Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Беларус за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Карта на Беларус за Garmin

    Еми аз маи съм го правил правилно без да знам,че така трябва.Изключвам го като си стигна вкъщи и го включвам като излезна пак на същото място,но въпреки това се бави толкова.Поне съм спокоен,че не е развален,а е нормално да е така.
    А трябва ли да сам на място докато се свърже? Мерси за изчерпателния отговор

    Коментар


    • #17
      До: Карта на Беларус за Garmin

      Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
      Еми аз маи съм го правил правилно без да знам,че така трябва.Изключвам го като си стигна вкъщи и го включвам като излезна пак на същото място,но въпреки това се бави толкова.Поне съм спокоен,че не е развален,а е нормално да е така.
      А трябва ли да сам на място докато се свърже? Мерси за изчерпателния отговор
      При мен, като че ли малко по-бързо се свързва ако не се движа, ама ... ако бързаш - тръгваш и се надяваш (псу...ки) да стане по-скоро.
      Има неща, които не зависят само от нас, за съжаление!

      Коментар


      • #18
        До: Карта на Беларус за Garmin

        Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
        Еми аз маи съм го правил правилно без да знам,че така трябва.Изключвам го като си стигна вкъщи и го включвам като излезна пак на същото място,но въпреки това се бави толкова.Поне съм спокоен,че не е развален,а е нормално да е така.
        А трябва ли да сам на място докато се свърже? Мерси за изчерпателния отговор
        Струва ми се желателно, има някакъв резон. Лично аз като сядам в колата, първо си включвам жпса към запалката и го закрепям на стойката. Давам контакт и той "захапва" и почва да се позиционира и да си търси сателитите. Задавам му накъде и докато колата позагрее, докато сложа коланите той вече е определил маршрута - 1-2 мин е винаги при мен...

        Коментар


        • #19
          Имеет ли кто топографическую карту на Беларусь?

          Имеет ли кто топографическую карту на Беларусь?
          Желательно:
          БЕЛАРУСИЯ - By_translit_20071231, готова за Мапсорса, 40 мб
          Спасибо!

          Коментар


          • #20
            Re: Имеет ли кто топографическую карту на Беларусь?

            AirBog, благодаря за карту

            Коментар


            • #21
              До: Имеет ли кто топографическую карту на Беларусь?

              И аз искам!

              Коментар


              • #22
                До: Имеет ли кто топографическую карту на Беларусь?

                Я закачал карту Беларуси на рапиду

                http://rapidshare.com/files/10510811...71231.rar.html

                Качайте, кто хочет

                Коментар


                • #23
                  До: Карта на Беларус за Garmin

                  Добре е да се знае,4е сити навигатора европа2008 които е качен заводско в апаратите е много зле и явно не е обновяван много време и по-конкретно за Украйна.Уж има главните патища но се оказва,че не са верни.Ако ги бях следвал щеше да стане лошо.А картата на Беларус която имам от линка пратен ми от gtsvg е много добра и има само един проблем не може да се търсят градове,улици и др.POI има,не са много,но са напално достатъчни.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Карта на Беларус за Garmin

                    Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
                    Добре е да се знае,4е сити навигатора европа2008 които е качен заводско в апаратите е много зле и явно не е обновяван много време и по-конкретно за Украйна.Уж има главните патища но се оказва,че не са верни.Ако ги бях следвал щеше да стане лошо.А картата на Беларус която имам от линка пратен ми от gtsvg е много добра и има само един проблем не може да се търсят градове,улици и др.POI има,не са много,но са напално достатъчни.
                    Браво, радвам се, че си се оправил с картата и най-важното , си стигнал жив и здрав
                    Като се върнеш, да се обадиш

                    Коментар


                    • #25
                      До: Карта на Беларус за Garmin

                      Има нови карти на Беларус, които сега ще кача на спелеото - тази, която е вер.1.02 и казвате че не търси, следващата вече 2008 от средата на февруари, версия имг с унл при фид 2007, и комбинирана с топо!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X