Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Инсталация на карти за начинаещи

    няма значение коя е картата ако имам две карти на нувито gmapprom и gmapsupp първата не мога да я изключвам ако изтрия първата карта от нувито и остане само втората gmapsupp нея не мога да я изключа и така ако са две едната не мога да я изключа а ако е една то нея не мога да изключа дано си ме разбрал че то стана една

    Коментар


    • До: Инсталация на карти за начинаещи

      А имаш ли базова карта в нувито - gmapbmap?

      Коментар


      • До: Инсталация на карти за начинаещи

        Лозане, Milstan e прав, ако нямаш базова карта в нувито, едната от детайлните карти винаги ще е "включена".
        Провери в папка "Гармин" на уреда дали присъства файл с име gmapbmap и ако няма го дръпни от тук:
        http://tranz.it/load.php?id=2foizO8BZ3K6P06P239418
        Това е базова карта на света и няма нужда от "лекуване", картата е малка по размер и е препоръчително да я имаш в уреда.
        После пиши дали е свършила работа.
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • До: Инсталация на карти за начинаещи

          Хора помогнете моля, деветте страници прочетох, мисля че всичко както трябва го правя, и като включа гармина (250) ми изписва "Не мога да отключа картите". с мапсорса си я записвам на сд картата, след това .unl който би трябвало да я отключи (сигурен съм че не съм го записал като txt., a kato unl! незнам къде е проблема???

          Коментар


          • До: Инсталация на карти за начинаещи

            Хора помогнете моля, деветте страници прочетох, мисля че всичко както трябва го правя, и като включа гармина (250) ми изписва "Не мога да отключа картите". с мапсорса си я записвам на сд картата, след това .unl който би трябвало да я отключи (сигурен съм че не съм го записал като txt., a kato unl! незнам къде е проблема???

            Коментар


            • До: Инсталация на карти за начинаещи

              Първоначално публикуван от bedros Преглед на мнение
              Хора помогнете моля, деветте страници прочетох, мисля че всичко както трябва го правя, и като включа гармина (250) ми изписва "Не мога да отключа картите". с мапсорса си я записвам на сд картата, след това .unl който би трябвало да я отключи (сигурен съм че не съм го записал като txt., a kato unl! незнам къде е проблема???
              дай-подробности. коя карта, какъв map ID ползваш, т.н...
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • До: Инсталация на карти за начинаещи

                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                дай-подробности. коя карта, какъв map ID ползваш, т.н...
                Оригиналната карта е "City Navigator Europe NT 2009" а картата която аз пробвам да инсталирам е "OFRM Bulgaria v4.70" a map ID който ползвам е "5028" Пробвах основно на сд картата, освен това и в паметта на самия уред, и пак нищо!

                Коментар


                • До: Инсталация на карти за начинаещи

                  Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                  Лозане, Milstan e прав, ако нямаш базова карта в нувито, едната от детайлните карти винаги ще е "включена".
                  Провери в папка "Гармин" на уреда дали присъства файл с име gmapbmap и ако няма го дръпни от тук:
                  http://tranz.it/load.php?id=2foizO8BZ3K6P06P239418
                  Това е базова карта на света и няма нужда от "лекуване", картата е малка по размер и е препоръчително да я имаш в уреда.
                  После пиши дали е свършила работа.
                  бях качил една карта която беше към 100мб но след като качих тази карта която ми даде линка се оправи и вече всичко си се изключва благодаря за линка и на всички отзовали се

                  Коментар


                  • До: Инсталация на карти за начинаещи

                    Първоначално публикуван от bedros Преглед на мнение
                    Оригиналната карта е "City Navigator Europe NT 2009" а картата която аз пробвам да инсталирам е "OFRM Bulgaria v4.70" a map ID който ползвам е "5028" Пробвах основно на сд картата, освен това и в паметта на самия уред, и пак нищо!
                    Намерл си "точното" място за въпроса ти (как да открадна труда на хората).Учасниците в този форум разработват въпросната карта!!!Уважавай труда на хората и си купи картата, вместо да търсиш начин да я отключиш.
                    Garmin Nuvi 860 T

                    Коментар


                    • До: Инсталация на карти за начинаещи

                      Здравейте всички. Форумът е много полезен, благодаря за което.Искам да Ви попитам следното :купих си наскоро Нуви 205бг. Супер си е, но при последният ъпдейт през WebUpdater, не мога да приближавам улиците достатъчно, а от там и да им се виждат имената. Помогнете ако можете

                      Коментар


                      • До: Инсталация на карти за начинаещи

                        И аз съм с такова и нямам проблем. Пробвай пак му направи ъпдейт с WebUpdater. Или един резет отдолу в дупчицата.

                        Коментар


                        • До: Инсталация на карти за начинаещи

                          също може да го върнеш и във първоначалните му фабрични настройки: При изключено nuvi се задържа пръстът долу в дясно на екрана, включва се като пръстът продължава да се държи там и чакаш да те попита дали да изтрие всички потребителски данни

                          Коментар


                          • До: Инсталация на карти за начинаещи

                            здравейте,

                            може ли малко помощ. имам nuvi 660, купил съм OFRM картата, инсталирал съм Auto-Drive Hellas. Заминавам в неделя рано сутринта за албания и македония и искам да инсталирам карти за македония поне (Adria Route) и за Албания квото съм намерил. Следвах инструкциите, направих unl файл, кръстих го GMAPSUPP2.unl, картата я кръстих GMAPSUPP.img, сложих го в GARMIN папката на Nuvi-то, но като стартирам nuvi-то не се показва картата - в смисъл не, че не мога да я чекирам - просто я няма за чекиране. може ли помощ.

                            предварително благодаря

                            Коментар


                            • До: Инсталация на карти за начинаещи

                              Първоначално публикуван от mehudi Преглед на мнение
                              здравейте,

                              . Следвах инструкциите, направих unl файл, кръстих го GMAPSUPP2.unl, картата я кръстих GMAPSUPP.img, сложих го в GARMIN папката на Nuvi-то, но като стартирам nuvi-то не се показва картата - в смисъл не, че не мога да я чекирам - просто я няма за чекиране. може ли помощ.

                              предварително благодаря
                              1- името на картата и името на unl файла трябва да са идентични.
                              2- ако ОФРМ ти е gmapsupp, качването на нова карта с това име ще изтрие ОФРМ

                              Коментар


                              • До: Инсталация на карти за начинаещи

                                Първоначално публикуван от mehudi Преглед на мнение
                                здравейте,

                                може ли малко помощ. имам nuvi 660, купил съм OFRM картата, инсталирал съм Auto-Drive Hellas. Заминавам в неделя рано сутринта за албания и македония и искам да инсталирам карти за македония поне (Adria Route) и за Албания квото съм намерил. Следвах инструкциите, направих unl файл, кръстих го GMAPSUPP2.unl, картата я кръстих GMAPSUPP.img, сложих го в GARMIN папката на Nuvi-то, но като стартирам nuvi-то не се показва картата - в смисъл не, че не мога да я чекирам - просто я няма за чекиране. може ли помощ.

                                предварително благодаря
                                Мисля,че бъркаш тука GMAPSUPP2.unl мисля,че трябва да е GMAPSUP2.unl.А сигурен ли си .че апарата ти поддържа файлове с това име? ако е така я залепи за някоя от основните.
                                [URL=http://dobavi.info/cars/BMW/][IMG]http://dobavi.info/cars/BMW/m20392.gif[/IMG][/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X