Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Памет 4 гб. за nuvi 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Памет 4 гб. за nuvi 200

    Интересува ме (имам карта 2 гб), ако си купя сд-карта памет на Nuvi 200 за да мога да събера новата City Navigator Europe NT 2011.20 дали нувито ще може да я чете и в какъв формат трябва да се форматира?Благодаря.


  • #2
    От: Памет 4 гб. за nuvi 200

    FAT32 - работи!
    дори моето е с HC class4 - работи си нормално.

    Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Памет 4 гб. за nuvi 200

      Здравей. Опасявам се, че файл по-голям от 2GB няма да се чете от твоето Nuvi. По-старата серия, които завършват на "0" като 200, 250 и т.н. изглежда НЕ поддържат файлове с карти, по големи от 2 GB. Пробвал съм на Nuvi 250 и Nuvi 255 - 255 няма проблем с обединени 12 карти, на общ размер над 3.5 GB. Nuvi 250 обаче не "вижда" файла. Същото е и с Garmin Mobile.
      Въпреки това, ако сложиш САМО City Navigator Europe NT 2011.20, който мисля че е под 2GB ще стане. Аз така направих, само че с предната карта - City Navigator Europe NT 2011.10 която е 1.85 GB - по голяма от форматирания размер на 2GB SD карта, но се чете идеално от 4GB карта.
      Препоръка - слагаш голямата европейска карта (само нея) на 4GB SD карта, а картата на България във вътрешната памет на устройството. Там можеш да сложиш още една карта (малка). Ако ти трябват да вкараш повече карти, просто ги обедини. Ако не знаеш как - потърси, има теми за това.

      P.S. Дай линк за City Navigator Europe NT 2011.20
      Последно редактирано от TheBicycle; 25-09-10, 20:22. Причина: typo

      Коментар


      • #4
        От: Памет 4 гб. за nuvi 200

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        FAT32 - работи!
        дори моето е с HC class4 - работи си нормално.

        Успех!
        img на sd-card ми е 3,8 GB и си работи перфектно - това съм го споделял и доста преди

        Успех!!!

        Коментар


        • #5
          От: Памет 4 гб. за nuvi 200

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          img на sd-card ми е 3,8 GB и си работи перфектно - това съм го споделял и доста преди

          Успех!!!
          С какво Nuvi си?

          Коментар


          • #6
            От: Памет 4 гб. за nuvi 200

            Моето Nuvi 200 не работи с файл по-голям от 2GB на файлова система FAT-32.
            Вижда файла, показва картата, но почва да дава грешки при правене на маршрут, или при разглеждане на определени области.
            Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
            GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

            Коментар


            • #7
              От: Памет 4 гб. за nuvi 200

              Първоначално публикуван от TheBicycle Преглед на мнение
              С какво Nuvi си?
              Nuvi 200

              Коментар


              • #8
                От: Памет 4 гб. за nuvi 200

                И работи без проблем с файлове по-големи от 2 GB?
                Ако е така, оттеглям си по-горното мнение. Аз директно сравнявах Nuvi 250 и Nuvi 255 и на 250-цата по никакъв начин не можах да подкарам да вижда файл по-голям от 2GB. Иначе SD картата няма проблем да е 4 или 8 GB

                Коментар


                • #9
                  От: Памет 4 гб. за nuvi 200

                  Моята е 250в и си работи с 8гб и то микро СД, като освен папката Гармин има и още 4 гб други файлове. Така че не би трябвало да зависи от големината на картата а може би от форматът или някакви други свръхестествени явления .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X