Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

    наблюдавам неочакван проблем с топо карти в последната версия на мапсорс! реших освен пътните карти да си кача и някои топо карти! качих ги успешно, но не помня коя!!! Върна версията на мапсорса на по-стара - при самата инсталация - и след това при опитите ми да ъпдейтна пак до последна версия НЕ МИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТ! Чистих, чистих регистъра през регедит - нищо не става! докато не деинсталирах всичко и го инсталирах на ново! Но без топо карти - в момента не са ми толкова нужни... Мисля , все пак , че това ми го направи топото на Чехия, или на Словакия или на Унгария... Бъдете внимателни!

  • #2
    До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

    У меня была та же проблема с картой Chile Streets (не топо)

    Коментар


    • #3
      До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

      Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
      ... Мисля , все пак , че това ми го направи топото на Чехия, или на Словакия или на Унгария...
      Чехия!

      Коментар


      • #4
        До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

        Точно същото се получи и при мен при инсталиране на Украйна .Последва драстично "почистване" на регистрите и нов опит да инсталирам Украйна(от ФТП-то).Резултата бе същия.Пак трих из регистрите и възстанових работата на Мапсорса , но така и не успях да подкарам Украйна (в нито един от трите езика).някой имал ли е този проблем?

        Коментар


        • #5
          До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

          Украйна не прави проблеми!!! във всичките и варианти!!! Някаква топо е и май е Чехия!

          Коментар


          • #6
            До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

            При мен Беларус във всички версии скапва мапсорса. Литва топо в мапсорса е отключена , а в нювито е заключена и то от скоро преди нямаше проблеми.

            Коментар


            • #7
              До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

              Всъщност, установих ,че някои карти за да се инсталират правилно ,трябва екзе-то да бъде в С/ Гармин и едва тогава да се стартира рег. файла и да се инсталира картата.Очевидно е нещо свързано с указанията за адреси в рег. фаила!Ако картата е в друга директория и оттам се стартира инсталацията- Мапсорса се чупи!

              Коментар


              • #8
                До: Неочакван проблем с топокарти в последния Мапсорс!

                ВИНАГИ ЧЕТЕТЕ ПРОПИСА НА РЕГИСТРАЦИОННИЯ ФАЙЛ /и го променяйте ако трябва!!!/, когато инсталирате и задавайте правилен път към папката с картите!!!От екзетата също задавайте правилен път!! - С/ Гармин!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X