410 1984
                  Suzuki LTZ400 2008
                  Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какви карти да сложа на HTC Touch 2?

                    Благодаря! Писах ти на скайп,че имам малко проблеми от начало с GPS-a и други неща,когато влезеш цъкни да ги "скажем"

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X