Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предлагам рутиращи карти!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Предлагам карти или софтуер

    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
    ml500, само да не се обидиш , но кръсти ли я GMAPSUPP и в папка Garmin. Веднъж от много бързане я копирах директно на SD картата и докато се усетя голямо чудене беше.
    Всичко е по правилата,даже викнах "страничен наблюдател" да ме гледа в ръцете , да не сбъркам нещо и всичко правиме както трябва и не иска. Чудна работа...
    Местиме картите в нувитата-работят
    После ги преместваме на ес-ди картите и не става.
    Иначе доста унл-та вече създадох в близко време, не съм новобранец, ама този път се изложих.
    Сега се боря да я сложа в Мапсорс и да пробвам от там да я метна в картата за проба, дано стане
    Нещо май много работя напоследък и изплисквам лека-полека
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • До: Предлагам карти или софтуер

      Ако и забиеш кода вътре с gmaptool пак ли не се показва.

      Коментар


      • До: Предлагам карти или софтуер

        Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
        Всичко е по правилата,даже викнах "страничен наблюдател" да ме гледа в ръцете , да не сбъркам нещо и всичко правиме както трябва и не иска. Чудна работа...
        Местиме картите в нувитата-работят
        После ги преместваме на ес-ди картите и не става.
        Иначе доста унл-та вече създадох в близко време, не съм новобранец, ама този път се изложих.
        Сега се боря да я сложа в Мапсорс и да пробвам от там да я метна в картата за проба, дано стане
        Нещо май много работя напоследък и изплисквам лека-полека
        Извади ID номера на самата карта и за него направи унл... Картата да бъде прикачена не към апарата, а към картата...
        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

        Коментар


        • До: Предлагам карти или софтуер

          Пробвах с всички възможни ай-ди-та... и на картите и на уредите, даже и махнах заключването на файла и пак не иска.
          Качих я на мапсорса и не иска да се праща в уреда , изчертава адски бавно , а компа ми е "ламя"
          Проблемът се оказа елементарен
          Върнах имг-файла в торент-клиента...още една ръчна хаш-проверка и за мое учудване си дръпна още към 1-2МВ!
          Всички проблеми изчезнаха, сега работи навсякъде със всякакви унл-та
          Чудното беше, как недоизтеглен файл си работи без проблем на 2 нувита и един телефон с GMXT
          Мерси на всички за помоща
          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

          Коментар


          • До: Предлагам карти или софтуер

            И при мен на първо четене не тръгва от СД , файла обаче ми е от фтп-то. Там дали е пълен , т.е. някой пробвал ли е с файла , свален оттам , а не от торента ?
            И още - в какво нуви го слагате , че на това тук 250 вътрешната му памет май не стига за 2009 ?

            Коментар


            • До: Предлагам карти или софтуер

              Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
              И при мен на първо четене не тръгва от СД , файла обаче ми е от фтп-то. Там дали е пълен , т.е. някой пробвал ли е с файла , свален оттам , а не от торента ?
              И още - в какво нуви го слагате , че на това тук 250 вътрешната му памет май не стига за 2009 ?
              не съм го пробвал файла от фтп-то. аз съм с 250W и SD карта 2 gb,работи нормално. вътрешната памет наистина не е достатъчна. ще трянва да купиш SD.
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • До: Предлагам карти или софтуер

                А пък с ънлокера ми казва OUT OF MEMORY , той става ли за такива големи файлове ?

                Коментар


                • До: Предлагам карти или софтуер

                  Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                  И при мен на първо четене не тръгва от СД , файла обаче ми е от фтп-то. Там дали е пълен , т.е. някой пробвал ли е с файла , свален оттам , а не от торента ?
                  И още - в какво нуви го слагате , че на това тук 250 вътрешната му памет май не стига за 2009 ?
                  На Нуви 250 вътрешната памет е точно колкото да не стане за тази карта
                  Няма да се мине без покупка на ес-ди, но няма страшно, 2 гиги са към 20 лева, не е като едно време....левче за мегабайтче

                  П.С. Хайде народа да се мята и на мапсорс версията, почва състезанието кой ще го метне на спелеото http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1161893
                  Последно редактирано от ml500; 10-10-08, 17:46.
                  [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                  Коментар


                  • До: Предлагам карти или софтуер

                    Проблема е , че и при мен не тръгва на СД , а на вътрешната не се събира. Ще пробвам пак утре на отпочинала глава.

                    Коментар


                    • До: Предлагам карти или софтуер

                      П.С. Хайде народа да се мята и на мапсорс версията, почва състезанието кой ще го метне на спелеото http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1161893[/quote]
                      Няма смисъл да се тегли, няма рутиране.

                      Коментар


                      • До: Предлагам карти или софтуер

                        Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                        Пробвах с всички възможни ай-ди-та... и на картите и на уредите, даже и махнах заключването на файла и пак не иска.
                        Качих я на мапсорса и не иска да се праща в уреда , изчертава адски бавно , а компа ми е "ламя"
                        Проблемът се оказа елементарен
                        Върнах имг-файла в торент-клиента...още една ръчна хаш-проверка и за мое учудване си дръпна още към 1-2МВ!
                        Всички проблеми изчезнаха, сега работи навсякъде със всякакви унл-та
                        Чудното беше, как недоизтеглен файл си работи без проблем на 2 нувита и един телефон с GMXT
                        Мерси на всички за помоща
                        Предлагам ml500 да качи този файул, който е свалил допълнително, за да сме сигурн и в картата. Аз свалих този от спелеото и засега работи, но и при мен не завърши напълно даунлоуда, поради което се съмнявам, 1 има липсващи тези 1-2 мегабайта, ко0ито могат да изиграят лоша шега в определен момент. Аз го свалих преди да се качи на фтп сървъра, поради което смея да твърдя, че този 1-2 мегабайта най-вероятно липсват....
                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • До: Предлагам карти или софтуер

                          Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                          Предлагам ml500 да качи този файул, който е свалил допълнително, за да сме сигурн и в картата. Аз свалих този от спелеото и засега работи, но и при мен не завърши напълно даунлоуда, поради което се съмнявам, 1 има липсващи тези 1-2 мегабайта, ко0ито могат да изиграят лоша шега в определен момент. Аз го свалих преди да се качи на фтп сървъра, поради което смея да твърдя, че този 1-2 мегабайта най-вероятно липсват....
                          Нямам нищо против, да го кача, но е доста голям файла.
                          В Рапид Шеър и БГ-Шеър има ограничение за големината на файла и трябва да го цепя с уин-рар на много части.
                          В спелеото нямам право да го качвам, защото тази карта вече присъства там.
                          Освен да си проверя стоте акаунта в дата-бг, да видя къде ми е останало място....
                          Другият вариянт е да ти пратя линк от ПиратБей с торента на СНЕ2009нт , стартираш торента, като почне да се дърпа го спираш и заменяш неиздърпания файла в папката с този който ти ползуваш, после му пускаш ръчна хаш-проверка и си готов да го преместиш в уреда или картата

                          Ето го линка h**p://thepiratebay.org/torrent/4435997/Garmin_City_navigator_Europe_2009_NT
                          Последно редактирано от ml500; 10-10-08, 21:44.
                          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                          Коментар


                          • До: Предлагам карти или софтуер

                            Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                            Нямам нищо против, да го кача, но е доста голям файла.
                            В Рапид Шеър и БГ-Шеър има ограничение за големината на файла и трябва да го цепя с уин-рар на много части.
                            В спелеото нямам право да го качвам, защото тази карта вече присъства там.
                            Освен да си проверя стоте акаунта в дата-бг, да видя къде ми е останало място....
                            Другият вариянт е да ти пратя линк от ПиратБей с торента на СНЕ2009нт , стартираш торента, като почне да се дърпа го спираш и заменяш неиздърпания файла в папката с този който ти ползуваш, после му пускаш ръчна хаш-проверка и си готов да го преместиш в уреда или картата

                            Ето го линка h**p://thepiratebay.org/torrent/4435997/Garmin_City_navigator_Europe_2009_NT
                            Ами започнах - дано до утре да свърша с тази епопея...
                            :-))
                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • До: Предлагам карти или софтуер

                              Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                              Ами започнах - дано до утре да свърша с тази епопея...
                              :-))
                              След няколко проверки и проби - ГОТОВО!!!

                              Сега като тествам, май и това в спелеото би трябвало да е в норма!!
                              :-)
                              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                              Коментар


                              • До: Предлагам карти или софтуер

                                Файла в фтп-то го качих аз след двоен хашчек с Азуреус-а, след което го комбинирах с други карти и си го ползвам от СД-то без проблем. Би трябвало да е наред по този повод

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X