Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Инсталация на карти за начинаещи

    Имам навигация SUPRATECH GPS ACTEA от Испания някой може ли да сподели начина на качване на картите. Картите които са качени са .CDT формат ако е от значение.
    "Никога не е късно да постъпиш правилно."

    Коментар


    • До: Инсталация на карти за начинаещи

      Здравейте колеги, някой случайно да му се намира CNNA 3D Line Guide и по точно ми трябва 3-та SUM файла тъй като без тях не тръгва 3D, а от известно време се опитвам да го направя този SUM файл, но не става. Четох из форумите, че това е сумарен файл в който се пишат определени стойности, но какви и как не се знае.

      Коментар


      • До: Инсталация на карти за начинаещи

        Интересно... , до сега не ми е попадала информация за влияние на .sum файловете.
        Може и другаде да е проблема.
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • До: Инсталация на карти за начинаещи

          Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
          Интересно... , до сега не ми е попадала информация за влияние на .sum файловете.
          Може и другаде да е проблема.
          В момента на нувито е инсталирана CNE 3D Line Guide и се опитвам да сложа CNNA 3D Line Guide на SD картата обаче картата тръгва, но без 3D опцията.

          Коментар


          • До: Инсталация на карти за начинаещи

            Nuvito чете от SD картата само файлове с определени имена. Ако не ме лъже паметта 3D файла може да го чете само от вградената памет. Някъде във форума имаше такава тема за имената на файловете.

            Коментар


            • До: Инсталация на карти за начинаещи

              В Oregon 300 от версия 3.10 на software-a е решен проблема с поставянето на много карти във вътрешната памет вече не е нужно img файловете да са кръстени с точно определени имена. Всичики налични img файлове в Garmin директорията ще се появят като карти, които можете да включвате или изключвате през
              Setup->Map->SelectMap. Предполагам, че това важи и за img филове копирани на SD картата, но това още не сам го пробвал.

              Коментар


              • До: Инсталация на карти за начинаещи

                Правя всичко както е обяснил колегата във втория пост, но когато включа нувито картата не излиза в списъка за избор. Стандартно съм с Офроуд карта на България. Моля помагайте, че ми се налага утре да пътувам а не успявам да подкарам картата на Сърбия.
                Танки грязи не боятся!

                Коментар


                • До: Инсталация на карти за начинаещи

                  Коя карта не ти излиза? Така от твоето обяснение не става ясно дали тази карта на България или на Сърбия не излиза. А да попитам отключени ли са ти картите защото ако не е то тези карти които са заключени няма и да ги видиш, ако е така то ще трябва да си ги отключиш с помощта на unl файл по метода описан тук.

                  Коментар


                  • До: Инсталация на карти за начинаещи

                    Значи аз си имам карта на България и с нея нямам никакви проблеми. Опитах се да си сложа карта на Сърбия като направих всичко описано. Свалих си имг файла, въведах фид-а в генератора, направих си unl файл. Сложих ги в директорията Гармин и когато включа апарата и отида да си избера друга карта тя не излиза. дава ми само тази на България.
                    Танки грязи не боятся!

                    Коментар


                    • До: Инсталация на карти за начинаещи

                      С какво име сложи файла на Сърбия и къде в Гармин - на SD картата или вътрешната памет?

                      Коментар


                      • До: Инсталация на карти за начинаещи

                        във вътрешната памет,а съм го кръстил gmapserb
                        Танки грязи не боятся!

                        Коментар


                        • До: Инсталация на карти за начинаещи

                          Доста творчество си проявил. Имената вътре могат да бъдат само GMAPSUPP , GMAPPROM , GMAPPROM1. (има и едно GMAPOEM , но не се изключва от менюто)
                          На SD картата само GMAPSUPP.
                          Последно редактирано от Pacific; 07-09-09, 19:34.

                          Коментар


                          • До: Инсталация на карти за начинаещи

                            Да попитам и аз къде греша. Нувито намира картата, променям държавата на Турция и когато ми дава да избера щата или провинцията избирам Истанбул( за този град ми трябва картата). След това иска град, но като започна да набирам Истанбул, не го намира и не ми изкарва нищо за град. Къде греша или какво трябва да направя за да отворя Истанбул?

                            Коментар


                            • До: Инсталация на карти за начинаещи

                              Първоначално публикуван от madleine Преглед на мнение
                              Да попитам и аз къде греша. Нувито намира картата, променям държавата на Турция и когато ми дава да избера щата или провинцията избирам Истанбул( за този град ми трябва картата). След това иска град, но като започна да набирам Истанбул, не го намира и не ми изкарва нищо за град. Къде греша или какво трябва да направя за да отворя Истанбул?
                              чети тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=24189&page=13
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Инсталация на карти за начинаещи

                                Здравейте, с каква програма може да се излекува дадена карта т.е. да не търся FID или да правя UNL файл за нувито или за SD картата?
                                Такива карти под името UNLOCKED често се срещат в различните сайтове, но въпросът е как се прави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X