Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Инсталация на карти за начинаещи

    Изтрих сити навигатор норт америка сега свободното място на уреда е 1.44 а сити навигатор европа е 1.60 май и по малка базова карта няма да помогне

    Коментар


    • До: Инсталация на карти за начинаещи

      1,6 ГБ е СНЕ2009 Не бъди лаком ,сложи си 2008 - който е 1,36 ГБ / на харда - 1,43/ - тамън ше го побереш ...2009 си го запиши отделно на СД .

      Коментар


      • До: Инсталация на карти за начинаещи

        Виж папката "voice" с какъв размер е. Остави само езика който ползваш. Ако пак не стане вземи една SD карта (10лв.) и готово. Вътрешната памет ще я ползваш за комбинираната карта или за някоя друга. Още повече , че вътре може да имаш три различни файла.(Че даже четири)

        Коментар


        • До: Инсталация на карти за начинаещи

          Благодаря за информацията поизясниха ми се нещата само един последен въпрос защо разликата в размера на Сити навигатор Европа 2008 и 2009 е толкова голяма

          Коментар


          • До: Инсталация на карти за начинаещи

            Привет на всички.Изчетох всичко по темата за инсталирането.При мен всичко тръгна без проблем от първия път,по описания от Прометей начин.Само че аз изкам да я подкарам тая карта на SD-то,а не в паметта на устройството{там всичко работи}.Опитах всички начини изброени дотук,но не става.Ще помоля някой който я е подкарал тая карта на мемори паметта да сподели как точно става.

            Коментар


            • До: Инсталация на карти за начинаещи

              А за коя карта става въпрос

              Коментар


              • До: Инсталация на карти за начинаещи

                Първоначално публикуван от gydi Преглед на мнение
                1.отивам на receive from device , картата се сваля.
                2.utilites->manage map produks -избирам точно коя карта.
                3.unlock online -праща ме в сайта на гармин
                Бутона find devices -намира мобиле хт и му си изписва Unit ID
                трябва да се попълнят
                Unit ID:
                Serial Number:
                Product Key/Coupon Code:

                Какво се попълва? Ако не може по този начин по кой може ?
                Опс...май и аз стигнах до тук...Досега картите си ги слагах по описания в началото на темата начин и всичко работеше без проблем, докато не стигнах до една руска карта, която няма готов .img за GPS-a, а минава през Мапсорса, където на "Unlock" ми дава единствено тази опция, а не въвеждането на 25 цифрения код Някой може ли да помогне?

                Коментар


                • До: Инсталация на карти за начинаещи

                  Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
                  А за коя карта става въпрос
                  За картата на гърция

                  Коментар


                  • До: Инсталация на карти за начинаещи

                    Първоначално публикуван от t0nyk Преглед на мнение
                    Опс...май и аз стигнах до тук...Досега картите си ги слагах по описания в началото на темата начин и всичко работеше без проблем, докато не стигнах до една руска карта, която няма готов .img за GPS-a, а минава през Мапсорса, където на "Unlock" ми дава единствено тази опция, а не въвеждането на 25 цифрения код Някой може ли да помогне?
                    използвай гармин ънлокера. слагаш двата файла от архива на десктопа и стартираш all.bat това трябва да ти "отключи" вскички инсталирани в мапсорс карти
                    Прикачени файлове
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Инсталация на карти за начинаещи

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      използвай гармин ънлокера. слагаш двата файла от архива на десктопа и стартираш all.bat това трябва да ти "отключи" вскички инсталирани в мапсорс карти
                      Хиляди благодарности !!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • До: Инсталация на карти за начинаещи

                        Имам GPSmap 60CSx. Как мога да видя ID на уреда или на СД картата?

                        Коментар


                        • До: Инсталация на карти за начинаещи

                          Първоначално публикуван от oldman4o Преглед на мнение
                          Имам GPSmap 60CSx. Как мога да видя ID на уреда или на СД картата?
                          Почети тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...61&postcount=1

                          Коментар


                          • До: Инсталация на карти за начинаещи

                            Мерси - справих се!

                            Коментар


                            • До: Инсталация на карти за начинаещи

                              здравейте имам нуви 300 искам да попитам ако някой има представа защо не ми позволява да изключвам основната карта благодаря предварително на всички

                              Коментар


                              • До: Инсталация на карти за начинаещи

                                Първоначално публикуван от lozan Преглед на мнение
                                здравейте имам нуви 300 искам да попитам ако някой има представа защо не ми позволява да изключвам основната карта благодаря предварително на всички
                                За коя карта става въпрос по точно, че неможеш да изключиш би ли се коригирал?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X