Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Румъния за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Карта на Румъния за Garmin

    Колкото и да я чакаме ако и направят защита от пирати картата става неизползваема разбира се ако не си я закупим! Или да чакаме още толкова време докато се намери някой да я хакне!

    Коментар


    • От: Карта на Румъния за Garmin

      Не й давам повече от няколко дни след като излезе. На защитата де. Но ние тук не сме пирати и ще си я купим.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • От: Карта на Румъния за Garmin

        Ей май доживяхме - ROAD 2012.10 е излязла на 18.11.2011. http://romaniadigitala.ro/2011/11/la...12-10/?lang=en и http://garminromania.blogspot.com/. Че и дата за следващия ъпдейт има 18.2.2012
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Карта на Румъния за Garmin

          Крайно време беше , пък за следващия -поживем - увидим.
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • От: Карта на Румъния за Garmin

            Доколкото разбрах (не съм на "ти" с румънския - Гугъл превежда доколкото може), на 18.02.2012 се очаква да излезе Мапсорс версията.

            Коментар


            • От: Карта на Румъния за Garmin

              Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
              Доколкото разбрах (не съм на "ти" с румънския - Гугъл превежда доколкото може), на 18.02.2012 се очаква да излезе Мапсорс версията.
              И аз така четох, но си помислих, че е вероятно ще е с ъпдейт - може и да бъркам...
              Много ми е интересно да видя какво са направили комшиите за 3 години разработка на картата.
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • От: Карта на Румъния за Garmin

                Ами ТУК го пише (пак само на румънски) - не е малко (стига да не е само реклама и хвалба); учуди ме цената на картата (.img файл на SD-карта) - 475 леи (грубо 115-120 евро) без ДДС - ЦЪК.

                Коментар


                • От: Карта на Румъния за Garmin

                  Някои да даде линк за свободно изтегляне.Не че не познавам Румъния по-добре от България поне в южната и час особенно около столицата Букурещ (през седмица пътувам) ама ми е писнало да карам по полето след построяването на новата отсечка към Букурещ.Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • От: Карта на Румъния за Garmin

                    Пазим го само за себе си!

                    Коментар


                    • От: Карта на Румъния за Garmin

                      На единия не му трябва , а другия го пази само за себе си! Това е типично румънско -български отношения.
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • От: Карта на Румъния за Garmin

                        Как да отговоря на този въпрос? Естественно , че ако я имаше в свободен достъп вече щеше да има линк в темата. Едва ли някой трябва да ни подканя и нужно ли е да пълним форума с излишни въпроси?
                        Последно редактирано от milstan; 27-11-11, 16:25.

                        Коментар


                        • От: Карта на Румъния за Garmin

                          Milstan, ти си прав, но ми стана смешно и не се стърпях. -)
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • От: Карта на Румъния за Garmin

                            Ееее толкова ли няма откъде да се дръпне новата версия на картата.След няколко дена ще заминавам пак за Букурещ , имам един познат румънец които 90% съм сигурен , че ще е има новата карта , да си взема лаптопа и да я копирам.Кажете ми дали ще стане после да я хакнем и да я качим някъде колегите от форума да си я изтеглят?

                            Коментар


                            • От: Карта на Румъния за Garmin

                              Ти я докарай па все ще се измисли нещо.

                              Коментар


                              • От: Карта на Румъния за Garmin

                                Та значи свалям им шапка на румънците!!! Направиха си картата - пуснаха я в продажба на 18.11.2011 - нищо не изтече от никъде. Вярно - 100 и кусур евро струва и вероятно не се разпространява с апаратите, ама все някой си я е купил тази карта.
                                От 18.02.2012 има нова версия ROAD 2012.20 - пак нищо. Никъде! На 28.03. ще пуснат 2012.23 версия.
                                А ние - една свястна карта имаме българско производство и на 10тия ден я има навсякъде по нета.
                                Та -шапка им свалям на комшиите, че уважават труда на хората си.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X