Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

    Благодаря за отговора!
    Най-после накой да даде яснота за форматите на JCV.

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Не сме трили теми, явно не я намираш.
      Намерих я темата , но е била в старата тема за 5.60:
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...117610&page=16

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

        За разлика от растерния формат векторния е с много по добро качество на изображението. Ако те интересува можеш даже да преброиш прозорците на сградата, която е на снимката. Жалко за уредите с ограничени ресурси.

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

          Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
          За разлика от растерния формат векторния е с много по добро качество на изображението. Ако те интересува можеш даже да преброиш прозорците на сградата, която е на снимката. Жалко за уредите с ограничени ресурси.
          Ясно е каква е разликата м/у растерен и векторен формат, но jcv изгледите снимки ли представляват или компютърни графики? Питам, защото не съм виждал.
          Ако са снимки, качеството не се определя от това дали е растерна или векторна, а от резолюцията. Ако пък са компютърни графики, прозорците в сградата зависят от въображението на автора. Та кое е вярното?
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

            В OFRM е от снимки , за CNEU не знам как е.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

              Появи се новата CNEU 2013.10 :
              http://www.noeman.org/gsm/garmin-map...2013-10-a.html

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                Румъния как е?

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                  Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                  Румъния как е?
                  Includes increased detailed coverage for Romania and Ukraine....
                  Без да се провери на място колко е "увеличено покритието", трудно някой ще каже как са. Сравнението в Мапсорс е хубаво нещо, но не прави картата по-надеждна в реални условия за съжаление.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                    Нямам търпение да се оплача от точността на CN2012.40 в Сицилия. УЖАС!! Ако някой ходи натам да не се доверява сляпо на GPS-а. Картата им там е много по зле от картата им за БГ. Излъга ме 100 пъти! Отделно междуградските маршрути дето избира също понякога бяха абсурдни. Проверявайте всичко!

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                      Нямам търпение да се оплача от точността на CN2012.40 в Сицилия. УЖАС!! Ако някой ходи натам да не се доверява сляпо на GPS-а. Картата им там е много по зле от картата им за БГ. Излъга ме 100 пъти! Отделно междуградските маршрути дето избира също понякога бяха абсурдни. Проверявайте всичко!
                      Защо се изненадваш, там е родината на COSA NOSTRA...
                      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                        Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                        Румъния как е?
                        Лично аз не виждам някаква разлика с предната версия (гледано в Мапсорс). Наскоро забелязах в GoogeEarth нови отсечки магистрали - донякъде потвърждаващи се със съответните снимки там, но в CNE 2013.10 нищо за тях. От друга страна, в Полша от 3-4 версии насам в CNE присъства непостроен участък от магистралата А4, но не рутира по него (освен при положени специални усилия за това )

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                          О ,Полша по Гармин е много напред.В действителност трагедия.В Румъния това което действително е ново са обиколните на Дробета -Турну Северин,Карансебеш и Лугой.Пусната е магистралата от Арад до Тимишоара ,това поне съм го минавал във западната част.В 2013.10 са наблегнали на информацията за обектите.В сравнение с 2012.40 са много повече бензиностанциите и магазините.От тези новите шосета само обиколното на Тимишоара и Лугой ги има.Мара.таргео.пл е относително актуална карта.Магистралите в Полша са платени вече и то не са евтини.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                            Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                            Защо се изненадваш, там е родината на COSA NOSTRA...

                            Там не е като в България
                            Няма кой да им помага да си направят картата явно , а няма само 2 магистрали в цялата държава ... предполагам сте видяли на мапсорса каква паяжина от пътища е.
                            И все има нови отсечки и пътища ... ако няма доброволци едва ли скоро ще ги добавят.
                            Просто информацията е страшно много и не виждам как биха обиколили държавата за да коректнат всичко.

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                              Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
                              Там не е като в България
                              Няма кой да им помага да си направят картата явно , а няма само 2 магистрали в цялата държава ... предполагам сте видяли на мапсорса каква паяжина от пътища е.
                              И все има нови отсечки и пътища ... ако няма доброволци едва ли скоро ще ги добавят.
                              Просто информацията е страшно много и не виждам как биха обиколили държавата за да коректнат всичко.
                              Там просто нямат конкуренция - затова не си дават много зор

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2013.10

                                Здравейте, от скоро имам nuvi 1350 и чета по форумите да се понауча на това-онова може ли да попитам аз съм с OFRM Geotrade City V5.30 CYR и CN Europe 2011.10 разглеждах различни карти да обновя и не съм сигурен каква трябва да сложа също не виждам папка JCV в .Sistem какво трябва да направя и с кои по нови версии да обновя картите си ?
                                мерси предварително...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X