Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Румъния за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Румъния за Garmin

    Нищо, румънците губят пари от туризъм!
    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

    Коментар


    • От: Карта на Румъния за Garmin

      Ами, тя и 2009 за туризъм върши работа. Но все пак на мен ми се вижда странно, че така се "запънахме" на румънската. С всички други се "оправяме", но тази нещо се губи. Не че е фатално, но не въждам накаква смислена причина. Поне някаква по-специална от турската, гръцката, Adria и прочее...
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • От: Карта на Румъния за Garmin

        Колеги,
        Картата можете да изтеглите от тук! Файла е 467 МБ.
        За да не се чудите защо тази карта не се отваря, можете да прочете тази тема.
        Но като всяко нещо и на това ще му се намери решението, рано или късно.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Карта на Румъния за Garmin

          излиза ми съобщение за вирус като го отключа

          Коментар


          • От: Карта на Румъния за Garmin

            Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
            излиза ми съобщение за вирус като го отключа
            Интересно как я отключваш като до сега никой не е могъл да я отключи!

            Коментар


            • От: Карта на Румъния за Garmin

              IMg unloker и антивирусната пищи за троянец

              Коментар


              • От: Карта на Румъния за Garmin

                Колеги аз нещо неуспявам да изтегля този файл, дали някой може да ми го препрати?

                Коментар


                • От: Карта на Румъния за Garmin

                  ISG, дай друг линк, че тоя не работи.
                  (Това ми припомня вица : Гарабед учил Киркор да язди. Качил се Киркор на коня, но при всяко подскачане се премествал малко назад докато накрая тупнал на земята. Ставайики казал : Гарабед, дай друг кон, че тоя свърши...)
                  С други диуми : ISG, дай друг линк, че тоя свърши...
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • От: Карта на Румъния за Garmin

                    И при мен не дава възможнос за теглене вече... Явно са го махнали.. Въпросът е, че не можах да го изтегля читав.... Архива се е скапал при тегленето....
                    Nothing comes from nothing...

                    Коментар


                    • От: Карта на Румъния за Garmin

                      Последните карти на РОАД и Аероскан са криптирани и фърмуерно заключени. Забравете за тях. Ползвайте си CNE. Вече е достатъчно подробна.
                      Последно редактирано от asterix85; 17-06-12, 16:42.

                      Коментар


                      • От: Карта на Румъния за Garmin

                        Може би следващия СН ,в 2013 10 липсват доста неща от новите магистрали и околовръстните. Просто в гармин са заложили повече на обектите.

                        Коментар


                        • От: Карта на Румъния за Garmin

                          Търсех новата версия на румънската карта в Гугъл и попаднах на този торрент -- http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&...MS50K-V3YtzKdQ

                          Свалих го, но за да разархивирам фаила, иска парола. Не можах да направя нищо повече.
                          Ако някой може да се справи и да погледне за какво, аджеба, става дума, да заповяда

                          Коментар


                          • От: Карта на Румъния за Garmin

                            Забрави за тази карта, нито се отключва и май трябва специален софт за нувито да я чете.
                            С 2 думи .. така е кодирана, че няма оправия.

                            Коментар


                            • От: Карта на Румъния за Garmin

                              Е, вече е в наличност файлът gmapsupp.img. Четох доста и знам, че е брутално кодиран. Говори се, че е оплетен с друг софтуер, неподдаващ се на обичайните ънлок методи. Бях мераклия да видя това с очите си и ето резултата -


                              Тук съм провлачил файла до GmapTool-а,

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GMT1.gif
Прегледи:1
Размер:25.9 КБ
ID:5453923


                              а тук съм натиснал бутона 'Info'

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GMT2.gif
Прегледи:1
Размер:22.5 КБ
ID:5453924



                              Надява се някой ден да имам финансова възможност за едно дълго пътешествие из Румъния и тогава ще си купя тази карта. Струва 200 или малко повече Лева.
                              А тази тема, за съжаление, е на път да хване вечната прах. Възможно е и останалите теми да я последват след време


                              П.П. Честит празник!!!
                              14 Февруари

                              Коментар


                              • От: Карта на Румъния за Garmin

                                Дори да си я купиш пак няма да може да я ползваш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X