Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kарта на Турция за Garmin

    Опитах се да сравня двете последни версии на NavCity : 2010.01 и 2010.06. Понеже са с различен FID, инсталирах си ги в MapSource едновременно и "прецъквах" от едната на другата при различни мащаби. Това, което ми направи впечатление е, че в по-новата версия е прeмахнат макар и оскъдння land cover. Освен това в по-старата второстепенните улици в населените места са с по-бледи контури, а в новата някак си по се набиват на очи. От друга страна установих някои променени трасета в по-новата версия, но както обикновено, далеч не всички. Общото ми впечатление е, че по-старата версия е някак си по-приятна и по-прегледна визуално. Поне в MapSource. Интересно ми е как стоят нещата в уреда. Няма как да го разбера, понеже в моя уред и двете карти не влизат (формат NT). Знам, че в уреда не може да се "прецъква" така бързо, че да се почувства разликата, но ако някой има впечатления, моля да сподели.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • От: Kарта на Турция за Garmin

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      отключи я с прикачения ънлокер, няма да ти трябва повече отключващ файл. Правиш някъде грешка, която просто не виждаш.
      Колега дай малко информация как работи тази програмка, че нещо не мога да схвана. Или линк някъде да прочета. Благодаря ти предварително!!!

      Коментар


      • От: Kарта на Турция за Garmin

        Първоначално публикуван от speed_racer Преглед на мнение
        Колега дай малко информация как работи тази програмка, че нещо не мога да схвана. Или линк някъде да прочета. Благодаря ти предварително!!!
        слагаш заключения img файл в директорията map locked, стартираш файла unlock map directory.exe, в директорията MapUnlocked получаваш отключен img файл. това е.
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • От: Kарта на Турция за Garmin

          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
          слагаш заключения img файл в директорията map locked, стартираш файла unlock map directory.exe, в директорията MapUnlocked получаваш отключен img файл. това е.
          Благодаря за бързият отговор.

          Коментар


          • От: Kарта на Турция за Garmin
            Garmin NavCity Türkiye v.2010.09 - отключен http://www.fileserve.com/file/d7jHzEU

            Коментар


            • От: Kарта на Турция за Garmin

              Първоначално публикуван от oktim_d Преглед на мнение
              Garmin NavCity Türkiye v.2010.09 - отключен http://www.fileserve.com/file/d7jHzEU
              mirror
              http://hotfile.com/dl/88025024/84db8...10.09.rar.html
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • От: Kарта на Турция за Garmin

                gadev и твоят линк ли е с отключен файл какъв и е фид-а на 2010.09 защото на мен ми изкарва 5 цифрен фид

                Коментар


                • От: Kарта на Турция за Garmin

                  Турците трябва да вадят карти всеки месец с тези темпове на строежите на пътища!
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • От: Kарта на Турция за Garmin

                    Garmin NavCity Türkiye v.2010.09 на латиница ли е или на турски. 2010.06 е комбинирана, работи на латиница и се представи доста добре в Одрин.

                    Коментар


                    • От: Kарта на Турция за Garmin

                      Както забелязвам вече го има новия път от ГКПП-то до Къркларели (Лозенград)

                      Коментар


                      • От: Kарта на Турция за Garmin

                        Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                        gadev и твоят линк ли е с отключен файл какъв и е фид-а на 2010.09 защото на мен ми изкарва 5 цифрен фид
                        PID 1, FID 4604, NavCity 2010.09 TPKLTS by Basarsoft
                        отключена
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • Проблем с намиране на интересни места-турция НавСити 2009 02

                          Здравейте колеги,
                          Открих странен проблем с картата на турция НавСити 2009, специално в Одрин често не може да изчисли маршрут до интересни точки, например шопинг. Много често зацикля с процентите на изчисляване на маршрута и дава съобщение "невъзможно изчисляване". Ще съм благодарен ако някой сподели опита си с тази карта.

                          Коментар


                          • От: Проблем с намиране на интересни места-турция НавСити 2009 02

                            В картата има доста нови населени места по пътя до Дарданелите, което е радващо. Искам да питам само при мен ли не виждам Адриатическо море? Някак си е ... дезориентиращо.

                            Коментар


                            • От: Проблем с намиране на интересни места-турция НавСити 2009 02

                              Адриатическо море е много далече от Дарданелите.
                              Егейско, Мраморно и Черно море не се виждат в синьо, както сме свикнали да ги виждаме.

                              Коментар


                              • От: Проблем с намиране на интересни места-турция НавСити 2009 02

                                Качих Мапсорс версията , компилирана с Gmaptool. Вследствие на това търсенето по адрес не работи. Дa се използва само за разглеждане в MapSource!
                                Иначе линка е:
                                Последно редактирано от milstan; 20-12-10, 09:33.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X