Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Атон?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Атон?

    Някой ходил ли е там с GPS и има ли представа, коя карта покрива най-добре източният ръкав на Халкидики?

    Поздрави
    Иван Попов

  • #2
    До: Карта на Атон?

    Първоначално публикуван от neocom Преглед на мнение
    Някой ходил ли е там с GPS и има ли представа, коя карта покрива най-добре източният ръкав на Халкидики?
    Поздрави
    Иван Попов
    За Garmin ли питаш или друго?
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • #3
      До: Карта на Атон?

      За Гармин разбирасе, иначе щях да уточня.

      Коментар


      • #4
        До: Карта на Атон?

        Аз като ходих на Атон и гармина си работеше без проблем......Имаше всички пътчета....и все черни ..там няма асвалт. Ама не занм с каква карта е много не съм в час
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Карта на Атон?

          Така като гледам AutoDriveHellas1.50 има най-много пътеки.

          Коментар


          • #6
            До: Карта на Атон?

            Специално за този регион даже и Сити Навигатора/2009/ го бива.
            Друг въпрос е , че гърците хвалят като наааай-добро за Гърция , картите за Дестинатор, не съм ги разглеждал , но е факт , че там много си ги обичат
            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

            Коментар


            • #7
              До: Карта на Атон?

              Благодаря за отговорите. Сложих на Колорадото ADH 1.5 и изпратих групата. Има някакви пътища, но по-важното е че има манастирите, които мислят да посетят.

              Коментар


              • #8
                До: Карта на Атон?

                Я да събудим пак темата. Някакви отзиви след връщането на групата от Атон има ли?
                В края на август бях на Халкидики, на границата с Атон в Оуранополи. Ползвах комбинираната карта на Милстан (господ да го поживи ). Нямах никакви (почти) проблеми.Където навигатора се "луташе" карах по аналогия . Забелязах неточности след границата с Гърция, разминаване между пътя, по койо се движех и този който показваше навигатора, но допускам че е тъй като не бях изключил българската карта и може да са се припокривали (разбирач, а?). Но като цяло нямаше проблеми, нито в Кавала, нито в разните там други градчета по маршрута до Атон.
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар


                • #9
                  До: Карта на Атон?

                  Групата посети Атон, но почти не са ползвали ГПС. Лесно са се ориентирали до манастирите, а до Халкидики познават пътя добре.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X