Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tom-tom Карта на България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Tom-tom Карта на България

    Колеги моля ВИ помогнете да намеря карта за ТОМ-ТОМ навигатор за България,
    Благодаря
    Живота е тръгнал от морето-
    Човека се завръща там....

    [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

  • #2
    До: Tom-tom Карта на България

    Зависи дали за ТТ6 или ТТ7. За първата е много неточна и стара , а за втората София е само точка , за останалото да не говорим.

    Коментар


    • #3
      До: Tom-tom Карта на България

      Дай и двете на приятел е и не знам точния модел.
      Живота е тръгнал от морето-
      Човека се завръща там....

      [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

      Коментар


      • #4
        До: Tom-tom Карта на България

        На лични!

        Коментар


        • #5
          До: Tom-tom Карта на България

          Първоначално публикуван от Krasi_k Преглед на мнение
          Колеги моля ВИ помогнете да намеря карта за ТОМ-ТОМ навигатор за България,
          Благодаря
          Колегата milstan вече ти го е казал-за България ТТ няма хубава карта. Най-пълната е версия 6.75 на Източна Европа, но е стара и доста неточна. Все пак върши работа, поне в София, ако горе-долу знаеш къде отиваш. Аз ползвам последните версии 7.20 на Западна и Източна Европа, като впечатленията ми са много добри, но все още не съм я тествал в България.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            До: Tom-tom Карта на България

            Здравейте,
            От каде мога да изтегля версия 7.20 за томтома на картите за западна и източна европа?

            Коментар


            • #7
              До: Tom-tom Карта на България

              Първоначално публикуван от Krasi_k Преглед на мнение
              Колеги моля ВИ помогнете да намеря карта за ТОМ-ТОМ навигатор за България,
              Благодаря
              Колега, krasi_k , тук https://htftp.offroad-bulgaria.com/nisanterano/ може да изтеглиш ТомТом 5.21 ОТКЛЮЧЕН напълно-инсталираш го и тръгва без допълнителни настройки, също така и карта на Източна Европа в.608 с включена доста добра карта на България, също и цяла Зап.Европа- 1.3 ГБ, много добра и подробна.Имам и много други карти за ТомТом-ако ти трябват пиши,ще ги кача на същото място.

              Коментар


              • #8
                До: Tom-tom Карта на България

                Първоначално публикуван от huliganin Преглед на мнение
                Здравейте,
                От каде мога да изтегля версия 7.20 за томтома на картите за западна и източна европа?
                От много места може да се изтеглят, проблемът е, че не тръгват, поне на ПНА.... Аз теглих поне 4-5 версии, пробвах какви ли не "техники" за отключване и накрая си я купих. Старите тръгват, но са доста неточни в някои участъци и мен лично ме дразни. Не, че хич не вършат работа, но не е много приятно като караш в някой нов пътен възел с десетки изходи да се озърташ и да чакаш пак да "захапе" пътя, за да разбереш дали не си изгубил посоката.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  От: До: Tom-tom Карта на България

                  Първоначално публикуван от nisanterano Преглед на мнение
                  Колега, krasi_k , тук https://htftp.offroad-bulgaria.com/nisanterano/ може да изтеглиш ТомТом 5.21 ОТКЛЮЧЕН напълно-инсталираш го и тръгва без допълнителни настройки, също така и карта на Източна Европа в.608 с включена доста добра карта на България, също и цяла Зап.Европа- 1.3 ГБ, много добра и подробна.Имам и много други карти за ТомТом-ако ти трябват пиши,ще ги кача на същото място.



                  Здравей може ли да ми кажеш как точно да я инсталирам ще ми трябва ли кабел или някаква програма или просто да я разархивирам и да я копирам на SD картата

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Tom-tom Карта на България

                    Първоначално публикуван от DDF Преглед на мнение
                    Здравей може ли да ми кажеш как точно да я инсталирам ще ми трябва ли кабел или някаква програма или просто да я разархивирам и да я копирам на SD картата
                    Трябва да свържеш покета с РС и да имаш инсталиран Актив Синк на настолния компютър. Следваш инструкциите които излизат на покета.Картата поставяш в папка ТомТом Навигатор на покета. Би трябвало да тръгне без усложнения.
                    Между другото , това вече е доста стара версия - и на програмата и на картата , за по-нов вариант и повече информация погледни в "покетбулгариа точка ком"
                    Успех!

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Tom-tom Карта на България

                      Първоначално публикуван от DDF Преглед на мнение
                      Здравей може ли да ми кажеш как точно да я инсталирам ще ми трябва ли кабел или някаква програма или просто да я разархивирам и да я копирам на SD картата
                      Това дето питаш, последно е писано през 2008-ма година!! Не е актуално към днешна дата. Теб какво всъщност те интересува? Устройството ли е TomTom или картата е нещо от сорта Bulgaria_83_TomTom..? Просто са съвсем различни неща (второто е за IGo v.8.3 в случая). Та като уточниш това ще ти кажа кое как се прави (е поне мога да ти кажа къде да прочетеш, ако не друго).
                      п.п.Опс. Всъщност колега вече е писал къде да четеш.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #12
                        А за навигация Том Том как се инсталира ? Ако може и пои да ми кажете как ?
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X