Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

    Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
    Влизаш в карта >скорост> задържаш пръста в средата на километража и ти излиза меню >даваш на developer info,после nonvol available (YES) и трябва всичко да ти е ок.
    Здравей колега, влязох във въпросното меню даддох му clear nonvol след което потвърдих с yes, навигацията се рестартира, заредих маршрут, но пак няма звук. В същото меню има едно Audio/ Voice Test влизам в него и натискам speak, но пак нищо. От къде мога да тествам звука?

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

      Пръста на батерията за около 5-6 секунди докато не се отвори скритото меню -> екран 2. Пробвай там чува ли се нещо. Ако не - с WebUpdater си преинсталирай си версията на софтуера. Ако и това не помогне - ще го мислим.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

        Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
        Влизаш в карта >скорост> задържаш пръста в средата на километража и ти излиза меню >даваш на developer info,после nonvol available (YES) и трябва всичко да ти е ок.
        Стана направих го 2 пъти и стана МНОГО МНОГО Благодаря колега

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

          Колеги, нещо интересно - по-долу съм пуснал новостите в последния ъпдейт за Nuvi 255. Вижте това, което съм подчертал - възможност за втора карта на SD. не знам при другите уреди въведено ли е?


          Changes made from version 7.50 to 7.60:
          • Added support for a second map on an SD card.
          • Improved route calculation logic.
          • Fixed an error that sometimes caused water map features to not appear on the turn list.
          • Fixed an error that caused the device to find no results when the user changed state or province during address searches (2010 maps only).
          • Fixed an error that caused the device to not find streets that were spelled with a diacritic ß, instead of ss.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

            По принцип само "трицифрените" модели страдаха от този недостатък , и явно правят опит да подобрят ситуацията , защото и на 765 е въведено.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

              Ама май е въведено само за моделите, които завършват на 5, защото за 7хх /разбирайте 7х0/ не пише да има такава опция.
              Ще взема старото ми Нуви от приятеля ми, ще ъпдейтна до 5.30 и ще докладвам за резултата.
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                Какво ще е евентуалното име на втората карта в SD-то? Не е gmapprom, не е gmapprom1...
                Въросът е от жизнена важност
                Последно редактирано от Pacific; 06-03-12, 20:15.

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                  Пробвай с gmapsup1.img
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                    Здравейте колеги, Върнах се от Австрия, но навигацията продължи да ми прави проблеми през целия път. След като я ресетирам от менюто nonvol available звука тръгва и работи, докато не загаса веднъж навигацията и след това отново спира. Сега влязох и на въпросния екран, който ми каза като задържа на батерията и там като дам Play Phrase, ми казва несъвместим аудио формат. Аз качих версия на която пишеше че е отключена, но си генерирах файл(.UNL) с моя сериен номер данеби с това да съм объркал нещо?

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                      Свързваш уреда с компютъра , пускаш WebUpdater , ако не ти предложи нов ъпдейт , ПОВТОРИ ъпдейта на текущата версия , след това пак с WebUpdater си изтегли наново българския глас и пробвай. Ако пак прави така , според мен е за сервиз.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        Свързваш уреда с компютъра , пускаш WebUpdater , ако не ти предложи нов ъпдейт , ПОВТОРИ ъпдейта на текущата версия , след това пак с WebUpdater си изтегли наново българския глас и пробвай. Ако пак прави така , според мен е за сервиз.
                        Направих го, за сега работи пусках и спирах навигацията и е ок.
                        Много благодаря още веднъж.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                          Здравейте колеги!!!
                          Имам един въпрос - доста изчетох, но никъде не мога да намеря отговора. С Нюви 40 съм и карта CN Europe NT 2012.40. Искам да си сложа JVC, но не мога - сложих D3084040A.JCV в папка Garmin\JVC на външната карта ... и не става. Въпроса ми е - това ли е JVC-файла, който ми трябва или е друг?!! Моля за помощ и евентуално линк към коректния за мойто нюви JVC - файл.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                            Папката е JCV , а JVC са музикални уредби.

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                              JCV съм именувал папката - но не става, явно не е този файл. Приемам забележката за музикалните уредби, мое недоглеждане - не е от незнание ...

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.40

                                И аз си помислех , че е грешка при писането , но все пак да сме сигурни. Ако имаш място във вътрешната памет , постави файла в папка JCV в скритата папка .System.
                                А как разбираш , че не става? Знаеш ли определено място с такива картинки?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X