Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kарта на Турция за Garmin

    Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
    За Истанбул със Сити навигатора - йог проблем, малко по-бедна на ПОИ но върши работа. За по малките градове или до Анталия по-добре ще е с турската карта.
    Така е. В предишните версии Истанбул беше две улици. То и София не беше кой знае колко по-добре. Сега намери и моя сокак "Браила" и тя е 50м. Че и по номер го намери!

    Коментар


    • До: Kарта на Турция за Garmin

      Що, бе хора в Истанбул със Сити Навигатора? Турската е по-подробна. Освен това ако началната ти точка е в БГ (а това 99% е така за българи) до границата така или иначе ще ползваш ОФРМ, защото в Сити Навигатора България е доста рехава. Пускай си ОФРМ до границата, слаед това едно превключване на NavCity и си готов. А след известно време, когато Сити-то включи пълноценно и двете държави пак ще му мислим...
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • До: Kарта на Турция за Garmin

        Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
        Що, бе хора в Истанбул със Сити Навигатора? Турската е по-подробна. Освен това ако началната ти точка е в БГ (а това 99% е така за българи) до границата така или иначе ще ползваш ОФРМ, защото в Сити Навигатора България е доста рехава. Пускай си ОФРМ до границата, слаед това едно превключване на NavCity и си готов. А след известно време, когато Сити-то включи пълноценно и двете държави пак ще му мислим...
        Вече не е съвсем така. Ситито си ми го нарисува маршрута от пред нас, та до хотелчето на сокака.
        А иначе пътя до границата си го знам. Все пак, е почти все магистрала. ОФРМто си е много добро нещо за гората, ама на главен път не го включвам. Та ще се навигирам като наближа Истанбул.

        Коментар


        • До: Kарта на Турция за Garmin

          Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
          При мен работи от Хасково до и вътре в Одрин, с шест междинни точки, цял маршрут, през ГКПП Капитан Андреево..............
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...017#post961017
          Сега ще видим новата OFRM как ще е.

          Коментар


          • До: Kарта на Турция за Garmin

            Нова карта за Турция.
            Garmin Navcity Turkey 2009.12-TKLTLA - Img
            http://www.megaupload.com/?d=8H1USMZC

            MapID: 848
            Password: tom1807

            Коментар


            • До: Kарта на Турция за Garmin

              Благодаря! Обаче това TKLTLA изобщо не ме радва. Това е турската версия и може да има проблем с английските букви.

              Коментар


              • До: Kарта на Турция за Garmin

                Ако има и версия за Мапсорз...

                Коментар


                • До: Kарта на Турция за Garmin

                  Изтеглих Garmin Navcity Turkey 2009.12-TKLTLA при първото пътуване до Турция ще ви напиша как се справя...

                  Коментар


                  • До: Kарта на Турция за Garmin

                    Някой разбрал ли е каква е разликата м/у 2009.06 и 2009.12 ? Това, което мога да твърдя със сигурност е, че пътят от М. Търново до Лозенград все още е по старото трасе, а новото е супер и е пуснато поне от 6 месеца. Явно турският "Събин" нещо не го бива...или не му помагат достатъчно...
                    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                    Коментар


                    • До: Kарта на Турция за Garmin

                      Здравейте колеги, някой ползва ли вече новата карта на Турция, да даде малко отзиви.

                      Поздрави и весели празници.

                      Коментар


                      • До: Kарта на Турция за Garmin

                        Ползвам, да. Ама не виждам разлика с предната версия, поне що се отнася за европейската част на Турция. В Анадола не съм ходил... Виж и по-горния ми пост през един (през един).
                        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                        Коментар


                        • До: Kарта на Турция за Garmin

                          Garmin Navcity Turkey 2010.01 (img)


                          Код:
                          http://hotfile.com/dl/36856563/b2a65b0/gmapsupp.img.html
                          
                          или
                          http://hotfile.com/dl/36421296/7899244/Turkey_Navcity_2010.01_TKLTL.rar.html
                          
                          или
                          http://www.multiupload.com/7T2K8S6P9C
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Kарта на Турция за Garmin

                            Лошото е че това е турската версия и при мен търсенето е доста трудно, засега се връщам на Turkey navcity autoroute 2009.

                            Коментар


                            • До: Kарта на Турция за Garmin

                              Първоначално публикуван от psy Преглед на мнение
                              Лошото е че това е турската версия и при мен търсенето е доста трудно, засега се връщам на Turkey navcity autoroute 2009.
                              няма пълно щастие...
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Kарта на Турция за Garmin

                                Инсталирал съм и турска версия (TKLTL) и английска (IKLTL) на 2009.06 в MapSource. Очаквах, че в англиската версия неименованията от типа на площад, училище, музей, център, пазар и др. такива ще са английски, но се оказа, че не е така. Единствено са заместени турските модификации на някои латински букви с изчистени такива. Но такива модификации има и в скандинавските страни, Полша, Чехия и др. без това да пречи на Сити Навигатора. От друга страна търсенето по стринг в MapSource става без проблеми и в двете версии. А търсенето по адрес не зависи от това дали картата е IKLTL или TKLTL, а от това дали инсталацията е за MapSource или е сплитнато .img. Така, че не виждам особена разлика коя от версиите на NavCity се ползвa. Поне в MapSource.
                                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X