Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

    А що не пробваш да си махнеш CNE 2008 NT от устройството все пак... Копирай го, заедно с неговият unl, и си го сложи някъде на комп-а, да си го имаш. Изтрий го тогава от gps-а и пробвай само с БГ картата и CN 2010 на SD-то...
    [B]Videos of [U]Vidin[/U], the [U]Vidin-Calafat bridge[/U] and the [U]region[/U] - here: [URL]http://www.youtube.com/user/gusterbo[/URL][/B]

    Коментар


    • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

      Пробвай картата с компа първо, чете ли, пише ли на нея. После направи Фолдър Garmin вътре сложи img i unl. АААААААААА провери дали си с последна версия на всички ъпдейти на уреда /предполагам знаеш как става/ направи си бек-ъп на CNEU който ти е в устройството и после го изстрий. И дай знак какво е станало

      Коментар


      • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

        Първоначално публикуван от guster Преглед на мнение
        А що не пробваш да си махнеш CNE 2008 NT от устройството все пак... Копирай го, заедно с неговият unl, и си го сложи някъде на комп-а, да си го имаш. Изтрий го тогава от gps-а и пробвай само с БГ картата и CN 2010 на SD-то...
        Не става и така, изобщо не я вижда!

        Коментар


        • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

          Става - току - що така направих на моята навигация, която има 2GB памет и се събират двете карти. Просто ти не правиш нещо както трябва. Направи нов .unl файл, а не ползвай стария, защото новата карта на европа 2010.20 има нов FID (2004)
          GARMIN nuvi 2350 LT
          GARMIN nuvi 250W - broken display

          Коментар


          • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

            Първоначално публикуван от vangoran Преглед на мнение
            Става - току - що така направих на моята навигация, която има 2GB памет и се събират двете карти. Просто ти не правиш нещо както трябва. Направи нов .unl файл, а не ползвай стария, защото новата карта на европа 2010.20 има нов FID (2004)
            С картата може и да не парвя нещо както трябва, но проблемът е че уредът зависва, когато в него е 2 гб картата, дори тя да е празна.

            Коментар


            • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

              Много ти благораря, аз така направих и се получи.

              Коментар


              • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                Трябва да си форматираш картата по FAT32
                GARMIN nuvi 2350 LT
                GARMIN nuvi 250W - broken display

                Коментар


                • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                  Първоначално публикуван от vangoran Преглед на мнение
                  Трябва да си форматираш картата по FAT32
                  Да на FAT 32 e.

                  Коментар


                  • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                    Мистерия! Бях свалил едни карти на Гърция и Турция за проба. Направих им unl файлове. Когато ги сложа на SD картата ми казва, че не може да ги отключи. А когато са на устройството - няма проблем.
                    Последно редактирано от lapostolov68; 22-11-09, 15:04.

                    Коментар


                    • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                      Ъпдеитна ли уреда до последна версия на софта - да попитам пак

                      Коментар


                      • До: Garmin City Navigator Europe NT 2010.20

                        Благодаря на gido за полезните връзки и поясненията! Искам да ви попитам за вашите впечатления от картата 2010.20, най-вече ме интересува в София, Републиканската пътна мрежа и Гърция.
                        Благодаря ви предварително, поздрави.

                        Коментар


                        • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                          Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                          Мистерия! Бях свалил едни карти на Гърция и Турция за проба. Направих им unl файлове. Когато ги сложа на SD картата ми казва, че не може да ги отключи. А когато са на устройството - няма проблем.
                          Отключи я с номера на новата карта
                          понеже си я отклучил с номера на устроиството

                          Коментар


                          • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                            Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                            Отключи я с номера на новата карта
                            понеже си я отклучил с номера на устроиството
                            Откъде да взема ID на SD картата?

                            Коментар


                            • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                              Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                              Откъде да взема ID на SD картата?
                              Аз си го намирам по следния начин задуржам батерията излиза скрито меню от там давам напред до достигане на Data Card test page
                              И там си пише номера

                              Коментар


                              • До: Сваляне на CITY NAVIGATOR EUROPE 2010 NT

                                невярвам да стане така, всичките карти мой и на приятелели съм ги отключвал с ID на устройството и не съм имал проблем. Но все пак пробвай и кажи какво е станало.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X