Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да си имам отделна карта на SD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Искам да си имам отделна карта на SD

    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
    Намерих го, дава no card, пък иначе си я разпознава. Май ми е бъгната системата.
    Трябва да му дадеш "StartCheksum" или нещо такова беше.

    Коментар


    • #17
      До: Искам да си имам отделна карта на SD

      Първоначално публикуван от troleibus Преглед на мнение
      Здравейте, да не отварям нова тема..

      Имам като колегата nuvi 255w. Взех си го с вградени карта на Европа и България и в резултат имам около 40 мб свободни на вътрешната памет.

      РЕгистрирах си го и имам възможност да сваля новата актуализация за европейската карта, но имам дилема дали ще ми стигнат мизерните мегабайтчета.. Най вероятно не?


      Взех си и SD 2gb и въпросът ми е как да процедирам. Да сваля ли директно ъпдейта с надеждата, че устройството ще си го запамети на външната памет и ще си припознае файла от вътрешната?

      Или направо да изтрия европейската карта от вътрешната памет, но това няма ли да ми направи ъпдейта неизползваем? И въобще как мога да прехвърля картите от вътрешната на външната памет.

      Ще ви бъда изключително благодарен за помощта
      Здравей колега аз се сблъсках с този въпрос като си го купувах още. Защото го поръчвах от един сайт и спецовете от там ми предложиха да ми го ъпдейтнат с новата карта на европа срещу 25лв но имах две възможности които имаш и ти: Преди да ъпдейтнеш трябва да изтриеш всичко излишно като снимки гласове текстове които не трябват но ти едва ли знаеш какво точно не трябва. Та моя съвет е ъпдейтни си го без да триеш нищо и самия ъпдейт ще ти разпознае че нямаш място и ще ти даде да си избереш кои страни да качиш и кои да пропуснеш. А картите на тези които си пропуснал може да си качиш по късно на картата - когато решиш да ги посетиш дори ще са по-актуални. И виж тук. . . http://gps-6.com/%D0%B8%D0%BD%D1%81%...min.com-82.htm

      Коментар


      • #18
        До: Искам да си имам отделна карта на SD

        А защо "спецовете" не са ти го продали с актуалната карта , а са ти искали 25 лева отгоре?

        Коментар


        • #19
          До: Искам да си имам отделна карта на SD

          Ами толкова си искат за ъпдейт на европейската аз като съм нов в тази област и не разбирам и давам малко отгоре и така . . .

          Коментар


          • #20
            До: Искам да си имам отделна карта на SD

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Трябва да му дадеш "StartCheksum" или нещо такова беше.
            Не става, пробвах... а през USB-то се вижда картата. Но проблемът ми не е за тая тема, ако опра до тая карта ще се занимавам.

            Коментар


            • #21
              От: Искам да си имам отделна карта на SD

              Извинявайте, че задавам пак глупав въпрос по тази тема, но съм пълен индианец по въпроса. Имам Гармин от 2 седмици с вградена карта на България.Ще пътувам до Румъния и искам да попитам за инсталацията на SD карта
              От всичко прочетено разбрах че правя директория на сд-то да се казва Гармин и там слагам картата(отключена) с име gmapsupp.Това ли е цялата процедура?
              Искам да попитам после как се превключва на румънската карта, след като съм излязъл от пределите на бг, и дали на някой е попадала карта на румъния. Благодаря предварително !
              Последно редактирано от Валери Недялков; 19-09-10, 20:37.

              Коментар


              • #22
                От: Искам да си имам отделна карта на SD

                И аз търся актуална карта на Румъния - ето че станахме двама. Аз имам такава карта но е от 2009 г и колко е актуална не знам

                Коментар


                • #23
                  От: Искам да си имам отделна карта на SD

                  Последната версия на румънската карта Ro.A.D. е 2009.10.
                  А и според мен питането не е за тази тема, а за ТАЗИ.
                  За актуалните версии може да се следи и ТАЗИ тема.
                  За всичко останало е вече писано многократно, дори и в тази тема, а и в ПОСТ #6 има линк към подробна тема !
                  Последно редактирано от gr_kanev; 21-09-10, 08:50.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X