Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.20/2017.10

    На Гърция и Италия отключена за гармин нуви 200.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.20/2017.10

      На 8 април пътувах с версия 2016.30 между Флоренция и Болоня и се изненадах, че новата магистрала липсва на картата, при положение, че при всички други навигационни платформи вече я има.
      Сега установявам, че я няма и в последната версия, което вече говори зле за Гармин...
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.20/2017.10

        Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
        На 8 април пътувах с версия 2016.30 между Флоренция и Болоня и се изненадах, че новата магистрала липсва на картата, при положение, че при всички други навигационни платформи вече я има.
        Сега установявам, че я няма и в последната версия, което вече говори зле за Гармин...
        Представям си колко бързо ще се актуализира тогава картата за България!

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2016.20/2017.10

          6 до 9 месеца от пускането му, обекта се появява в европейската карта. Не по-рано.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

            Излязла е CN Europe 2017.10 NT
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

              Здравейте, имам Гармин нуви 205 и преди 4 години си качих карта на Гърция, която навигацията ми я изписва по следния начин CN Europe NT 2012.40
              [1]-Greece NT 2012.40 Unloked by Ipmark. Тази година пак ми се налага да ходя до Гърция и въпроса ми е може ли да си ползвам тази карта или е твърде стара? И ако трябва друга, можели линк към такава. Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                Това би трябвало да свърши работа.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                  На 14 Април ...
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                    ISG, Благодаря ти много, изтеглих, качих на Гармина и всичко работи както трябва. Имам само едно питане и то е от любопитство. Старата карта на Гърция беше 56мб. а тази сега е 433мб. и като дам промени държава, имам доста голям избор, да разбирам ли, че имам цяла Европа или не?

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                      Имаш Гърция + Италия и друго нямаш. Това, че може да има опции за много държави не значи че ги има.
                      Цялата карта е 3 646 838 КБ.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                        Нужда от мнение 2016.30 нту и 2017.10 нту ,втората зарежда много по бавно на мобиле хт с което работя. Качените карти са горе долу един и същ обем. И двете са отключени и си работят в марсоурс. Дали проблемът е в повечето информация за обекти ,която има последната или да търся причината другаде.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                          Два въпроса:
                          1. И двете ли работят заедно
                          2. И двете ли са на устройството?
                          Според мен не е от картата, а нещо друго не е наред. Кой е модела на устройството?
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                            Само по една на сесия. Проблемът се оказа градската област в новата версия. Сложих отметка да не я показва и си се зарежда нормално. Колкото и да не ми се иска, ще трябва да се купува ново устройство. Всяко нещо с времето си.

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                              Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                              Това би трябвало да свърши работа.
                              Такааа, понеже мненията ми от днес вече ги няма, а колегата ISG ми беше отговорил, ще пробвам да повторя и да помоля отново за съдействие.
                              Значи, имам Нуви 1490, което си има карта Europe NT 2011... и която ползвах успешно доскоро. На устройството има и Карта БГ, легална, с право на обновяване. Europe картата е легална, без възможнст за обновяване и е записана на вътрешната памет. Наскоро реших да пробвам, дали мога да сложа по-актуална карта на СД карта. Взех си една 8 Гб, форматирах я и записах на нея Europe NT 2016.10. Един файл е с име gmapsupp.img и според указанията го сложих в папка Garmin. Картата се вижда на устройството и вероятно работи. Казвам вероятно, защото я пробвах само със симулация на маршрут, а не в реални условия.
                              Вчера свалих картата от вашия линк и пробвах да я пусна по същата елементарна схема, но този път картата не се вижда на устройството. Отново е един файл с име gmapprom.img и го поставих при другия в папката Garmin на СД картата. Какъв е проблема?

                              П.П.: Да питам и за изобразяването на кръстовища. Доколкото разбрах от важната тема, ако ползвам картата, която сложих на СД карта, на практика нямам изобразяване на кръстовища, защото имам само imgфиле, без jcv файлове за нея, т.е, ако искам тази екстра, трябва да си пусна старата карта?
                              Последно редактирано от Двигателист; 20-07-16, 20:37.

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2017.10/2017.10

                                Първоначално публикуван от Двигателист Преглед на мнение
                                Такааа, понеже мненията ми от днес вече ги няма, а колегата ISG ми беше отговорил, ще пробвам да повторя и да помоля отново за съдействие.
                                Значи, имам Нуви 1490, което си има карта Europe NT 2011... и която ползвах успешно доскоро. На устройството има и Карта БГ, легална, с право на обновяване. Europe картата е легална, без възможнст за обновяване и е записана на вътрешната памет. Наскоро реших да пробвам, дали мога да сложа по-актуална карта на СД карта. Взех си една 8 Гб, форматирах я и записах на нея Europe NT 2016.10. Един файл е с име gmapsupp.img и според указанията го сложих в папка Garmin. Картата се вижда на устройството и вероятно работи. Казвам вероятно, защото я пробвах само със симулация на маршрут, а не в реални условия.
                                Вчера свалих картата от вашия линк и пробвах да я пусна по същата елементарна схема, но този път картата не се вижда на устройството. Отново е един файл с име gmapprom.img и го поставих при другия в папката Garmin на СД картата. Какъв е проблема?

                                П.П.: Да питам и за изобразяването на кръстовища. Доколкото разбрах от важната тема, ако ползвам картата, която сложих на СД карта, на практика нямам изобразяване на кръстовища, защото имам само imgфиле, без jcv файлове за нея, т.е, ако искам тази екстра, трябва да си пусна старата карта?
                                На картата памет в папката Garmin може да има само 1 файл и с име gmapsupp. Преименувай файла който си свалил. Jcv може да имаш и на новата карта, само намери файла за твоята версия и модел и го запиши пак на картата памет в същата папка, правиш друга папка JCV и го слагаш в нея. Успех

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X