Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти за iGo primo

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карти за iGo primo

    Здравейте, искам да попитам ако е възможно за последен ъпдейт на картите за примо. Искам да се извиня, но колкото повече ровя, толкова повече се натъквам на какви ли не неща. Навигацията я използва баща ми и е свикнал с менюто и единственото, което му трябва са по-нови карти, че тези, които ползва са от 2011г. Не знам дали има значение, но версията е 9.2.0. Ако е възможно и кратко обяснение как се прави, тъй като горе долу знам, но да не объркам нещо. Предварително благодаря!

  • #2
    От: Карти за iGo primo

    Търси карти за IGo8.3, кеф ти на ТелеАтлас (TA или по новому TomTom), кеф ти на НавТек (NQ). Триеш старите карти и слагаш новите. Намират се в "content" и от там в папка "map". Ма му свали на човека и новите камери. Те пък се трият изцяло (всички фаилове в папка "speedcam") и се качват новите. Ако се чудиш от къде всичко това питай.
    Успех.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Карти за iGo primo

      Здравейте. Имам смартфон Samsung Galaxy S3 mini. Искам да инсталирам софтуер за GPS - I GO Primo. Пробвах какви ли не пакети, свалени от интернет с инструкции за изтриване на това или онова, но не става. Не тръгва и не тръгва. Въпроса ми е има ли легален начин за купуване на софтуера от България с последващи ъптдейти, вкл. и на карти. Ако има такова нещо, моля за координати. Благодаря!
      Nissan Pathfinder 2.5 dci

      Коментар


      • #4
        От: Карти за iGo primo

        Кои сборки си пробвал и от къде ги теглиш ?
        В ипмарта и андроидбг има доста работещи.

        Коментар


        • #5
          От: Карти за iGo primo

          Здравейте колега "kles" точно от андроидбг съм пробвал всички работещи линкове за сборки, но уви. Дай работещ линк със съответните инструкции - Моля.
          Nissan Pathfinder 2.5 dci

          Коментар


          • #6
            От: Карти за iGo primo

            Един приятел ми качи на джипа Igo Primo-Всички камери, офроуд пътища и какво ли не. Много съм доволен! Мога да попитам точно от къде.
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #7
              От: Карти за iGo primo

              Отворен съм за всякакви предложения. Може и на лични.
              Nissan Pathfinder 2.5 dci

              Коментар


              • #8
                От: Карти за iGo primo

                Първоначално публикуван от wolf70 Преглед на мнение
                Отворен съм за всякакви предложения. Може и на лични.
                Ипмарт.бг - направи си регистрация и си ти. Има всичко, даже подробни инструкции, даже готова сборка за твоя телефон.
                Е - иска и малко четене де.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Карти за iGo primo

                  Благодаря. Ще се пробвам.
                  Nissan Pathfinder 2.5 dci

                  Коментар


                  • #10
                    От: Карти за iGo primo

                    Успях.... с помощта на приятел. Просто направихме инсталацията от и в паметта на телефона. Опитите да инсталираме софтуера качен на СД карта не успяха.
                    Сега конкретно по темата - Имам карти за България, Гърция, Турция и Румъния. Искам да кача актуални за Европа. От къде? Разбрах, че трябва да са съобразени с инсталираната резолюция на навигацията и със съответното разширение. Резолюцията на телефона ми е 480/800.
                    Бъдете здрави!
                    Nissan Pathfinder 2.5 dci

                    Коментар


                    • #11
                      От: Карти за iGo primo

                      Картите за IGO стават за всякаква резолюция. Подробна карта на цяла Европа няма или аз досега не съм намирал. Просто слагаш карти на държавите които ти трябват-желателни е да са на един производител!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Карти за iGo primo

                        Пак от там ще намериш и карти.
                        Има ги в секцията гпс-иго .. има важна тема.
                        Картите за Иго са 2-3 вида, но слагай само на навтек (има ги във важната тема).
                        За тях няма значение какво иго като софт си сложил ... те нямат нищо общо с резолюцията ти.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Карти за iGo primo

                          Благодаря на всички отзовали се колеги. Намерих картите и сега ги свалям. Възникват обаче още въпроси:
                          1. Какво е значението на разширенията на файловете FPA, FDA, FBL , FSP и HNR? Това са разширения на файловете за картата на една и съща държава.
                          2. Ако сваля пакет за Източна или Западна Европа, има ли нужда да свалям поотделно за държави, които се намират там. Питам защото големината на файловете за Западна Европа например е много малка, съпоставено с големината на файловете на отделни държави, които географски са разположени там.
                          3. Необходимо ли е да изтрия, съществуващите в навигацията карти, които са по-стари за да запиша новите или автоматично се чете по-новата карта.
                          4. Има ли вариант да запиша файловете с картите на SD картата и да се четат, защото инсталирах навигацията в паметта на телефона, а там пространството е ограничено.
                          Благодаря!
                          Последно редактирано от wolf70; 15-12-13, 17:56.
                          Nissan Pathfinder 2.5 dci

                          Коментар


                          • #14
                            От: Карти за iGo primo

                            Когато видя, че има нови карти, трия всички стари, а новите ги свалям по държави една по една. Качвам ги на микро-карта, но не знам дали може да се ползват с гсм.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Карти за iGo primo

                              1. Там от където си ги свалил има важна тема с описание на файловете и кой къде се слага.
                              2. За иго няма такова нещо като източна и западна, всички държави са отделни, съответно и допълнителните файлове са отделни.
                              3. Необходимо е да изтриеш всичко старо, няма как да караш с нова и стара карта.
                              Как мислиш софта ще те прекара, ако картата се препокрие и имаш нов и стар път ?
                              Става мазало.
                              4. Има вариант, но е малко сложен и се променят едни записи.
                              То ако сложиш повече държави и игото ще ти стане 2-3+ гиги.
                              Сложи си версия за СД картата и си слагай държави на воля.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X