Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin 1490T и карта на Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin 1490T и карта на Гърция

    Здравейте,
    извинявам се първо - не съм прочел всички теми във форума. Поръчах следната навигация - http://www.garmin.bg/?s=5&i=220. Преди това по телефона се обадих да питам специално дали ще има карти на Европа и по-специално такава на Гърция, тъй като ми трябва именно за там.

    Днес получавам джаджата и на карти където се пише държава не открива други освен България. Аз ли не правя нещо както трябва или наистина е само за България картата? Как да си вкарам карта на Гърция?

  • #2
    От: Garmin 1490T и карта на Гърция

    Този гармин, който си купил е само с карта на България. Това можеш да видиш от буквения код след модела на устройството ( nuvi 1490 BG) Ако има и EU значи е с европейската карта. Ти попадаш от първите. Карта на гърция можеш да си свалиш и да си сложиш отделно. Прочети в другите раздели.
    GARMIN nuvi 2350 LT
    GARMIN nuvi 250W - broken display

    Коментар


    • #3
      От: Garmin 1490T и карта на Гърция

      Че има ли 1490 без карта на Европа? Буквите "БГ" не означават ли , че допълнително е качена и друга карта на България?

      Коментар


      • #4
        От: Garmin 1490T и карта на Гърция

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Че има ли 1490 без карта на Европа? Буквите "БГ" не означават ли , че допълнително е качена и друга карта на България?
        Точно това означавт.
        Даже на линка, който колегат е дал си пише, че уреда идва с инсталирана карта на Европа и на БГ.
        По-скоро, колегата трябва да погедне кои карти са включени защото до колкото разбирам, той говори за търсене, че не му излиза държава.

        Коментар


        • #5
          От: Garmin 1490T и карта на Гърция

          Ето това ти трябва garmin city navigator europe nt 2012.20 там има и Гърция

          Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X