Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

    Първоначално публикуван от batstako Преглед на мнение
    невярвам да стане така, всичките карти мой и на приятелели съм ги отключвал с ID на устройството и не съм имал проблем. Но все пак пробвай и кажи какво е станало.
    От един момент натам вдзе да става и по двата начина. Сега имам на нувито ОФРМ 5.01, Сити Навитгатор 2008, карти на Турция и Гърция, а на карта - Сити Навигатор 2010.10. Проблемът със зависването, когато картата е вътре си отсатана. Има го саво веднага след откачането от компа, после рестартираш с бутона и си зарежда нормално до следващото връзване към комютъра.
    И нещо друго. За тази Сити Навигатор 2010.10, която качих - в менюто карти на уреда под нея излиза (1) TIRANA, GRAZ и т.н., а н екакто на оригиналната (1) All. Какво ще прече това?

    Коментар


    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

      Първоначално публикуван от gido Преглед на мнение
      Щом ще слагаш файла на sd карта си правиш папка на картата с име Garmin и вътре слагаш файла,който задължително трябва да се казва gmapsupp.img
      Здравей те,колеги.Аз съм още един новобранец в тая област и може би започват с тъпите въпросчета,но няма как!!! Предварително се извинявам.
      значи изтеглих файла и направих всико по горе описаното от "Гидо" с готовия имидж-файл зада го кача на мемори карта,но не тръгва нещо на 205WТ ми е нуви-то.от 2gb.SD-карта та ми чете само снимките който са на нея.а иначе старата ми карта на българия,която е качена в паметта на нуви-то си работи.Каква може да е пречината дане е чете или тръгва да работи,не знам как е правилно да се изразя
      Последно редактирано от trepa4a74; 23-11-09, 08:27.
      Кой каквото си надроби,това ще сърба!!!

      Kia Sorento 3.5 V6

      Коментар


      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

        Първоначално публикуван от trepa4a74 Преглед на мнение
        Здравей те,колеги.Аз съм още един новобранец в тая област и може би започват с тъпите въпросчета,но няма как!!! Предварително се извинявам.
        значи изтеглих файла и направих всико по горе описаното от "Гидо" с готовия имидж-файл зада го кача на мемори карта,но не тръгва нещо на 205WТ ми е нуви-то.от 2gb.SD-карта та ми чете само снимките който са на нея.а иначе старата ми карта на българия,която е качена в паметта на нуви-то си работи.Каква може да е пречината дане е чете или тръгва да работи,не знам как е правилно да се изразя
        Направи ли си папка Garmin на sd картата?Ако си направил папка,пробвай да изтриеш снимките.Нямам идея защо не работи картата,би трябвало да няма проблеми с нея.Виж дали правилно си изписал gmapsupp.img

        Коментар


        • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

          За 3-ти път да попитам, дали си си ъпдеитнал уреда все пак.

          Коментар


          • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

            Бях се заблеял, не не е нормално трябва да ти излиза CNEU 2010.10, и нищо друго. Аз съм с ОФР 5,01, една комбинирана на Гърция, Adria road, Турция и CNEU 2010.10 и така си излизат в уреда. Абе да не ти е бъгава картата нешто /направо ме разби с тоя проблем/

            Коментар


            • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

              Първоначално публикуван от batstako Преглед на мнение
              За 3-ти път да попитам, дали си си ъпдеитнал уреда все пак.
              Уледът е ъпдейтнат още преди това до 6.00.

              Коментар


              • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                Първоначално публикуван от batstako Преглед на мнение
                Бях се заблеял, не не е нормално трябва да ти излиза CNEU 2010.10, и нищо друго. Аз съм с ОФР 5,01, една комбинирана на Гърция, Adria road, Турция и CNEU 2010.10 и така си излизат в уреда. Абе да не ти е бъгава картата нешто /направо ме разби с тоя проблем/
                Значи не знам дали епроблем. Карата си работи нормално. Но на екрана с картите, дето им слагаш или махаш чавки за CN 2008 под името на картаат пише (1) All. За CN 2009.10, пише (1) TIRANA, GRAZ, .... Междо другото като я отвориш в GMAP TOOL забелязах, че точно същото пише отдолу под даднните з анея в инфото.

                Коментар


                • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                  Не съм те разбрал, помислих че не пише изобщо CNEU 2010.10.Така е и при мен значи всичко ти е ОК.

                  Коментар


                  • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                    Първоначално публикуван от trepa4a74 Преглед на мнение
                    Здравей те,колеги......................................
                    .................а иначе старата ми карта на българия,която е качена в паметта на нуви-то си работи.Каква може да е пречината дане е чете или тръгва да работи,не знам как е правилно да се изразя
                    Доста по-правилно ще се изразите , колега , ако поне България пишете с голяма буква !

                    ...........
                    100% спам ! Модератора нека изтрие това мнение...и без това едва ли ще има полза от него...поне за някои...
                    ...........
                    Последно редактирано от nisanterano; 23-11-09, 14:46.

                    Коментар


                    • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                      Първоначално публикуван от nisanterano Преглед на мнение
                      Доста по-правилно ще се изразите , колега , ако поне България пишете с голяма буква !

                      ...........
                      100% спам ! Модератора нека изтрие това мнение...и без това едва ли ще има полза от него...поне за някои...
                      ...........
                      Защо все се намира някой да прави забележки и то неуместни.Всеки допуска грешки,нали!?Има си модератори за тая работа,все пак.И не съм направил кой знае какво.Много добре съм запознат с правописа,но стойте и вие цяла нащ на компютъра да се мъчите с тия карти.Трагнах и на обяд за Франция,разбира се си купих карта защото не можях да е подкарам.
                      послепис:
                      до Гидо......Колкото до инсталацията на карта та в последствие.В изписването на файл-а беше проблема.Замених gmapsupp.img на gmapsupp,без имг-то отзад и тръгна. Благодаря ти още веднъж за помоща и ти желая успехи за напред.Чао и лек ден на всички,а аз си продължавам по маршрута,че окъснях
                      Кой каквото си надроби,това ще сърба!!!

                      Kia Sorento 3.5 V6

                      Коментар


                      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                        Здр,струва ми се някъде бях мернал 3д обекти и за България.Някой да знае нещо?Поразрових се малко но нищо не открих,вярно че устройствата поддържащи това са рядко срещани за момента но все пак би било интересно.

                        Коментар


                        • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                          Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                          Интересен факт, с новата карта 2010.20 като задам да ми изчисли маршрут (по бърз или по кратък) до Мадрид ,нуви 760 казва, че няма достатъчно памет. Рестартирах и изтрих потрбителските данни пак същото. Върнах в нуви 760 старата 2010.10 изчислява ми маршрут доста по далеко от Испания.
                          При мен с Garmin StreetPilot c510 е същият проблем. Пробвайте и вие да зададете маршрут до Португалия, Норвегия, Испания...
                          Интересно дали това е недостатък на картата или нещо друго, но живо се интересъвам да се изнамери решение на проблема. За съжаление не съм бил близо до гореспоменатите държави, за да видя как ще се държи тогава, но като бях в Германия ми даваше същата грешка, така че не се дължи просто на голямото разстояние (информацията, която се обработва)

                          Коментар


                          • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                            здравеите аз съм с Нуви 200 и нямам такъв проблем откакто сложих (Garmin City Navigator Europe NT 2010.20) преди имах същия проблем с (Garmin City Navigator Europe NT 2010.10) сега като качих новата версия проблема изчезна и незнам на какво се дължи това
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                              Ако не се знае решение на проблемът, нека поне някой, който е ходил натам да каже, дали като е по-близо проблемът си остава или уредът вече го смята без грешки.
                              Ето и конкретен адрес, при който увисва при мен:
                              Португали, пощенски код 6290-141, улица: Cabo 1 (Пояснение към улицата Travessa) - при мен увисва още на 45%

                              и още едно доуточнение:
                              Грешката се появява независимо от начина на инсталация на картата -
                              Дали с готовия разкодиран .img файл, дали към ID на уреда или към ID na SD-Kaртата.

                              Коментар


                              • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                                Първоначално публикуван от zmeyan Преглед на мнение
                                При мен с Garmin StreetPilot c510 е същият проблем. Пробвайте и вие да зададете маршрут до Португалия, Норвегия, Испания...
                                Интересно дали това е недостатък на картата или нещо друго, но живо се интересъвам да се изнамери решение на проблема. За съжаление не съм бил близо до гореспоменатите държави, за да видя как ще се държи тогава, но като бях в Германия ми даваше същата грешка, така че не се дължи просто на голямото разстояние (информацията, която се обработва)
                                Понякога така се получава, когато са включени две или повече карти едновременно (БГ, Европа или др.), затова когато му се зададе да изчислява до други държави трябва само Европа да е включена.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X