Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Търся карта за Гърция която да мога да инсталирам

    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
    Здравей Milstan,

    Благодаря за линковете.За Гърция се справих, НО за Турция има следният проблем:
    -Тъй като картата на Събин 4.50 е със същото име/разширение ми иска да ги заменям.
    -Пробвах да ги кача с разширение tyrkey.img,turkey.unl но не се получава.
    -Като копирам 4.50 в нова папка, NCTY трагва, но изчезва картата на Събин.

    С Нокиа Н95 съм и Garmin mobile XT.

    Ще съм ти благодарен ако Ти или някой друг помогне.

    Благодаря

    Коментар


    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

      Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
      Днес и аз пробвах да инсталирам Ауто драйв Хелас 1.30 на Нуви 350 и не стана като файл gmapprom1, но когато го преименувах на gmapsupp стана. Аз имам Нуви 660 и при мен си е gmapprom1. Явно при модела 350 не става така. Според мен това е начина с преименуване.
      да , този апарат е меко казано особен! Някъде писах за това - например не чете сити навигатора от допълнителния длот!!! Всичко друго - да, но той не! - трябва да е в нувито!

      Коментар


      • До: Търся подробна карта на Гърция ?

        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
        Някъде в нета прочетох, пробвах и се получи! Та, - сваляте това дето се чудехме какво да го правим - http://autodrivehellas.gr/Auto_Drive...s_v1.25_en.exe ,
        след което си сваляте една малка програмка - UniExtract, с тая програмка екстрактвате това екзе, и се получават 1 купчина ненужни файлове и една папка...
        В тая папка има един файл- джимапром, вземате си го, прибирате го на друго място, а всичко останало триете... може да си го кръстите и джимапссуп - по желание... и го слагате където му е мястото и всичко си работи - търсачки, рутиране и т.н., няма нужда и от унл файл...
        колега ,аз съм доста нов и ненавлязъл в сложните дебри на навигацията ,ще може ли малко помощ ? Направих това ,което си описал по-горе - изтеглих , разархивирах , намерих джимапром , преименувах , но къде трябва да го поставя?

        Коментар


        • До: Търся подробна карта на Гърция ?

          Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
          колега ,аз съм доста нов и ненавлязъл в сложните дебри на навигацията ,ще може ли малко помощ ? Направих това ,което си описал по-горе - изтеглих , разархивирах , намерих джимапром , преименувах , но къде трябва да го поставя?
          В апарата или допълнителната сд карта.. Трябва и унл файл с подходящия 25 значен код...

          Коментар


          • До: Търся подробна карта на Гърция ?

            Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
            В апарата или допълнителната сд карта.. Трябва и унл файл с подходящия 25 значен код...

            добре , а от къде?

            Коментар


            • До: Търся карта за Гърция която да мога да инсталирам

              Първоначално публикуван от m_yan Преглед на мнение
              Здравей Milstan,

              Благодаря за линковете.За Гърция се справих, НО за Турция има следният проблем:
              -Тъй като картата на Събин 4.50 е със същото име/разширение ми иска да ги заменям.
              -Пробвах да ги кача с разширение tyrkey.img,turkey.unl но не се получава.
              -Като копирам 4.50 в нова папка, NCTY трагва, но изчезва картата на Събин.

              С Нокиа Н95 съм и Garmin mobile XT.

              Ще съм ти благодарен ако Ти или някой друг помогне.


              Благодаря
              Отговорих ти в другата тема

              Коментар


              • До: Търся карта за Гърция която да мога да инсталирам

                Първоначално публикуван от navcho Преглед на мнение
                Отговорих ти в другата тема
                Стана.Благодаря.И аз ти отговорих в другата тема

                Коментар


                • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                  Първоначално публикуван от velizar6507 Преглед на мнение
                  добре , а от къде?
                  Моля да прочетиш внимателно цялата тема за Гърция - има я ... там има готови унл файлове, говори се нещо за джет маус...един генератор..

                  Коментар


                  • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                    Някой има ли идея защо като се опитам да инсталирам английската версия на Auto_Drive_Hellas_v1.30 ми изписва някакви йероглифи и не иска да се инсталне, да не би да ми липсва някаква приставка за мапсорса?

                    Коментар


                    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                      До сега темата е 9 страници! моля прочетете всичко по нея и ще разберете как стават нещата!

                      Коментар


                      • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                        Здравейте,

                        От доста време следя темата и ви уверявам, че няма нещо, което не съм прочел включително с препратките. Въпреки това имам следния проблем: Апарата ми е Garmin eTrex Vista HCx. Картата на Гърция от Auto_Drive_Hellas_v1.25 съм я качил в Мапсорса, като я изтеглих не във формат с .ехе разширение, а преправих .reg файла. От Мапсорса след като маркирам цялата карта на Гърция ми блокира програмата и не може да се прехвърли на СД карта. Пробвах и описания начин с .img файла, който извлякох от Auto_Drive_Hellas_v1.30, но въпреки това не мога да разбера как се прави този .unl файл, като включително пробвах и с JetMouse, но уви безуспешно. Моля, някой да помогне с едно обяснение как да си кача картата на Гърция на GPS, тъй като след 10 дни заминавам за там и ще ми е доста необходима. Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                          сега, разните еквилибристики, които си правил, са явно в неправилна посока
                          защо не караш по посочения път по-горе?

                          имг-то - в апарата

                          с мауса получаваш двадесет и пет цифрен код, който го записваш в *.txt файл. ( напр. с notepad)

                          този файл го преименуваш в ****.unl , където на мястото на *** е името на .имг файла

                          двата файла - *****. имг и *****. унл ги слагаш в уреда и ...

                          и толкова

                          успех!!!

                          Коментар


                          • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                            Здравейте,

                            От доста време следя темата и ви уверявам, че няма нещо, което не съм прочел включително с препратките. Въпреки това имам следния проблем: Апарата ми е Garmin eTrex Vista HCx. Картата на Гърция от Auto_Drive_Hellas_v1.25 съм я качил в Мапсорса, като я изтеглих не във формат с .ехе разширение, а преправих .reg файла. От Мапсорса след като маркирам цялата карта на Гърция ми блокира програмата и не може да се прехвърли на СД карта. Пробвах и описания начин с .img файла, който извлякох от Auto_Drive_Hellas_v1.30, но въпреки това не мога да разбера как се прави този .unl файл, като включително пробвах и с JetMouse, но уви безуспешно. Моля, някой да помогне с едно обяснение как да си кача картата на Гърция на GPS, тъй като след 10 дни заминавам за там и ще ми е доста необходима. Благодаря предварително.
                            Ако в джетмаус слагаш ПРАВИЛНИЯ номер на апарата( или СД картата, ако инсталираш на нея), т.е. в ГОРНИЯ прозорец и ПРАВИЛНИЯ номер(FID) на картата която ползваш(в долния прозорец на мауса) ,запишеш правилно 25 значния код (с разширение UNL ),просто не може да не стане.
                            Успех!
                            ПП
                            Ако все пак не стане изпрати ми номерата на апарата и ФИД-а на картата на ЛС, ще ти върна 25-значния код на ЛС или имейл.
                            Последно редактирано от nisanterano; 18-04-08, 15:03. Причина: допълнение ПП

                            Коментар


                            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                              Ето линк за вече екстрактнатата карта v.1.30en http://rapidshare.com/files/108828322/gmapsupp.img.html Не знам до кога ще бъде актуален аз днес го намерих, така че дерзайте

                              Коментар


                              • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                                Ето точно тези уточнения ме деляха от пълното щастие. Благодаря Ви много. СТАНА !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X