Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

    Сега видях, че е с версия 3.70 , слагам 4.00 и пробвам пак.
    ЙЕС, станА, благодаря за помощта .

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

      Моля, някой да ми каже как се инсталира на GPS-a този Garmin, че немога да се оправя нещо. Ще съм много блгодарен!!!!

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

        Първоначално публикуван от cplx Преглед на мнение
        Моля, някой да ми каже как се инсталира на GPS-a този Garmin, че немога да се оправя нещо. Ще съм много блгодарен!!!!
        Колега, кой GPS, кой Гармин?
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

          Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
          Колега, кой GPS, кой Гармин?
          GPS-а е GARMIN nuvi250W. Искам да инсталирам Garmin City Navigator Europe NT 2013.10.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

            Какво да инсталираш?Копирай файла-.img на устройството,отключи го и си готов.Ако не можеш да го отключиш търси отключен имидж.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

              Здравейте,
              Имам Nuvi 765 и сам сложил карта Garmin City Navigator Europe NT 2011.40, но нямам звук. Само ми показва маршрута, но не иска да говори... Някой може ли да помогне?

              Благодаря

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                Картата няма нищо общо със звука. Виж дали не си пуснал FM трансмитера , той блокира високоговорителя в уреда. Или пък да не си го изключил от менюто. И провери в папка voice дали имаш файлове за гласовете.

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                  имам Garmin nuvi 250w, взех го с вградена карта, сега като се опитвам да кача последната версия на city navigatora ми казва, че няма достатъчно място. На SD карта ли трябва да я кача, за да мога да я ползвам?
                  И ако да, може ли БГ картата да ми е на вградената памет, а картата на останала европа, на сд карта?

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                    Първоначално публикуван от XaXo Преглед на мнение
                    имам Garmin nuvi 250w, взех го с вградена карта, сега като се опитвам да кача последната версия на city navigatora ми казва, че няма достатъчно място. На SD карта ли трябва да я кача, за да мога да я ползвам?
                    И ако да, може ли БГ картата да ми е на вградената памет, а картата на останала европа, на сд карта?
                    Вътрешната памет на навигатора е 2 GB, а последната версия на ситито е доста повече, така , че трябва да използваш поне 4GB външна SD карта. Само не съм сигурен дали този модел чете файлове над 2GB.
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                      Чете без проблем, просто си ъпдейтни последния фърм и си намери последната версия на картата.
                      На СДто си слагаш Европа, а вътре може да си сложиш 2-3 други карти.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                        Имам малко нужда от помощ и разяснения. В пост 891 има линк към CNEU 2013.10 но нз кой фаил да изтегля за да я кача на устройството ми. Ще съм благодарен ако някой помогне

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                          Чете 4 GB карти! От автомобилните навигатори всички четат карта 4 гига ! Виж при ръчните навигации го има този проблем да не разчитат по големите мемори карти.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                            Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                            Чете 4 GB карти! От автомобилните навигатори всички четат карта 4 гига ! Виж при ръчните навигации го има този проблем да не разчитат по големите мемори карти.
                            Сигурен ли си?
                            Biagini Passo Powered By VW Syncro

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                              По старите модели 205, 265 имаха проблем.
                              Не четяха всички видове 4 Гб. Нещо в броя цифри на серийния номер на картата беше.
                              Смених няколко, докато хвана, че с ПАНАСОНИК 4 ГБ работят ок.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                                Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
                                По старите модели 205, 265 имаха проблем.
                                Не четяха всички видове 4 Гб. Нещо в броя цифри на серийния номер на картата беше.
                                Смених няколко, докато хвана, че с ПАНАСОНИК 4 ГБ работят ок.
                                Отдавна е оправен този проблем след firmware update на уредите който не разчитаха по големи карти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X