Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аутодрайв Хеллас 1.85

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аутодрайв Хеллас 1.85

    Здравейте. Някой попадал ли е на липсваща пътна отсечка на главен път от Серес за Солун. Хубав главен път който изобщо не съществува нито в последната версия на гръцката карта 1.85 нито в Сити Навигатора 2010.20. Ако някой знае нещо по този въпрос нека да сподели. Отсечката е от N40 47.071 E023 01.500 до N40 44.613 E023 00.633

  • #2
    До: Аутодрайв Хеллас 1.85

    Първоначално публикуван от yco72 Преглед на мнение
    Здравейте. Някой попадал ли е на липсваща пътна отсечка на главен път от Серес за Солун. Хубав главен път който изобщо не съществува нито в последната версия на гръцката карта 1.85 нито в Сити Навигатора 2010.20. Ако някой знае нещо по този въпрос нека да сподели. Отсечката е от N40 47.071 E023 01.500 до N40 44.613 E023 00.633
    И на двете карти я има тази отсечка. Прилагам два файла.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Аутодрайв Хеллас 1.85

      е това е новопусната отсечка от магистралата, какво има да знаем толкоз?
      или бъркам?
      колегата е пуснал отсечка, която върви по стария път.

      Коментар


      • #4
        До: Аутодрайв Хеллас 1.85

        Пичове проблема е там, че гърците толкова бързо строят магистралите, че няма време да ги отразят по картите. Между другото и в Италия има подобен проблем в някои части, либсва цял мост например

        Коментар


        • #5
          От: Аутодрайв Хеллас 1.85

          колеги ако искате най новата карта на гърция Аутодрайв Хеллас 1.97 пишете ми на скайп belmont011 отключена е и работи без грешка ако има проблем fid-a е 821 имам я от авер в гърция en. вариянт е имам също и poi за спиид камерите в гърция . Ако някой има нова карта на турция да пише

          Коментар


          • #6
            От: Аутодрайв Хеллас 1.85

            И за двете карти си има теми в съответня подраздел. Тази се заключва. Моля преглеждайте темите във форума.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X