Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20 3D сгради

    Колеги моля да ми кажете къде да сложа файла с 3д сградите защото не ги разпознава апарата е нуви 2350

    за JCV съм направил папка JCV и съм оставил фаъла в нея а 3d-то съм оставил в корена
    някъде някой неше обяснил кое къде се поставя ама не намирам поста

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20 3D сгради

      Първоначално публикуван от mitoo Преглед на мнение
      Колеги моля да ми кажете къде да сложа файла с 3д сградите защото не ги разпознава апарата е нуви 2350

      за JCV съм направил папка JCV и съм оставил фаъла в нея а 3d-то съм оставил в корена
      някъде някой неше обяснил кое къде се поставя ама не намирам поста
      Този уред не поддържа 3Д сгради, а само 3Д терен.

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20 3D сгради

        Първоначално публикуван от mitoo Преглед на мнение
        Колеги моля да ми кажете къде да сложа файла с 3д сградите защото не ги разпознава апарата е нуви 2350
        за JCV съм направил папка JCV и съм оставил фаъла в нея а 3d-то съм оставил в корена
        някъде някой неше обяснил кое къде се поставя ама не намирам поста
        3D сградите (gmap3D.img ) се слага в папка .system която е в root-а. root\.system\ (трябва да е отключен файла)
        JCV файла -> root\.system\JCV\
        На 37хх е така !

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

          Здравейте колеги,искам да Ви попитам някой пътувал ли е с версията 2012.10 през Сърбия?Понеже сложих тази версия на едни познати и те казват,че постоянно им давала на ляво и дясно да ги вкарва в полето.Покритието което дават на Европейската карта би трябвало да е пълно за Сърбия.Благодаря Ви предварително.В апарата са само българската и европейската карти.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20 3D сгради

            Първоначално публикуван от nuvi1350 Преглед на мнение
            Този уред не поддържа 3Д сгради, а само 3Д терен.
            Даже и 3D терен няма:

            3-D terrain view: no
            3-D buildings and landmarks view: no

            https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=70242&ra=true

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

              Първоначално публикуван от gido Преглед на мнение
              Здравейте колеги,искам да Ви попитам някой пътувал ли е с версията 2012.10 през Сърбия?Понеже сложих тази версия на едни познати и те казват,че постоянно им давала на ляво и дясно да ги вкарва в полето.Покритието което дават на Европейската карта би трябвало да е пълно за Сърбия.Благодаря Ви предварително.В апарата са само българската и европейската карти.
              Работи перфектно,пропуснали са да превключат от BG на европейската карта според мен.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20 3D сгради

                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Даже и 3D терен няма:

                3-D terrain view: no
                3-D buildings and landmarks view: no

                https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=70242&ra=true
                Да....нещо се разминава - аз гледах тук http://www.garmin.bg/?s=6 ..

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                  Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
                  Работи перфектно,пропуснали са да превключат от BG на европейската карта според мен.
                  На горе до Словения всичко е било наред,ако са пропуснали да я включат и там ще имат проблеми!

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20 3D сгради

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Даже и 3D терен няма:

                    3-D terrain view: no
                    3-D buildings and landmarks view: no

                    https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=70242&ra=true





                    Наистина е така благодяря

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                      Малко помощ!!!
                      Имам гармин 3790 (уж с Lifetime обновления на европейската карта)
                      а не ми предлага обновление със City Navigator Europe NTU 2012.20
                      Вместо това ми предлага да си я закупя??!!!
                      Или да обновя със City Navigator Europe NT 2011.40, All Regions - 3DB+HT, Jan 11

                      Каква е причината или аз нещо не съм разбрал "Lifetime обновления"

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                        Първоначално публикуван от lz_joro Преглед на мнение
                        Малко помощ!!!
                        Имам гармин 3790 (уж с Lifetime обновления на европейската карта)
                        а не ми предлага обновление със City Navigator Europe NTU 2012.20
                        Вместо това ми предлага да си я закупя??!!!
                        Или да обновя със City Navigator Europe NT 2011.40, All Regions - 3DB+HT, Jan 11

                        Каква е причината или аз нещо не съм разбрал "Lifetime обновления"
                        Според мен недей връща по-старата версия. Новата има много добавени детайли в почти всички страни.... Провери дали си се регистрирал в Гармин, както и дали си регистрирал точно този Гармин 3790 там. Може проблема да е в това. Ако и това не е - звънни на Геотрейд или отиди до офиса им (намира се до турското посолство (близо до Попа). Успех.
                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                          Колеги,

                          предварително се извинявам за малко смотания въпрос, но тепърва прохождам в ГПС навигацията и ме интересува как бих могъл да инсталирам пътна карта на Европа за Гармин 60цсх или 76 цсх?

                          Опитах се да подхвана темата от началото, но видях, че първоначалните постове са над 2 годишни и вероятно нещата не са актуални към момента.

                          П.С. Само да уточня, че не ме интересува как се инсталира картата на устройството, а по скоро къде да намеря картата, колко струва, ако не мога да я намеря фриуеър и т.н. Благодаря предварително!
                          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                            Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                            Колеги,

                            предварително се извинявам за малко смотания въпрос, но тепърва прохождам в ГПС навигацията и ме интересува как бих могъл да инсталирам пътна карта на Европа за Гармин 60цсх или 76 цсх?

                            Опитах се да подхвана темата от началото, но видях, че първоначалните постове са над 2 годишни и вероятно нещата не са актуални към момента.

                            П.С. Само да уточня, че не ме интересува как се инсталира картата на устройството, а по скоро къде да намеря картата, колко струва, ако не мога да я намеря фриуеър и т.н. Благодаря предварително!
                            Понеже има опасност тези апаратчета да не четат карта по-голяма от 2GB, е по-разумно да се свали Европейската карта по отделни страни и да се сложат тези страни, които ти трябват. Как става слагането на отделни страни като отделни файлове (напр. с име gmappsup.img или gmaprom.img и т.н.) и в какви фолдери се слагат те - всичко това го има написано тук във форума...
                            Ето едно място, от където може да се свали последната версия на европейската карта, разделена по отделни страни: Натисни върху думичката успех на долния ред :
                            УСПЕХ

                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                              Аз ползвам 60CSx и нямам никакъв проблем с големината на най-новата карта. Единственото неудобство е, че не можеш да превключиш от европейската на OFRM, а трябва да смениш SD- картата.
                              http://www.nakladkibg.com
                              накладки, спирачни дискове, съединители

                              088 8613380

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2012.20

                                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                                Аз ползвам 60CSx и нямам никакъв проблем с големината на най-новата карта. Единственото неудобство е, че не можеш да превключиш от европейската на OFRM, а трябва да смениш SD- картата.
                                В такъв случай, за да се свали цялата най-нова версия на европейската версия натисни върху думичката успех на долния ред:
                                УСПЕХ!

                                След което картата под име gmapsupp.img се слага във фолдер garmin SD - картата. Поне на Нувитата трябва да се сложи в този фолдер. Няма логика на тези модели да е по друг начин...


                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X