Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Беларус за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Беларус за Garmin

    Някой има ли идея от каде да намеря карта на Беларус.Аз намерих,но незнам дали ще стане може ли някои да провери и да каже. http://mapcenter.cgpsmapper.com/cata...region=Belarus Ще сам много благодарен.

  • #2
    До: Карта на Беларус за Garmin

    Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
    Някой има ли идея от каде да намеря карта на Беларус.Аз намерих,но незнам дали ще стане може ли някои да провери и да каже. http://mapcenter.cgpsmapper.com/cata...region=Belarus Ще сам много благодарен.
    Да, има прекрасна карта на Беларус , качена на нашето ФТП. Ако нямаш достъп до него, то ето ти линк. Картата е била дадена на белоруския жпс форум с всички права!

    версия 1.03, 4 декабря 2007
    FID=2007

    http:rapidshare.com/files/75827487/bel-2007-12.zip

    Коментар


    • #3
      До: Карта на Беларус за Garmin

      Дава някаква грешка и немога да я отворя,а и zip-a който свалих от този линк е само 4kb.За кое FTP става вапрос,че несам много наясно.

      Коментар


      • #4
        До: Карта на Беларус за Garmin

        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
        Да, има прекрасна карта на Беларус , качена на нашето ФТП. Ако нямаш достъп до него, то ето ти линк. Картата е била дадена на белоруския жпс форум с всички права!

        версия 1.03, 4 декабря 2007
        FID=2007

        http:rapidshare.com/files/75827487/bel-2007-12.zip
        Вече всичко е ок. но тук ми даде много варианти да избирам

        Download via Cogent
        Download via Level(3) #2
        Download via Teleglobe
        Download via GlobalCrossing #2
        Download via GlobalCrossing
        Download via Level(3)
        Download via TeliaSonera
        Download via Cogent #2
        Download via Level(3) #3
        Download via Level(3) #4
        Download via TeliaSonera #2

        кое от всички да изтегля???

        Коментар


        • #5
          До: Карта на Беларус за Garmin

          Просто си вкарай кода и натисни сваляй! То само си слага точка на подходящия сървър!

          Коментар


          • #6
            До: Карта на Беларус за Garmin

            Или аз неправя нещо както трябва или просто нестава.Качих я на SD и я сложих в нуви 250 и не я разпознава.Така ли се прави или има друг начин за инсталация?

            Коментар


            • #7
              До: Карта на Беларус за Garmin

              Проблемът ти е в тоталното неразбиране на материята. Моля те да намериш, прочетеш и пробваш от нашия сайт:
              - Мапсорс и що е той
              -Инсталация на карти в Мапсорса - от екзе, от папка с рег. файл.
              - Качване на имг карта с унл файл в уреда/или допълн. карта

              Темите са разкрити в различни постове в раздел карти!
              Четене и труд му е майката - всички сме започнали от нулата и сме се учили тук! И не само тук!...
              ЖПСа изисква натрупване на знания и опит с времето. Не е касетофон - ръгаш касетката и Азис да запее!...
              Ако смяташ, че не можеш да се справиш, намери от форума човек, близо до твоето местонахождение и се поучи от него...
              Извинявай, но въпросите така поставени от теб, говорят въобще за трудно справяне с елементарни задачи с компютъра/дънлаудване/, пълно неразбиране на маркираните с червено теми! Аз, лично, искам да ти помогна , но честно казано не знам от къде да започна! Първо чети, после пробвай и се учи и накрая попитай конкретно! УСПЕХИ!
              Последно редактирано от gtsvg; 19-03-08, 13:22.

              Коментар


              • #8
                До: Карта на Беларус за Garmin

                Определено си прав.Не ги разбирам изобщо,но ще се оправя.Все пак благодаря за отделеното време.Продалжавам да чета из форума

                Коментар


                • #9
                  До: Карта на Беларус за Garmin

                  Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
                  Определено си прав.Не ги разбирам изобщо,но ще се оправя.Все пак благодаря за отделеното време.Продалжавам да чета из форума
                  Ето нещо по темите, които колегата е "почервенил" - най-основните неща, нужни за ползване на гарминските играчки.
                  Успех
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669

                  Коментар


                  • #10
                    До: Карта на Беларус за Garmin

                    Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
                    Определено си прав.Не ги разбирам изобщо,но ще се оправя.Все пак благодаря за отделеното време.Продалжавам да чета из форума
                    Забелязвам, че се заседяваш вече във форума и се интересуваш... и дано от Пловдив някой ти откликне - имам надеждата , че точно ти ще влезеш в крачка! Още веднъж успех!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Карта на Беларус за Garmin

                      да ровя се,но май ми изтриха молбата за някой от пловдив .Аз нямах диск с мапсоурс,и го драпнах от нета.Но неиска да ми копира офрама от СД картата. защото някакви файлове от мапсорса липсвали,а уж съм я ъпдейтнал и всичко трябва да е наред

                      Коментар


                      • #12
                        До: Карта на Беларус за Garmin

                        Новата OFRM е заключена към SD картата, и няма да ти я качи в компютъра. На компютъра можеш да качиш само старата, копилирана със стария софтуер. Това ако искаш да си гледаш тракове и да си плануваш маршрути.

                        За да може нещо да се сваля и качва в мапсорса, трабва да го имаш инсталирано в мапсорса. От exe или от папка. И регистрирано. Някои отключени карти се свалят свободно, но точно те не са особено читави, или не рутират или....

                        Ако ти трябва старата карта за да я качиш в МапСорс, говори със Събин. Той ще ти каже как седят нещата и какви са вариантите. Стига да си нормален редовен клиент, купил легално картата.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Карта на Беларус за Garmin

                          Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                          Забелязвам, че се заседяваш вече във форума и се интересуваш... и дано от Пловдив някой ти откликне - имам надеждата , че точно ти ще влезеш в крачка! Още веднъж успех!
                          обади ми се - аз също опитах да разбия стената с глава, ама не става - иска и четене.
                          не казвам, че съм се отворил много, но поне схванах концепцията - може да съм ти полезен
                          0889 300 455 Венелин
                          Успех!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Карта на Беларус за Garmin

                            А за колко време е нормално да се свърже със сателит след като го включа?Защото на мен ми се бави по 5-10 мин. При положение,че съм на открито място.В повечето случаи докато се свърже аз съм пристигнал

                            Коментар


                            • #15
                              До: Карта на Беларус за Garmin

                              Първоначално публикуван от jivko01 Преглед на мнение
                              А за колко време е нормално да се свърже със сателит след като го включа?Защото на мен ми се бави по 5-10 мин. При положение,че съм на открито място.В повечето случаи докато се свърже аз съм пристигнал
                              Обикновено е така когато ЖПСа не е позициониран - точка У Дома!!! Така той няма първоначален ориентир към кои координати да се мери и особенно ако е изключен на едно място, а е включен съвсем на друго хептен се шашка!!! Той така всеки път определя нов алманах на сателитие, ъпдейтва го и тогава позиционира реалното местоположение! Задължително и не случайно менюто е такова, че само те подсеща да позиционираш апарата у дома, че да му е по-леко! И да се избягва изключване на едно място и включване на друго... По-дълго е определянето. Ако си спрял някъде и не искаш повече да ползваш апарата го изключи, след това го включи на демо режим, задай че си в къщи и го изключи пак. Когато вече си на друго място пак ще определи спътниците , и местоположението но много по-бързо спрямо изходната точка...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X