Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    AdriaROUTE 3.00 NT

    AdriaROUTE 3.00 NT
    http://navigo-sistem.com/update/Adri..._CD_update.exe
    Adria Route 3.00 SD card update
    http://navigo-sistem.com/update/Adri...ard_update.exe

    FID:708

    Коментар


    • #62
      До: AdriaROUTE 3.00 NT

      AdriaROUTE вече е по-добра от SCG Route и за Сърбия и Черна Гора .
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • #63
        До: AdriaROUTE 3.00 NT

        И пак има прецакване с .ехе файла на Мапсорз. Внимавайте, хораааа!

        Коментар


        • #64
          До: AdriaROUTE 3.00 NT

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          И пак има прецакване с .ехе файла на Мапсорз. Внимавайте, хораааа!
          Колега, какво е прецакването?

          Коментар


          • #65
            До: AdriaROUTE 3.00 NT

            Сложи този ъпдейт и ще видиш!

            Коментар


            • #66
              До: AdriaROUTE 3.00 NT

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Сложи този ъпдейт и ще видиш!
              Е, защо трябва всички да се прецакат, за да разберат какъв му е проблема на ъпдейта???

              Нека който вече се е опарил да обясни какво се случва, за да се реши по някакъв начин....

              Аз си сложих този ъпдейт, но засега - на пръв поглед - всичко е нормално... Единственото, което забелязах е, че картата трябва да се пуска самостоятелно, за да може да отваряте отделните държави от Адриатика... Ако се активира заедно с тази на България или Гърция - не работи превключването на държави при търсене, но това не е толкова голям проблем... Понеже надали в Сърбия и Хърватия ще ми трябва толкова много рутирането в България. А мога да си превключа картите във всеки момент...
              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

              Коментар


              • #67
                До: AdriaROUTE 3.00 NT

                Колегата го е написал "прецаква ексето" - или с други думи инсталира по-нова версия на MapSource. Който иска да си запази старата да си преименува предварително MapSource.exe.

                Коментар


                • #68
                  До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                  привет!

                  някой да има случайно тази рутираща карта на img,за да се качи на sd карта?
                  още нещо,аз имам adria route по-стара версия инсталирана на sd-карта,мога ли само да я упдейтна някак си или трябва да я изтрия заедно с унл-файла и да кача новата с нов унл?

                  имам и един въпрос:наскоро видях една карта за гaрмин 'cn europe 2010.30 unl.img' означава ли,че ще проработи без да се отключи с унл-файл?
                  мерси предварително!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                    Първоначално публикуван от heavy66bg Преглед на мнение
                    привет!

                    някой да има случайно тази рутираща карта на img,за да се качи на sd карта?
                    още нещо,аз имам adria route по-стара версия инсталирана на sd-карта,мога ли само да я упдейтна някак си или трябва да я изтрия заедно с унл-файла и да кача новата с нов унл?

                    имам и един въпрос:наскоро видях една карта за гaрмин 'cn europe 2010.30 unl.img' означава ли,че ще проработи без да се отключи с унл-файл?
                    мерси предварително!
                    Adria Route 3.00 SD card update
                    http://navigo-sistem.com/update/Adri...ard_update.exe


                    на въпроса: да
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • #70
                      До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                      благодаря,но как да действам с това exe?

                      ps: стартирах го на компа и му дадох sd-картата и го инсталира.само дето изтри това което имах досега бг+адриa,ама че работа сега откъде да намеря пак бг карта.
                      Последно редактирано от heavy66bg; 01-02-10, 19:37.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                        Първоначално публикуван от heavy66bg Преглед на мнение
                        благодаря,но как да действам с това exe?

                        ps: стартирах го на компа и му дадох sd-картата и го инсталира.само дето изтри това което имах досега бг+адриa,ама че работа сега откъде да намеря пак бг карта.
                        ако си получил имейл с ъпдейт за бг картата свали наново от линковете указани там бг картата. ако не си получавал ъпдейт пиши на имейла за подръжка на картата (karta () offroad-bulgaria.com) като им изпратиш номера на нувито или какъвто уред имаш и ще ти я изпратят.

                        тук (http://rapidshare.com/files/34373911...0_gmapsupp.rar) има отключен img файл на новата адрия 3.0. преименувай след дезархивиране на gmapprom или gmapsupp
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • #72
                          До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                          Мерси много!

                          Оправих положението,а БГ картата която имах е безплатна,не тая офрм,открих я и сега нувито ми е супер актуално.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                            За колегите с по-стари апарати (като мен) ето AdriaROUTE 3.00 - вариант non-NT :
                            http://www.navigo-sistem.hr/upload/A...3.00_Light.exe
                            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                              NT за кои апарати НЕ става?
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #75
                                До: Нова карта на Адриатическия регион за Garmin

                                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                                NT за кои апарати НЕ става?
                                За моя Garmin GPSMap 60 CS със сигурност не става. А иначе апаратът си е супер. Политика на производителя. Да му се купуват следващите модели...
                                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X