Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топо карта на Франция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Топо карта на Франция

    Здравейте, колеги!
    Не намерих нищо по тази тема, затова я отварям като нова. Става дума за топо картата на Франция. Тя се състои от девет карти, според географските региони, като всяка от тях се намира в отделна папка или exe файл, инсталира се самостоятелно и има отделен FID. Всичките са инсталационни за MapSource. Наименованията им са „Garmin Mapsource Topo France GPSTopo 1, 2, 3 и т.н. до 9”, следвано от името на региона и числа, показващи версията. Срещал съм ги на много места из нета и винаги се натъквам на едно и също. FID-овете на 8 от картите са трицифрени числа, част от тях дори поредни, и се инсталират в групата Families на MapSource. Единствено карта 5 няма FID и се инсталира в групата Products с код 2101. Освен това за разлика от останалите не е рутираща. От друга страна съм срещал вариант на тази карта в папка със следното име : „Garmin MapSource Topo France GPSTopo 5 v1[1].0 Ile de France (MapID 722)”. 722 е много логично тъй, като предните 4 имат FID 718, 719, 720 и 721. В тази папка се намират 3 файла, от които единият (най-големият) е img. Само, че това img за нищо не става. Сопред GMapTool форматът му е невалиден. Та въпросът ми е може ли някой по-знаещ да каже има ли я тази карта действително с FID 722 и къде може да се намери. Иначе картите са много подробни, при това рутиращи.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X