Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Египет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Египет

    Здравейте!

    Предстои ми ходене в Египет. Има ли някой карта на Египет за Garmin? Картите mapcenter.cgpsmapper.com не стават за нищо...

    Мерси предварително!

  • #2
    До: Карта на Египет

    Първоначално публикуван от omerzitelia Преглед на мнение
    Здравейте!

    Предстои ми ходене в Египет. Има ли някой карта на Египет за Garmin? Картите mapcenter.cgpsmapper.com не стават за нищо...

    Мерси предварително!
    Аз преди време доста търсих, но разбрах че да се ползва IGO(ако имаш възможност) е по-добре.

    Коментар


    • #3
      До: Карта на Египет

      За какво ти е карта на Египет?
      Там няма къде да мръднеш извън организираните групи.
      Иначе за IGO има хубава, бързо си намерих KFC и MCD в Кайро
      Грандоман WJ 3.1 QD

      Коментар


      • #4
        До: Карта на Египет

        Първоначално публикуван от pacific
        Можеш да си се разхождаш из курорта. И с една карта, ще си доста по-спокоен.
        Ето, колега. Картата за Мапсорса я тествах скоро в Шарм ел Шейх, Хургада и Дахаб. Добра е!
        То може, но няма какво да видиш, а и зависи къде ти е хотела, има такива в Хургада, които са далечко от самия град. А за Египет - препоръчвам Шарм ел Шейх, много истински курорт и си личи влиянието на богатите арабски страни наоколо
        Грандоман WJ 3.1 QD

        Коментар


        • #5
          До: Карта на Египет

          Доколкото съм чувал, Кайро и Бомбай имат две общи черти :
          - и в двата града вероятно има правила за движение на МПС, но на пръв поглед не си личи...
          - ако се поинтересуваш колко е населението в тези градове, точността на отговорите ще е от порядъка на 2-3 милиона...
          Така, че не очаквай да срещнеш богата информация на място. Възползвай се от помощта на pacific и дърпай картата. Да можеш поне да се върнеш там, откъдето си тръгнал...
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • #6
            До: Карта на Египет

            Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
            Доколкото съм чувал, Кайро и Бомбай имат две общи черти :
            - и в двата града вероятно има правила за движение на МПС, но на пръв поглед не си личи......
            Като казах на един приятел че движението в Кайро е неописуемо, той ми отговори: "Ти не си виждал Мумбай, там и улици няма...." Така че може би Кайро си е цивилизация.

            Коментар


            • #7
              До: Карта на Египет

              Карта за Garmin ми трябва и на мен.На 07.03.2010 аз и брат ми летим самостоятелно/от Атина/ за Кайро.Не сме с туроператор.Групата ни е от двама.Картата ни трябва за градовете:Кайро,Александрия,Порт Саид и за отиване и връщане от Александрия до Ел Аламейн.За каране на рент кар извън градовете е малко рисковано.Особено на юг,а в Кайро си е лудница.Трябва ни за по-лесно намиране на обектите в градовете.

              Коментар


              • #8
                Re: Карта на Египет

                Go to http://gpsmapsearch.com/osm/mp/# and hit the "CTpaHbI" in line 8, this guides you to a page with a lot of maps, including Egypt.

                Коментар


                • #9
                  До: Карта на Египет

                  Смела идея колега , браво. Така отидох за пръв път 99та-без туроператор. Обиколил съм повечето им големи градове. Ако сте сами , знай няколко неща. НЕ СЕ БРЪСНИ поне една седмица преди тръгване и ако много ти се бръсне ползвай ел.самобръсначка, Винаги имай тридневна брада. Носи дънки , абе изобщо евтини масови дрехи с убити тонове. Това ако искаш да се слееш с тълпата и да не те дърпат от всички страни. Представи си , че си роднина на сирийския министър председател , представи си той как би се държал там и след известно време ще усетиш , че и ти го правиш. Това за излъчването. Действа. Центъра на градовете е наистина спокоен? за туристи, обаче границата от гетото не е маркирана. Все едно изведнъж да се озовеш от плочника на НДк във факултето. Повечето хора в 15 милионен Кайро живеят с по една две питки/плоски/ и домат на ден. 99% от хората не са терористи , в Кайро дори има вече заложни къщи и бандитчета както тука в началото на 90те. Не ходи никъде ако те задърпат да те водят да видиш , много специални и евтини стоки, лъжа е. Там все още обичат руснаците, това ако те питат откъде си , но за последните 7-8 години любовта към парите и там измества всичко останало. Ще се учиш на терен, нали искаш приключение , изгледай ей тия няколко филма за да усетиш духа на хората там, ако не си бил в арабския свят.
                  Русский перевод (2006)
                  Последнее путешествие Синдбада

                  и помни че винаги трябва да вярваш в Бог , независимо кой , но силно и искренно. Там Бог е правопропорционален заместител на жизнения стандарт!
                  п.п. това са неща , които тук звучат глупаво и смешно, но кацайки на на кое да е арабско летище , ще се сетиш за тях , дано са ти полезни. Успех

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X