Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

    Първоначално публикуван от rasimelmaz Преглед на мнение
    И ако може да ми кажете откъде да си сваля направо имг формат че иначе ми е трудно благодаря .
    Отключена карта в имиж формат: http://www.bitenova.nl/det/78h1l

    Коментар


    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

      Първоначално публикуван от R420 Преглед на мнение
      Отключена карта в имиж формат: http://www.bitenova.nl/det/78h1l


      Здравейте! Имам няколко въпроса:

      1. Какво значи "Отключена карта", каква е разликата
      2. Изтеглих горните файлове, ID на картата изглежда е 2004
      3. Сложих ги на SD картата и генерирах .unl файл но Garmina-а (765) не ги разпознава

      Как се прави ? Мерси предварително!

      Коментар


      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

        Първоначално публикуван от jujo_si Преглед на мнение
        Здравейте! Имам няколко въпроса:

        1. Какво значи "Отключена карта", каква е разликата
        2. Изтеглих горните файлове, ID на картата изглежда е 2004
        3. Сложих ги на SD картата и генерирах .unl файл но Garmina-а (765) не ги разпознава

        Как се прави ? Мерси предварително!
        Много малко цифри ми изглежда ID на картата.
        При мен е 10 цифри на всички SD карти.

        Коментар


        • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

          Най-вероятно е имал в предвид FID (MapID).
          Файловете трябва да са в папка Garmin и унлок файла да няма разширение .TXT

          Коментар


          • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

            Първоначално публикуван от jujo_si Преглед на мнение
            Какво значи "Отключена карта", каква е разликата
            Картата благодарение на KroFF и http://www.demonoid.com .
            Отключена значи си копираш IMG файла на SD картатa ти в папка Garmin и не слагаш никакви отключващи файлове и ключове. Просто я поставяш и започва да работи с всяко Гармин устройство. Аз я ползвам на nuvi 250w и работи чудесно Весела коледа на всички.

            Коментар


            • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

              Първоначално публикуван от R420 Преглед на мнение
              Картата благодарение на KroFF и http://www.demonoid.com .
              Отключена значи си копираш IMG файла на SD картатa ти в папка Garmin и не слагаш никакви отключващи файлове и ключове. Просто я поставяш и започва да работи с всяко Гармин устройство. Аз я ползвам на nuvi 250w и работи чудесно Весела коледа на всички.
              Дай боже весели празници на всекиму!
              а като нямам покана за demonoid как процидирам регистрацията е затворена?

              Коментар


              • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                Първоначално публикуван от ned5 Преглед на мнение
                а като нямам покана за demonoid как процидирам регистрацията е затворена?
                Затова една страница назад съм дал друг torrent tracker, където въпросната карта можеш да я свалиш без да се регистрираш.
                Последно редактирано от Pacific; 29-12-09, 14:02. Причина: правопис

                Коментар


                • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                  Вярно трябва много да са ми се оцъклили очите
                  новобранци какво да ни правиш
                  Огромни благодарности за търпението на останалите

                  Коментар


                  • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                    Първоначално публикуван от R420 Преглед на мнение
                    Затова една страница назад съм дал друг torrent tracker, където въпросната карта можеш да я свалиш без да се регистрираш.
                    Колега ако може да дадеш по точен сайт да изтеглим тази карта че малко не разбрах каде трябва да се цъкне,

                    Коментар


                    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                      Първоначално публикуван от shows Преглед на мнение
                      Колега ако може да дадеш по точен сайт да изтеглим тази карта че малко не разбрах каде трябва да се цъкне,
                      http://forum.ppcwarez.org/viewtopic....sd=a&start=225

                      Коментар


                      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                        Имам следният проблем: Гпс е Нуви 660. Старата карта на Европа ми е 2010.10. Качих последната версия 2010.20 и като му задам търсене на адрес ме пита първо In what State is the Address? като натисна Spell State дава No Matches Found и край. Не мога да избера никаква държава. Настройките са ми: Locale-Bulgaria, Language- American English, Voice language- Balgarski. Нуви то няма кирилица.

                        Коментар


                        • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                          Първоначално публикуван от georgi_bg1 Преглед на мнение
                          Имам следният проблем: Гпс е Нуви 660. Старата карта на Европа ми е 2010.10. Качих последната версия 2010.20 и като му задам търсене на адрес ме пита първо In what State is the Address? като натисна Spell State дава No Matches Found и край. Не мога да избера никаква държава. Настройките са ми: Locale-Bulgaria, Language- American English, Voice language- Balgarski. Нуви то няма кирилица.
                          Задай не American English а British English! Но надали е от това имаш ли базова карта в навигацията..... файл с име gmapbmap.img , и излез да ти намери сателити на открито да те позиционира в България!

                          Коментар


                          • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                            Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                            Задай не American English а British English! Но надали е от това имаш ли базова карта в навигацията..... файл с име gmapbmap.img , и излез да ти намери сателити на открито да те позиционира в България!
                            Като му задам British English започва да ме пита In what county (ne country) is the Address? и пак същото. Имам го файла gmapbmap.img, пробвах и това със сателитите пак не става.

                            Коментар


                            • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                              Искам само да попитам защо като качих новата версия на Garmin City Navigator Europe NT 2010.20 (преди това имах NT 2010.10- регистрирана) като отида на www.garmin.com на my garmin ми казва ,че има

                              Map Updates

                              Updated maps are available for purchase.
                              Buy Now
                              View Additional Accessory Maps
                              Active Gift Card

                              т.е. значи ли ,че има по-нова версия или не може да направи проверка правилно ,защото тази карта която съм качил е отключена

                              Коментар


                              • До: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT 2010

                                Колеги, моля някой да ми обясни като на бавно развиващ какво да направя, че 3-ти път чета всичко и нищо не разбирам.
                                Така какъв ми е проблема, свалих си картата която е 3.20 гб, разархивирах я, и почнах да я инсталирам, включих гармин-а към компа и в един момент ми поиска код...който незнам откъде да го взема.
                                А сега ако може някой да ми обясни как точно да кача картата на европа
                                имам Микро СД карта 4 гб

                                Мерси предварително!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X