Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

    Здравейте!
    Качих си новата карта на Европа 2010 от сайта на Гармин, но сега вече нямам гласовата навигация на български . Моля, ако някой знае, как да го оправя да помогне

    Коментар


    • #92
      До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

      Някои има ли линк за eu 2010.1 3D ?

      И какво е по различно с поставянето на img файла за 3D на Нюви 765 ако го е правил някои би ли обяснил как става?

      Коментар


      • #93
        До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

        http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1757158

        Коментар


        • #94
          До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

          Първоначално публикуван от rulin Преглед на мнение
          Аз я имам CN EU 2010.1 в img така като мисля май ми трябват само gmap3d.img, gmaptz.img,CNE2010_10.JCV регнат съм в руският форум но не ми дава да свалям заради липса на siid някои колега ако може да ги качи някаде из нета тея файлове коитоса за 3D и да питам трябва ли да се лекуват както самият img файл или някой ако го е правил нека сподели. И ако се опитам да я сборна с някои други карти в един общ фаил ще тръгне ли като се има впредвид че е 3D картата? Мерси
          Последно редактирано от Garminn; 26-06-09, 16:03.

          Коментар


          • #95
            До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

            http://dox.bg/files/dw?a=d8f598156a
            http://dox.bg/files/dw?a=1a3a7bdc55
            http://dox.bg/files/dw?a=895a68310a
            http://dox.bg/files/dw?a=5623f8dba9

            Коментар


            • #96
              До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

              Да Ви питам, в тази карта има ли Унгария застъпена или трябва да си кача карта за Унгария ,ако няма от къде мога да си я взема!
              Поздрави!
              Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

              Коментар


              • #97
                До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                Унгария все още не е "първа хубост" в Сити Навигатора.
                Най-добре си дръпни NaviGuide Hungary 5.2 NT, тя е последната версия.
                В този раздел някъде по-надолу трябва да има тема за Унгария или ползувай търсачката.
                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                Коментар


                • #98
                  До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                  Тази същата нова карта във вид /unluk...../ поне при мен при задаване на път до Солун ми показва едни прави линии все едно съм с Боинг а не с кола. При друг случвало ли се е ?

                  Коментар


                  • #99
                    До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                    Здравейте. Четох,четох,четох и малко не схванах.
                    Сега намерих Garmin City Navigator Europe NT 2010 Unlocked която е 1.59гб. А тази която я има тук е 3гб. Коя да си инзталирам на SD карта , и дали Нувито ми ще приеме 4гб карта. С НУВИ 200 съм.

                    Предстои ми ходене до Франция и затова искам да си сложа EU карта.
                    Сега в момента ги свалям и двете карти.
                    Някой ползвал ли е скоро някоя от тях и да е ходил към франция или някъде другаде.
                    Пои точки има ли си ? Работят ли ?

                    Благодаря Ви предварително.

                    Коментар


                    • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                      По-малкият е готов файл за копиране в устройството, а по-голямият е инсталация за MapSource.
                      Ако не възнамеряваш да ползваш само определени области от картата или да подменяш области с други по-подробни карти, използвай готовия файл.

                      Поздрави!
                      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                      Коментар


                      • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                        Ами нямам намерение да подменям, защотото не съм запознат с тази част на софтуера.Просто искам да ми показва пътя.
                        А отностно капацитете на картата , 2 или 4Г . И нуви 200 с 4Г ще има ли проблем.
                        Вземам си карта, пействам вътре имг файла и готово.
                        А трябва ли да го правя в Папка Garmin>img (на самата карта )?
                        И пой точките в картата ли трябва да ги кача, или те си остават в паметта на Гармина?

                        Благодаря ти!!!!
                        Последно редактирано от houser; 24-07-09, 09:32.

                        Коментар


                        • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                          Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
                          Вземам си карта, пействам вътре имг файла и готово. А трябва ли да го правя в Папка Garmin>img (на самата карта )?
                          Файла трябва да е с име gmapsupp.img, сложен в директория X:\Garmin\.
                          Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
                          И пой точките в картата ли трябва да ги кача, или те си остават в паметта на Гармина?
                          Вътрешната памет би трябвало да е предостатъчна за POI, ако има проблем със свободната памет може да се разчисти значително.
                          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                          Коментар


                          • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                            OK!!!!!
                            Благодаря Много за помоща.

                            Коментар


                            • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                              Къде греша?
                              Сложих фаила GMAPPROM.img на SD карта , слагам я в навигацията и никои?
                              Това е името на фаила CN_Europe_NT_2010.1_Unlocked?
                              Направих и unl фаил.?
                              Качени са в папка с името Garmin

                              Какво не правя както тябва?
                              Последно редактирано от houser; 25-07-09, 13:51.

                              Коментар


                              • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                                Влез в настройки, карти и виж дали там се вижда новата карта. Трябва да е включен чекбокса срещу нея за да я ползваш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X