Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

    Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
    Ха, при теб пък друг размер. От къде я дърпа колега?
    И при мен е толкова/2*172*452*864 bytes/,теглил съм от тук http://gpsunderground.com/forum/show...ht=garmin+city

    Коментар


    • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

      Различните версии на MapSorce я компилират с разлика в размера на изходния файл.
      При мен е "2.02 GB (2,172,452,864 bytes) " и съм си я компилирал сам с пачнат MapSource 6.16.3. Файла е същия размер като на предната 2011.30.
      Последно редактирано от milstan; 24-12-10, 22:00.

      Коментар


      • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

        Първоначално публикуван от gido Преглед на мнение
        И при мен е толкова/2*172*452*864 bytes/,теглил съм от тук http://gpsunderground.com/forum/show...ht=garmin+city
        Колега и аз изтеглих от тук фаиловате (7 бр.) , но като започвам да ги разархивирам дава грешка.Използвам 2011.32 за парола.Аз ли бъркам някъде или нещо в фаиловете не е наред?

        Коментар


        • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

          Най-отдолу с големи букви е написано Pass: Kor@l

          Коментар


          • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

            Много благодаря колега-недоглеждане.Благодаря.

            Коментар


            • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

              Дали някой успя да събере всички файлове (картата, line assist и т.н.) ?
              :-)
              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

              Коментар


              • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                Нови G2S и JCV
                G2S
                D2331030C.7z (202,7 MB):
                http://www.multiupload.com/XQNC3100OE
                JCV
                D2504020C.7z (346 MB):
                http://www.multiupload.com/H7E6UP9B1M
                Последно редактирано от oktim_d; 25-12-10, 12:53.

                Коментар


                • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                  Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                  Дали някой успя да събере всички файлове (картата, line assist и т.н.) ?
                  :-)
                  От доста време са където трябва. Отделени в отделна директория.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                    Колеги, може ли някой да каже все пак дали при Nuvi 255 тези последните G2S D2331030C.7z (202,7 MB) и JCV D2504020C.7z (346 MB), вършат работа и ако да - в каква директория трябва да се сложат. По принцип знам, че този модел май не поддържа 3D и Line assist, но Garmin често правят скрити изненади при обновяването на софтуера, та защо човек да не опита?

                    Коментар


                    • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                      За да ни показват 3D сгради и Line assis, трябва да си сменим нувитата с доста по скъпи. Така че не вярвам от гармин да ни зарадват с такава безплатна скрита изненада.

                      Коментар


                      • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        От доста време са където трябва. Отделени в отделна директория.
                        Все пак - благодаря на:

                        oktim_d !!!


                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                          Някой има ли готов файл с орязани някои скандинавски държави (под 2гБ), да го сподели някъде.
                          Предварително Благодаря!

                          Коментар


                          • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                            Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                            Някой има ли готов файл с орязани някои скандинавски държави (под 2гБ), да го сподели някъде.
                            Предварително Благодаря!
                            Ч.Н.Г на всички.Нека някои наистина ако има готов файл на 2011.32 с орязани някои скандинавски държави (под 2гБ), да го сподели някъде.Нувито ми е 200 и незнам дали ще чете карта по-голяма от 2гБ.Готов съм да купя сд-карта 4гБ само ако знам , че ще чете карта по-голяма от 2гБ.Има различни мнения в форума по този въпрос , но явно трябва да се пробва.Апарата ми е с фид 834.

                            Коментар


                            • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

                              Първоначално публикуван от paynera Преглед на мнение
                              Ч.Н.Г на всички.Нека някои наистина ако има готов файл на 2011.32 с орязани някои скандинавски държави (под 2гБ), да го сподели някъде.Нувито ми е 200 и незнам дали ще чете карта по-голяма от 2гБ.Готов съм да купя сд-карта 4гБ само ако знам , че ще чете карта по-голяма от 2гБ.Има различни мнения в форума по този въпрос , но явно трябва да се пробва.Апарата ми е с фид 834.
                              При мен, колега, Nuvi 255 без проблем чете над 2 гб, качена на micro sd 4 гб.

                              Коментар


                              • Въпрос относно карта CNE_2011.32 за Нюви 765Т

                                Здравейте колеги,
                                Имам два въпроса
                                1. Мога ли папката JCV която съдържа файла със същото разширение да я преместя на CD картата т.к. там ми е и .img файла със CNE. Имидж файла го поставих и нювито го отваря.
                                2. От къде мога да дръпна 3d файла за CNE_2011.32. Не го намирам никъде, а имам на по-старата версия 2011.30, но не знам дали са съвместими.
                                Благодаря на отзовалите се.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X