Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kарта на Турция за Garmin

    Там е написано защо я няма.

    Коментар


    • От: Kарта на Турция за Garmin

      http://www.mirrorcreator.com/files/D...urce.rar_links
      img:

      http://www.fileserve.com/file/YUC4cXN
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • От: Kарта на Турция за Garmin

        Благодаря за Мапсорс версията на Gadev.
        Последно редактирано от Pacific; 14-11-10, 18:25.

        Коментар


        • От: Kарта на Турция за Garmin

          Моля някой ,ако е имал следният проблем ми помогне.Имам две гапминчета едното нуви 255W ,a другото нуви 200 .Нямам проблеми с качването на карти ,но тази на Турция NavCity 2010.01 TKLTLA ми се отключва само на 255W ,а на нуви 200 не иска (като в unlock generator вписвам правилният ID номер на уреда).какъв може да е проблема.Лиценза на нуви 200 е изтекъл тъй като го имам повече от 3 години.Възможно ли е да е от това?Благодаря предварително!

          Коментар


          • От: Kарта на Турция за Garmin

            Първоначално публикуван от alexuomo Преглед на мнение
            Моля някой ,ако е имал следният проблем ми помогне.Имам две гапминчета едното нуви 255W ,a другото нуви 200 .Нямам проблеми с качването на карти ,но тази на Турция NavCity 2010.01 TKLTLA ми се отключва само на 255W ,а на нуви 200 не иска (като в unlock generator вписвам правилният ID номер на уреда).какъв може да е проблема.Лиценза на нуви 200 е изтекъл тъй като го имам повече от 3 години.Възможно ли е да е от това?Благодаря предварително!
            отключи я с прикачения ънлокер, няма да ти трябва повече отключващ файл. Правиш някъде грешка, която просто не виждаш.
            Прикачени файлове
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • От: Kарта на Турция за Garmin

              Пробвай с друга версия на Турция а и тази която се мъчиш да качиш е стара актуалната е 2010.06

              Коментар


              • От: Kарта на Турция за Garmin

                благодаря ти за бързият отговор.но отново ми изписва "не мога да отключа картите" ,когато извадя SD картата от нуви 200 и я сложа в нуви 255W няма проблем с отключването .с други подобни карти никога не съм имал проблеми при двата gps-a ,но тази защо ми прави номера не зная и то само на нуви 200 не зная

                Коментар


                • От: Kарта на Турция за Garmin

                  доколкото чета в по горни постове ,по новата версия има проблеми с изписване при търсенето на населени места ,а и май я нямало .нямам проблем с качването ,а с отключването на самата карта и то само на едното ми нуви .до сега не ми се е случвало.

                  Коментар


                  • От: Kарта на Турция за Garmin

                    Gadev, този unlocker работи ли под Win7?
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: Kарта на Турция за Garmin

                      Да работи.

                      Коментар


                      • От: Kарта на Турция за Garmin

                        С ID на уреда ще работи само на единия, без значение дали е на СД или вътре в уреда. Отключи я с ID на СД и ще работи на всеки уред (картата е отключена за съответното СД). Другия вариант е просто да oтключиш картата с програмката на колегата gadev, от пост 395 и тогава я слагай където и да е, не е необходимо унл.

                        Коментар


                        • От: Kарта на Турция за Garmin

                          Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                          С ID на уреда ще работи само на единия, без значение дали е на СД или вътре в уреда. Отключи я с ID на СД и ще работи на всеки уред (картата е отключена за съответното СД). Другия вариант е просто да oтключиш картата с програмката на колегата gadev, от пост 395 и тогава я слагай където и да е, не е необходимо унл.
                          Да колега така е прав си.наясно съм ,че след като е отключена с ID на SD и ще работи на всеки уред ,както и останалите ми карти се отварят и на двата ми уреда независимо с кое ID съм отключил дадена карта.мушкам и си тръгват без проблем ,но точно тази карта на Турция с FID 848 качена на SD се отключва без проблем на единят ми гармин 255W ,а на 200 всеки път изписва "не мога да отключа картите".пробвах по отделно с всяко ID и unl. и пак не иска .преименувах от gmapsupp на gmapprom и с gmapprom1 .и пак не и не.просто се получава нещо странно .и с генератора подменях кодовете с нови и пак не.утре ще прочета как се работи с програмката на gadev,дано успея с нея

                          Коментар


                          • От: Kарта на Турция за Garmin

                            колеги разбрах ,че проблема не е в мен .в по горни постове друг колега е имал същият проблем.просто на някой уреди точно тази версия не се отключва .той е качил по старата 2008 и всичко е било ток и жица ,а аз ще пробвам с най новата благодаря на тези които ми отговориха

                            Коментар


                            • От: Kарта на Турция за Garmin

                              Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                              Пробвай с друга версия на Турция а и тази която се мъчиш да качиш е стара актуалната е 2010.06
                              имаш ли .img файла на тази версия

                              Коментар


                              • От: Kарта на Турция за Garmin

                                Ето ти файла на Турция http://uploading.com/files/9a5ac27a/...2B4604%2B.img/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X