Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGOL за Win ce 6.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • IGOL за Win ce 6.0

    Здравейте. Джипа ми дойде с Китайска мултимедия двоен дин Xtrons TD714 SGD. И както винаги нашите продавачи са му свалили карата. Интересува ме някой може ли да ми помогне или да ми каже откъде мога да си сваля EXE файла и карти за европа за IGOL. Операционната система е Windows CE 6.0. Гледам по клипчета ,че работи с IGOL8.

    Поздрави и благадаря.
    Последно редактирано от xaligar; 27-11-19, 20:29.

  • #2
    Мога да ти направя една компилация , но я снимай менюто има ли опция да си избираш navi път ?

    Коментар


    • #3
      Това е малко архаично, принципно. Сега има андроидски 8 ядрени, 4/64GB и т.н. А за андроид има и WildMaps и богат избор на легални и нелегални най-различни други навигации. Отделно сработването с телефона и прочие глезотиики. И тепърва ще има. А Win CE е просто мъртъв и надали някога ще излезе нещо значимо за него.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        Може да е архаично, ма китайските ПНА са с него. На тях па тръгва всичко почти без проблем.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          Какво е ПНА?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Какво е ПНА?
            Какво е IGOL ?

            Коментар


            • #7
              Относно ПНА -
              A Personal Navigation Assistant (PNA) also known as Personal Navigation Device or Portable Navigation Device (PND)
              is a portable electronic product which combines a positioning capability (such as GPS) and navigation functions.

              Относно IGOL - предполагам че е ИГО (IGO) - едно време имаше Иго за WIN CЕ та прдполагам колегата пита за това.

              xaligar - проучи това дето колегата niggaz_nature те пита- ако има път дето да къстомски - няма да имаш проблем .
              Ако не - ще е по сложно . прегледаи в нета , въобще намери инфо за твоито нави - на СД картата само map фаиловете ли седят или от там бутат цялата навигация.

              Хубавото на Игото че се конфигурира с един текстов фаил-там трябва да има инфо кое как и т.н...
              ако не ти е ясно за какво говоря - намери някои дето да е наясно - инак няма да стане.

              Аз имам Иго дето е на СД карта само и от там върви всичко- вече не помня версия и т.н че не съм го ползвал бая време.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Може да е архаично, ма китайските ПНА са с него. На тях па тръгва всичко почти без проблем.
                Говоря именно за китайска мултимедия с андроид (до 9), и 4/64GB вградена памет, и на което върви всичко, дето и на телефон. Някои и вградена SIM карта имат, та могат и пълноценни телефони да са, при желание, или да ползват 3G/4G интернет само.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  Може, ама на китайче (без претенции) с WIN CE съм качвал де що има и работи!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Може, ама на китайче (без претенции) с WIN CE съм качвал де що има и работи!
                    Да де, и всичко "де що има" е одъртяло. Никой не прави нищо за Win CE и то отдавна, тоест и перспективата е никаква.

                    Отделно разни "новинки" като 4G, GLONASS и т.н. А и производителността е.... Имах телефон с Windows CE преди сигурно... 10 години. Взе да се задъхва от обикновено броузване и други тривиални задачи. Заради което го и смених.

                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      ....човека пита дали някой може да му помогне с IGO за Windows CE,тук типично за бг форум,започва да ме обяснява-"защо не си купил еди какво си......."хахаххаха
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X