Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предлагам рутиращи карти!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Предлагам карти или софтуер

    Е, пиши поне какво искаш да качиш.

    (иначе картите не се качват на FTP-то, от което се свалят, а на друго: bgspeleo.net - виж някъде в началото на темата има писано на адреса, име и парола на приемащия сървър).

    Коментар


    • До: Предлагам карти или софтуер

      Първоначално публикуван от ynopum Преглед на мнение
      Е, пиши поне какво искаш да качиш.

      (иначе картите не се качват на FTP-то, от което се свалят, а на друго: bgspeleo.net - виж някъде в началото на темата има писано на адреса, име и парола на приемащия сървър).
      Благодаря за информациятя, наистина незнаех, че е така.
      Няма как да съм сигурен, кои са качени без да видя, затова и не съм сигурен, но исках да кача..., ако я няма Дороги России 5.03 и Россия, Украйна, Белорус, Молдова - обединена карта за Garmin от юли 2008
      Поздрави!

      Коментар


      • До: Предлагам карти или софтуер

        Украйна Аероскан 3.75 на украински език.
        Средния изток 2008 (ъпдейт на v.4 - Саудитска Арабия , Кувейт , ОАЕ и т.н. Map ID 328 )
        В момента се качват.

        Коментар


        • До: Предлагам карти или софтуер

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Украйна Аероскан 3.75 на украински език.
          Средния изток 2008 (ъпдейт на v.4 - Саудитска Арабия , Кувейт , ОАЕ и т.н. Map ID 328 )
          В момента се качват.
          средниа изток 2008 вече го има на фтп-то.
          Последно редактирано от Pacific; 25-07-08, 10:14.
          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

          Коментар


          • До: Предлагам карти или софтуер

            Качено: - сингапур и джохор - алтернативни карти. уж били по-одробни за сингапур. не съм ги тествал.отключени.
            Последно редактирано от Pacific; 25-07-08, 10:14.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Предлагам карти или софтуер

              Сложил съм Унгарската нова карта за улеснение на хората с ограничен интернет
              Последно редактирано от Pacific; 25-07-08, 10:17.

              Коментар


              • До: Предлагам карти или софтуер

                Качих още Лаотнам (Лаос и Виетнам) 2008 - рутираща и топо - новата версия (на сървъра на Pacific е по-старата от 2007-а).
                Последно редактирано от Pacific; 25-07-08, 10:12.

                Коментар


                • До: Предлагам карти или софтуер

                  Качен е Garmin City Navigator Middle East 2008, мисля че го нямаме...

                  Worldwide Autoroute DEM Basemap NR също е там, но въпреки че във форума твърдят че е рутираща, на мен това NR ми звучи като Non Routable
                  Последно редактирано от GalinJelev; 26-07-08, 21:12.

                  Коментар


                  • До: Предлагам карти или софтуер

                    Първоначално публикуван от GalinJelev Преглед на мнение
                    Качен е Garmin City Navigator Middle East 2008, мисля че го нямаме...
                    Виж в Azia / Sreden Iztok. И аз го бях направил същия номер.

                    Коментар


                    • До: Предлагам карти или софтуер

                      Преди две седмици на сървъра на Пасифик беше станала бая какафония. Най-лошото е, че има много неща, които не е ясно какви са точно и кой версия. Моля тези, които качват да слагат по-описателни имена на файловете, а не да ги оставят директно с името, с което са го свалили. После Пасифик да пита "това GMAPSUPP къде да го сложа?".

                      Има също остаряли и дублиращи се неща, но под различни имена. Просто се натрупаха бая карти. Даже сме да твърдя, че колекцията е от най-пълните вероятно. Просто трябва да се организира преди да й се изпуснат съвсем краищата.

                      Засега нямам никакво конкретно предложение, просто споделям наблюдение.

                      Също - спъред мен сървъра не се намира от гугъла (само форума е проветрив), така че може да се пишат по-нормално имената на държави и континенти, конкретни имена на карти и версии.

                      Коментар


                      • До: Предлагам карти или софтуер

                        Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                        Ако притежавате карти (топографски, рутиращи и др....
                        Ето, мъките започват
                        А какво е "рутираща" карта.
                        Имам една такава на БГ предвид, но ми трябва съвет подхояща ли е за един семпъл шофьор, (който мирно си влачи лодката по асфалтовите пътища на Европа) преди да я купя за Nuvi 350.
                        А също бих искал и update за Европа, както и нова карта на дестинацията София - Дубровник през Сърбия и Босня.
                        Проблемът е, че инсталациите, които правя често са с печални последствия, а сега бързам
                        Ето и това е молбата ми - помогнете ми моля за физическата инсталация, а аз естествено, ще споделя тези карти с колегите, които се нуждаят.
                        тел.0888630755 Mariner

                        Коментар


                        • До: Предлагам карти или софтуер

                          Извинете за сигурно глупавия въпрос. Каква е разликата на картите които имат в името си НТ и тези които нямат

                          Коментар


                          • До: Предлагам карти или софтуер

                            Нещо, което май все още никъде не може да се намери:
                            http://garmin.bg/?s=7&i=7

                            Коментар


                            • До: Предлагам карти или софтуер

                              Здравейте.Каде мога да си намеря Off Road Карта на БГ ,да не е много скъпа.

                              Коментар


                              • До: Предлагам карти или софтуер

                                Не мога да си намеря Off Road карта на BG. Germin nuvi 200. imail: metalode@abv.bg. Също ми трябва за Гърция по-подрoбна не Off Road.
                                Последно редактирано от Pacific; 31-07-08, 21:03.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X