Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

    Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
    Отдавна е оправен този проблем след firmware update на уредите който не разчитаха по големи карти.

    Точно така. Тези модели четат еврокартата. Когато купувате 4 ГБ за апарата си, може да помолите продавачката да сложите една за проба, преди да платите. В скритото меню се вижда СД картата, ако е активна.
    Последно редактирано от milstan; 09-08-12, 20:08.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

      Колеги няакой ще сложи ли едно рамо за последната версия кой архив да сваля от тук: 2) City Navigator Europe NT 2013.10 UNLOCKED IMG има 9 на брой?

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

        Естествено всичките девет. Научете се да работите с WinRar:
        http://djcut.bulboard.com/winrar-vt691.html
        http://www.win-rar.bg/study/part2/multi.php

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

          Благодаря!
          Да кажа само че не всички са толко напред с технологийте!

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

            Май не остана... :

            Eastern Europe :

            Estonia: Full coverage
            Latvia: Full coverage
            Lithuania: Full coverage
            Poland: Full coverage
            Slovakia: Full coverage
            Hungary: Full coverage
            Slovenia: Full coverage
            Croatia: Full coverage
            Bulgaria: Full coverage
            Romania: Full coverage
            Turkey: Full coverage
            Moldova: Major roads only
            Bosnia & Herzegovina: Coverage for most urban areas
            Serbia & Kosovo: Full Coverage
            Montenegro: Coverage for most urban areas
            Albania: Major roads only
            Republic of Macedonia (FYROM): Full coverage
            Belarus: Major roads only
            Ukraine: Full coverage



            Version: 2013.20
            Released: Aug 2012


            П.П. Жалко , че ББ ряза толкова много лентички , в Navteq никой не е чул!
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от milstan; 16-08-12, 17:13.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

              Здравейте, колеги!
              Доста е дълга темата и да си призная не успях да я изчета цялата. Малко по диагонала карах. Не че ме мързи, напротив, доста интересни неща има, но да си призная малко не съм на ти с компютърните термини и понякога ми е трудно да разбера. Проблемът е, че ми се налага спешно да тръгна за Германия, през Румъния и Чехия, а не зная картата ми на Европа, какво представлява. Със сигурност е доста стара, защото имам GPS-а отдавна. Става въпрос за Nuvi 760. Българската ми карта е отделно качена на карта, която се купих тогава от Гармин за около 100лв. след като от гермонос ме излъгаха, че има карта на БГ, а се оказа, че има само пътя София - Варна и София - Бургас, образно казано разбира се, но имаше само главните пътища. Тъй като нямам достатъчно време и не искам да експериментирам, като в последствие да се окаже че нещо не работи както трябва. Може ли някой от форума да ми помогне с качването на карта на Европа на моя гармин. Срещу почерпка разбира се.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                Здравей sto101,

                Теглиш архивирания img файл /отключен/ от линковете по-долу:
                Разархивираш файла, кръщаваш го gmapsupp.img, ако не излезе с това име от архива де, слагаш го на SD карта в папка Garmin и си готов за път.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                  Колегата ISG - точен както винаги
                  По така кратко и ясно описание трябва да се справиш sto101.
                  Само да допълня да си направиш копие на компа на SD карта и на паметта на навигацията и ако имаш вече gmapsupp.img на gmapsupp.img да го замениш с новия, но това може би се подразбира

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                    Благодаря Ви много и на двамата. Ще ги изтегля и ще пробвам да се справя.

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                      Мерси и от мен на ИСГ за качената карта и за линка.
                      Всичко си работи на 6
                      гмапсуп е името от архива

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                        Дайте малко инфо как да ъпдейтна всичко на моя гармин.Имам гармин нуви 1350 купен от технополис. Регистрирах го в karta.bg и ми направиха чпдейт. След това доста време не съм ползвал навигацията на имейла ми не съм получавал каквито и да е било ъпдейти когато влязох в сайта и се логнах с потребителското име на което ми направиха първоначалната актуализация на софтуера ме прехвърля директно на закопуване на нова карта в гаранционната карта пишеше 2 години безплатна поддръжка!? Кажете ми като не мога да получа това за което съм си платил как да си го взема по другия начин?На дисплея ми изписва че софтуера ми е по стар от година и трябва да го актуализирам. Картата си я замених с нова от тук как да заменя останалата част от софтуера.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                          Здравей,

                          Щях да кажа да попиташ този, от когото си го купил, ни ти си отишъл в супермаркета както е думата. Тук си имаме онлай магазин с по-добри цени и съответната поддръжка - да знаеш за друг път. Иначе - на сайта на Гармин трябва да си дръпнеш от поддръжката една програмка Wepupdater. Като я пуснеш тя ти разпознава свързания към компютъра уред и ти предлага да ти обнови през интернет софтуера. За българската карта и дали имаш право за нейното обновяване - в karta.bg има вероятно и телефони за контакт. Попитай ги.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                            Здравейте, искам да попитам Нуви 200 дали ще разпознае Европейската карта, или ще трябва да я орежа за да се получи файл по-малък от 2ГБ?

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.20

                              Здравейте, качих City navigator 2013.21 но JCV файла не мога да го подкарам
                              Нювито е 3760Т.
                              Опитвам се да видя кръстовищата по време на симулация...може и там да бъркам?
                              Иначе файла го пробвах както във вътрешната памет така и в картата но не се получава...
                              Явно бъркам някъде и моля за помощ.

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                                Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
                                Чете без проблем, просто си ъпдейтни последния фърм и си намери последната версия на картата.
                                На СДто си слагаш Европа, а вътре може да си сложиш 2-3 други карти.
                                Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                                Чете 4 GB карти! От автомобилните навигатори всички четат карта 4 гига ! Виж при ръчните навигации го има този проблем да не разчитат по големите мемори карти.
                                Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                                Отдавна е оправен този проблем след firmware update на уредите който не разчитаха по големи карти.
                                Прочети малко по назад, хората са го коментирали този проблем.
                                Диян Димитров

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X