Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

    Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator,моля ако някои може да ме опати от каде или нещо такова ,ще съм много благодарен

  • #2
    До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

    Потърси във форума, има информация за томтом карта на източна европа, ама не ставаше за някой нокий, не знам за тази как е.

    Коментар


    • #3
      До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

      За тази Nokia, Tomtom не става. При направените проби, всичко се инсталира коректно , но при стартиране на Tomtom-a казва, че липсва външен GPS и не разпознава вградения в телефона. Единственото безплатно решение беше Nokia Maps . Работи добре,но няма рутиране.Има карта на БГ .

      Коментар


      • #4
        До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

        виж във този сайт той е за smart телефони аз там намирам много полезни неща
        http://www.smartphones-world.com/for...0e500f39a0867e

        Коментар


        • #5
          До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

          Първоначално публикуван от sandosan Преглед на мнение
          За тази Nokia, Tomtom не става. При направените проби, всичко се инсталира коректно , но при стартиране на Tomtom-a казва, че липсва външен GPS и не разпознава вградения в телефона. Единственото безплатно решение беше Nokia Maps . Работи добре,но няма рутиране.Има карта на БГ .
          А пробвали ли сте с Garmin Mobile XT? Някъде четох че някоя Nokia била с Garmin GPS вътре, ама не разбрах кой модел

          Коментар


          • #6
            До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

            Качи му Route66, пробвано е-работи
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

              Имам такъв апарат под ръка с диск към него. Ако картата я има диска мога да е пратя или ако се сваля от апарата също

              Телефона е оригинален от Германос и има инсталирано всичко , сигурно може и да се свали файла

              Коментар


              • #8
                До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

                Здравейте!
                Аз имам такъв GSM и оргинално с него си върви Route66,който работи с вградения GPS.Имам и качен NAVIGON,който също работи с вградения GPS,но трябва да си го купиш!!!!Струва 99 Евро. Навигацията работи,но картата за България е бедна.Покритието за София е добро,но за другите градове е зле.
                Garmin Nuvi 860 T

                Коментар


                • #9
                  До: Търся подробна карта на БГ за Nokia 6110 navigator

                  Подробна карта на България си купуваш от Събин от този форум. Работи прекрасно с Garmin Mobile XT от тук http://forum.pocketbulgaria.com/view...r=asc&start=60
                  Има и още една от http://www.detailmap.net/ но не знам как е.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X