Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Картата на Европа от пакета на NUVI 255W или NUVI 1350 !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Картата на Европа от пакета на NUVI 255W или NUVI 1350 !?

    Здравейте,
    Извинявам се предварително, че отварям нова тема, пуснах питане в тема в друга част от форума, но мода ми препоръча да е тук в Карти. Попрочетох за навигаторите и за сега се спрях на модела NUVI 255W или NUVI 1350. Мисля да си го купя в пакет с OFRM Geotrade и карта на Europe.
    За БГ картата прочетох + и -, но ме интересува как е картата за Европа в частност за Гърция, където най ще ми се налага да я ползвам. В смисъл до колко е пълна (главни и малки пътчета) има ли проблеми с нея, лаик като мен лесно ли, ще се оправя с нея?

    Другото ми питане е отнсно ъпдейта на Евро картата, за БГ картата разбрах, че за 2 години напред мога да си я ъпдейтвам от сайта на Геотрейд, но важи ли това и за картата на Европа или това което са ми инсталирали това си е, т.е. ако искам обновяване трябва да плащам.

    Извинявам се ако за някой въпросите ми са лаишки, но досега не съм имал навигатор.

  • #2
    До: Картата на Европа от пакета на NUVI 255W или NUVI 1350 !?

    Първоначално публикуван от esox hunter Преглед на мнение
    Здравейте,
    Извинявам се предварително, че отварям нова тема, пуснах питане в тема в друга част от форума, но мода ми препоръча да е тук в Карти. Попрочетох за навигаторите и за сега се спрях на модела NUVI 255W или NUVI 1350. Мисля да си го купя в пакет с OFRM Geotrade и карта на Europe.
    За БГ картата прочетох + и -, но ме интересува как е картата за Европа в частност за Гърция, където най ще ми се налага да я ползвам. В смисъл до колко е пълна (главни и малки пътчета) има ли проблеми с нея, лаик като мен лесно ли, ще се оправя с нея?

    Другото ми питане е отнсно ъпдейта на Евро картата, за БГ картата разбрах, че за 2 години напред мога да си я ъпдейтвам от сайта на Геотрейд, но важи ли това и за картата на Европа или това което са ми инсталирали това си е, т.е. ако искам обновяване трябва да плащам.

    Извинявам се ако за някой въпросите ми са лаишки, но досега не съм имал навигатор.
    стандартната препоръка е:
    - купи си нувито с бълг карта
    - ако може да спестиш покупката на европейската , направи го, можеш да я свалиш или обновиш - чети тук
    - за гръцката карта - тук

    в тези теми ще намериш мнения за гръцката и европейската карти.
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • #3
      До: Картата на Европа от пакета на NUVI 255W или NUVI 1350 !?

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      стандартната препоръка е:
      - купи си нувито с бълг карта
      - ако може да спестиш покупката на европейската , направи го, можеш да я свалиш или обновиш - чети тук
      - за гръцката карта - тук

      в тези теми ще намериш мнения за гръцката и европейската карти.
      Благодаря много за помощта колега
      То така или иначе на нувито освен БГ картата имало качена някаква европейска, но внимателно ще прочета по темите, които ми препоръчваш. Дано се справя със свалянията и качванията на картите

      Поздрави!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X