Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за обединяване на карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за обединяване на карти

    Здравейте колеги!

    Бих искал да ми обясните по-простичко как се обединяват картите за Garmin. Доколкото разбрах се използват две програми- Gmaptool и Mapsettoolkit. Но някъде срещнах в различни теми за някакъв Mapsource , за който не разбрах за какво се използва. Ако е възможно да ми обясните стъпка по стъпка обединяването на карти, защото май ми се губят доста от нещата. Благодаря Ви предварително за отделеното време и помощ.

  • #2
    От: Въпрос за обединяване на карти

    Първоначално публикуван от toyo9494 Преглед на мнение
    Здравейте колеги!

    Бих искал да ми обясните по-простичко как се обединяват картите за Garmin. Доколкото разбрах се използват две програми- Gmaptool и Mapsettoolkit. Но някъде срещнах в различни теми за някакъв Mapsource , за който не разбрах за какво се използва. Ако е възможно да ми обясните стъпка по стъпка обединяването на карти, защото май ми се губят доста от нещата. Благодаря Ви предварително за отделеното време и помощ.
    Прочети първата главна тема в раздела за ГПС-сите на форума- "Систематизирана информация" и ако има нещо неясно чак тогава питай.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за обединяване на карти

      Ами бих я прочел с голямо удоволствие,но нямам нужните права.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за обединяване на карти

        Първоначално публикуван от toyo9494 Преглед на мнение
        Ами бих я прочел с голямо удоволствие,но нямам нужните права.
        Виж това дали можеш да четеш (дали имаш достъп де). http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=28751
        Ако не можеш, ще ти напиша подробно.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X