Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ftp.domainbg/karti

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ftp.domainbg/karti

    Защо тази директория е защитена с допълнителна парола? За кого се качват картите там?

    П.П. Адреса в загклавието е умишлено сбъркан, т.е. пропуснато е ".com" преди /карти... но въпросът си остава!
    Последно редактирано от giorgio; 18-04-08, 18:03.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: ftp.domainbg/karti

    Адашче имаше дискусия да се опазим от кофти лицензни проблеми или кражби...

    Хората си бяха прави, те с много труд са събирали картите...

    Мисля знаеш кой е спец по навигацията искай си парола и според мен ще ти се даде.

    Мое мнение ФТПто винаги трябва да е защитено с парола и да не се листва от роботите.

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: ftp.domainbg/karti

      Аз ще продължа да питам...
      На Джамбазов му се налага спешно да пътува навън, но се оказа, че нито той, нито аз, имаме достъп до картите...
      Ако трябва да защитавате нещо, то и от "пълноправни членове" ли трябва да е защитено...
      Между другото, Джамбазов пусна лично на някого още сутринта, за да получи достъп, но до момента все още няма...
      Както и да е, има нещо сбъркано в системата за достъп... Не е редно хора, които са помагали на повечето съфорумнци, да нямат достъп...
      Не ми е проблем да си намеря каквито и да е карти, въпросът е принципен, за какво служат картите в фтп-то, щом не са достъпни?
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: ftp.domainbg/karti

        Уважаеми колеги,
        Модераторът на този форум и FTP в момента е в чужбина... и ще отговори когато се върне съответно... моля да не му се сърдите все пак той работи тук доброволно и не е поемал ангажимента да бъде 24 часа на разположение...

        Когато него го няма и имате проблем можете да се обърнете и към някой от СуперМодераторите или ако проблемът е спешен направо към мен...

        Няма причина да правите драми когато някое правило не ви харесва... със сигурност то е такова поради някакви причини... по-скоро си изяснете причините...
        VPetrov.photography

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X