Обява

Свий
Няма добавени обяви.

карта на австрия??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • карта на австрия??

    за гармин 60Cx
    помооооощ

  • #2

    Коментар


    • #3
      Re: карта на австрия??

      Първоначално публикуван от denislav
      за гармин 60Cx
      помооооощ
      Опасявам се, че няма да стане. Доколкото знам, използването на незакупени карти с ГПС-приемник е доста трудно осъществимо.
      Т.е. и да има някой картата, която ти трябва, тя няма да тръгне на твоя ГПС.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
        за гармин 60Cx
        помооооощ
        Използвай Google има сайтове с Безплатни карти (проекти) за Гармин, Иначе Гарминските са платени (при това не евтино) и се заключват към ГПС-а.

        Коментар


        • #5
          Пробва ли Метрогайд , тя не се заключва .... май

          Коментар


          • #6
            намерих.
            и вече е в GPS-а.
            "Garmin Mapsource Topo Austria Unlocked For All Gps No Poi"
            пише "No Poi", ама има хотели, ресторанти, бензиностанции и к'во ли още не, тъй че не знам защо е "No Poi"...
            ако някой има нужда ще я кача в domain-а.
            Последно редактирано от denislav; 17-01-07, 16:02.

            Коментар


            • #7
              КАЧИ Я МОЛЯ ТЕ, ЩЕ МИ Е ПОЛЕЗНА!
              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
              0884837709
              0878383528

              Коментар


              • #8
                заповядай. не е рутираща, ама е по-добре от никаква
                https://htftp.offroad-bulgaria.com/d...Guide.Austria/

                Коментар


                • #9
                  Има кракнат TDB файл, който като се замени в MetroGuide го превръща в пълноценна навигация без да е заключена към дадено устройство:
                  hxxp://www.playtime.bg/ppc/dw.php?f=1360
                  Ако от тук не стане пробвайте на FTP - то :
                  Host adrress: playtime.bg
                  username: quest
                  pass.: quest
                  В директория GPS/GarminQue/MGEU8.rar
                  За проба изрязах картата на Австрия от "MetroGuide 8" в MapSource и на GarminQue рутирането си работеше.

                  Коментар


                  • #10
                    Нещо не успях да го видя този tdb файл , дали аз не правя нещо правилно , но от линка не става , пък в playtime.bg не познава паролата . А и не ми е ясно къде да го скожа в МГ.
                    Относно Метрогайд - по мои наблюдения той си работи , примерно намира ти адреса , но дотам те рутира не върху МетроГ. , а върху базовата карта. По този начин не се ориентираш добре на пътни възли (където МГ на компютъра те води по нужното платно ) и при голям зум в малките пресечки - там пък си върху главната близка улица.Така че ще съм благодарен за всичко , което споделиш.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                      Нещо не успях да го видя този tdb файл , дали аз не правя нещо правилно , но от линка не става , пък в playtime.bg не познава паролата . А и не ми е ясно къде да го скожа в МГ.
                      Относно Метрогайд - по мои наблюдения той си работи , примерно намира ти адреса , но дотам те рутира не върху МетроГ. , а върху базовата карта. По този начин не се ориентираш добре на пътни възли (където МГ на компютъра те води по нужното платно ) и при голям зум в малките пресечки - там пък си върху главната близка улица.Така че ще съм благодарен за всичко , което споделиш.
                      юзера и паролата са " guest ". опитах с " quest ", ама не стана, та най-логично ми се видя " гост "
                      ама имаше някакъв проблем с разархивирането на самия файл и не можах да се преборя

                      Коментар


                      • #12
                        Благодаря ще пробвам и аз

                        Коментар


                        • #13
                          и с guest не става...

                          Коментар


                          • #14
                            Паролата и името за горният сървър е "guest", но само за FTP-то. Проблема, е че в него може само да се ъплоадва, а за да теглите се влиза през HTTP и там се ползват името и паролата от форума на http://www.pocketbulgaria.com/forum. Имаше и някакво условие за 6 поста и седмица от регистрацията.

                            Коментар


                            • #15
                              В такъв случай остава да помолим колегата MILSTAN да качи файлчето на по-достъпно място.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X