Обява

Свий
Няма добавени обяви.

коя карта е по подробна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • коя карта е по подробна

    искам да попитам коя според вас е по подробата карта на Гърция дали autodriveHellas или Anavasi моля за компетентен и бърз отговор

  • #2
    До: коя карта е по подробна

    В раздела има теми, в които зададения от теб въпрос е обсъждан.
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #3
      До: коя карта е по подробна

      Зависи за какво е вашето предпочитание. За по-подробни пътища и POI точки - ADH 1.80. В Анаваси има топографски данни.

      Коментар


      • #4
        До: коя карта е по подробна

        Мнението ми за тези две карти съвпада напълно с това на колегата rulin.
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • #5
          До: коя карта е по подробна

          Аз мога да коментирам само частен случай за двете карти. Анаваси (3.9х мисля) тотално се издъни на о.Тасос и ме заби из някакви вилни зони в североизточната част на острова... а бързах за ферибот. От тогава съм си взел решението за мен - само Хелас. За съжаление и Хелас съдържа грешки.
          Още повече, че в Анаваси няма цветно обозначение на пътищата (червено, жълто, сиво). За мен това е полезна информация.
          Анаваси се води по-скоро туристическа карта.

          Коментар


          • #6
            До: коя карта е по подробна

            След като два пъти бях в Гърция(до едно и също място де), но различно връщане мога да кажа, че Ауто Драйв Хеллас е достатъчно добра. Нямам никакво мнение за другата, защото дори до скоро не знаех, че съществува. Наскоро в друга тема обаче съфорумници споделиха, че са пътували без проблем и със Сити Навигатора, но също нямам впечатления.

            Аз съм много доволен, защото разнообразих малко и карах през целия остров Евоиас и също бързах за ферибот и устройството не ме излъга и заби по някакви гадни пътища!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X