Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Търся подробна карта на Гърция ?

    За Нова година бях в Гърция на Атон. С Autodrive 1.6 намах проблеми, докато CNE2009 постоянно искаше да тръгна по черни пътиша. Докато по магистралите и главните пътища по - добре се представи CNE2009.

    Коментар


    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

      Първоначално публикуван от rulin Преглед на мнение
      За Нова година бях в Гърция на Атон. С Autodrive 1.6 намах проблеми, докато CNE2009 постоянно искаше да тръгна по черни пътиша. Докато по магистралите и главните пътища по - добре се представи CNE2009.
      Зависи как си настроивате навигациите ако сте задали да отбягва магистрала затова ви перка по черно всичко е от настроики

      Коментар


      • До: Търся подробна карта на Гърция ?

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Случайно да си записал трак?
        Ако кажете как става скоро пак ще имам път на там и ще го запиша но ви казвам беше тотална щета

        Коментар


        • До: Търся подробна карта на Гърция ?

          Здравейте,аз също търся подробна карта на Гърция,с единствената разлика,че на мене ми трябва за компютъра, а не за GPS-а,надявам се някой да ми помогне,
          благодаря,предварително

          Коментар


          • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

            Аз си я направих от IMG, в нета има много инфо по въпроса.
            Виж например този линк
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30503

            Най-отдолу на колегата Gromov

            Коментар


            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

              Виж това:
              http://dox.bg/files/dw?a=ecac1ae88a

              Коментар


              • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                То с правенето ясно, ама не работи търсенето по адрес! Или при теб работи?

                Коментар


                • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                  Проблема с невъзможността за търсене по адрес идва от файла 0ХХХ_mdr.img, в който фактически се съдържат всички адреси . (Може да си поиграете и да го отворите с Hex) При вкарване на картата в Mapsource, файла не се инсталира и затова се губи търсенето по адрес в Mapsource. Не съм си играл с файла, но мисля че е възможно вкарването му в Mapsource Междудругото това е и начинът да се възстанови търсенето по адрес на карта, която при инсталацията в Mapsource е загубила търсенето си по адрес...

                  Поздрави,

                  Коментар


                  • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                    Обаче в много случаи при обратното събиране с файла *.mdr.img нищо не се получава. Търсенето пак си липсва (в уреда). Реално обратната операция си е излишна , след като имаме готовия *.img файл. Въпросът е принципен!

                    Коментар


                    • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                      Обаче в много случаи при обратното събиране с файла *.mdr.img нищо не се получава. Търсенето пак си липсва (в уреда). Реално обратната операция си е излишна , след като имаме готовия *.img файл. Въпросът е принципен!
                      ...аз съм си играл с два карти и при двете стана, но си спомням, че при обединението преименувах файла примерно в 12345678.img и тогава стана Междудругото има смисъл, ама някои неща не мисля че е редно да ги пиша...

                      Лека Нощ,

                      Коментар


                      • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                        Мнение на deedee7600
                        Здравейте,

                        Някой може ли да ми даде линк към английската версия на ИМГ файла на Ауто Драйв Хелас 1.60?


                        h ttp://rapidshare.com/files/17435234...E_1.6.img.html за съжаление няма никой там

                        Коментар


                        • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                          здравейте колеги трябва ми карта на Гърция и по специално на остров крит значи порових се във форума открих направих всичко стъпка по стъпка и не успях да я инсталирам н GPS-а си това го правя вече втори ден и накрая реших да се обърна за помощ към някои от вас значи от София съм и ако някои има желание да ми помогне нека ми пише на skype valiors или да ми се обади на 0884009681 или на 0878986435 и да се разберем за някаква среща задължително ше почерпя защото ми е наложително скоро ще пътувам натам

                          Коментар


                          • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                            Първоначално публикуван от valiors Преглед на мнение
                            здравейте колеги трябва ми карта на Гърция и по специално на остров крит значи порових се във форума открих направих всичко стъпка по стъпка и не успях да я инсталирам н GPS-а си това го правя вече втори ден и накрая реших да се обърна за помощ към някои от вас значи от София съм и ако някои има желание да ми помогне нека ми пише на skype valiors или да ми се обади на 0884009681 или на 0878986435 и да се разберем за някаква среща задължително ше почерпя защото ми е наложително скоро ще пътувам натам
                            какъв е уреда? нуви или моб.телефон? да ти изпратим линк с готов файл, който само да копираш
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                              А някои знае ли дали "Avto_Drive_Hellas_v1.60" е рутираща?

                              Коментар


                              • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                                100%.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X