Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

    Здравейте колеги .

    От вчера до днес много напреднах в областта, която не знаех, а именно как да финализирам с карта от единичен .img. Оправих се с това. Сега въпросът ми е друг - да си направя ли сити навигатора така, че всички области, които са в Сърбия и Унгария да се разкарат. Имам отделно картите на двете държави. Въпросът ми е дали могат да си взаимодействат многото карти.

    В момента съм с готов .img, намерен в друг форум, но прочетох, че човекът, направил файла е махнал България по обясними причини и е написал, че OFRM и сити навигатора могат да си взаимодействат.

    Мога ли и аз на същия принцип да ги отрежа тези две държави от сити навигатора и да разчитам на коректност от Нувито?

    По-важните въпрос е относно Унгария - има ли смисъл и също така има ли съществени разлики между сити навигатора и отделната карта?

    За Сърбия не коментирам, защото гледайки видях същото ниво като за България, може би и по-зле.

    Да кажа, става въпрос за Nuvi 255W и 2010 City Navigator.

    Мерси

  • #2
    До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

    Може да си играеш, а може и не. Така или иначе като влезеш в тия държави, ще трябва да им пуснеш картите и да спреш сити навигатора, най-малкото за да е по-бързо. А връзка помежду си най-вероятно нямат, така че няма да рутира от едната в другата карта автоматично.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

      Искаш да кажеш, че няма да мога да задам маршрута наведнъж, а трябва да си го разбивам начасти?

      Така ли да го разбирам това, или примерно да си задам до Залцбург и да играя с картите при влизане в държавите?

      Общо взето, все трябва да има главни пътища до указаното място, но не знам . То Сърбия май е по-големият проблем.

      Коментар


      • #4
        До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

        Първоначално публикуван от penkomitev Преглед на мнение
        Сега въпросът ми е друг - да си направя ли сити навигатора така, че всички области, които са в Сърбия и Унгария да се разкарат. Имам отделно картите на двете държави. Мерси
        Каква Сърбия в сити навигатор?

        Коментар


        • #5
          До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

          Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
          Каква Сърбия в сити навигатор?
          Има някакви магистрали постни. Аз ги махам, въпреки, че както Спарки каза, няма, кой знае, какъв смисъл, освен ако не искаш да пестиш място.
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #6
            До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

            Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
            Каква Сърбия в сити навигатор?
            Ами има някакви както каза колегата под теб. Точно по тази причина исках да махна всичко, за да не се препокрива със специализираните карти за тези държави.

            Мисля, че ще ги оставя в паметта, но ще ги изключа и ще се опитам да карам на сити навигатор + сърбия, докато не видя зор за унгария :П.

            Мерси за помощта.

            Коментар


            • #7
              До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

              Първоначално публикуван от penkomitev Преглед на мнение
              ...ще се опитам да карам на сити навигатор + сърбия, докато не видя зор за унгария :П.

              Мерси за помощта.
              В Унгария няма да имаш проблеми със City Navigator
              Ако преминаването през Сърбия е свързано с цел да достигнеш до Унгария, а не да се луташ из селата, също няма да имаш проблем.

              Коментар


              • #8
                От: До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

                Здравей,
                може ли да дадеш линк за картата на Сърбия. И ако някой има карта на Хърватска. Предварително ви благодаря.

                Коментар


                • #9
                  От: До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

                  Няма карта на Хърватска. Има ADRIA Route, която е хубава и съдържа Хърватска, Словения и Босна и Херцеговина в доста добър обхват. Сърбия и Македония също ги има, но са са по-рехави. Има отделно карта на Сърбия и ЧГ, която е достатъчно подробна. Казва се SCG Route. Има отделни теми за тези карти, където има линкове. Потърси из форума, ще ги намериш. С тези две карти можеш да обикаляш цялата бивша СФРЮгославия. Успех!
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

                    Първоначално публикуван от penkomitev Преглед на мнение
                    Ами има някакви както каза колегата под теб. Точно по тази причина исках да махна всичко, за да не се препокрива със специализираните карти за тези държави.

                    Мисля, че ще ги оставя в паметта, но ще ги изключа и ще се опитам да карам на сити навигатор + сърбия, докато не видя зор за унгария :П.

                    Мерси за помощта.
                    Ако се ползва само Сити навигатора без да се включва Сърбия , и ако СН е инсталиран от Мапсурс , рутира от точка до точка без зигзази. Ако на влизане в Сърбия се включва Сърбия , при включен СН с крайна точка в Б-я - почва да дава разни безумни заобикаляния. Вариантът е - да се зададе Калотина , после - българска карта , или СН /ако пътят е само до София/
                    . Сърбия няма добра съвместимост със СН , в тона число последните версии на двете карти. Проверено съвсем скоро.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

                      хихи..
                      то и великите диктатори са си задавали аналогично въпроса ...
                      да ги резна ли от света или не...

                      в кръга на майтапа, де...

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Да отрежа ли Сърбия и Унгария от Сити Навигатора?

                        Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                        Няма карта на Хърватска. Има ADRIA Route, която е хубава и съдържа Хърватска, Словения и Босна и Херцеговина в доста добър обхват. Сърбия и Македония също ги има, но са са по-рехави. Има отделно карта на Сърбия и ЧГ, която е достатъчно подробна. Казва се SCG Route. Има отделни теми за тези карти, където има линкове. Потърси из форума, ще ги намериш. С тези две карти можеш да обикаляш цялата бивша СФРЮгославия. Успех!
                        Благодаря ще потърся във форума. Ще пътуваме до Хърватска по р. Лим и през Босна и Хелцеговина.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X