Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Каква е тази версия 8.3 за PC ???
    Последната , която знам е тази , а тя е 8.0 :
    Код:
    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=106052&st=0&p=1639338&#entry1639338
    Последно редактирано от milstan; 03-08-09, 14:06.

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Не съм го теглил, но ето доста линкове за него (в долната част на страницата):
      http://www.torrentreactor.to/search/igo+8.3+pc
      Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Тези търсачки ти дават това ,което ти се иска да видиш , а не това което в действителност съществува.

        П.П. Възможно е да стане през емулатор на WinCE , но това вече е като "силиконови цици".
        http://www.compcar.ru/forum/showthread.php?t=3881
        Последно редактирано от milstan; 03-08-09, 20:29.

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          От два дена тествам IGO 8 с някаква карта на БГ ,която намерих в нета. От два дена не знам къде се намирам - на луната ли ,на марс ли.... .Във Варна просто не може да се кара по тази карта.Навирате в еднопосочните улици , опитва се да ми обясни ,че алеите в двора на Окръжна болница са пътища и трябва да мина по тях... Луда работа... Дали няма някаква по надежна карта на БГ? как се търсят адресите по номер , за какво служат ,,камерите'' в IGOто ? И дали мога да се доверя на програмата за чужбина?
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            От два дена тествам IGO 8 с някаква карта на БГ ,която намерих в нета. От два дена не знам къде се намирам - на луната ли ,на марс ли....
            С каква карта си? Че има една с ТА накрая, а другата била някаква с БГ произход и за нея съм срещал твърдения, че била с доста грешки.

            IGO-то и на мен ми събра очите като ми опъна един маршрут от София до хижа "Грънчар" през Самоков ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              на някой да му се намира актуална карта на Флорида?
              LZ1NDI
              DR650SE K8

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Такаа - няма да ме биете!!
                Купих на жената един GPS - Nippon NP 350 с IGO8 на Windows CE 5.0! Всичко си работи ок, ама картите са малко - искам да кача допълнително няколко страни! Тия които ги имам аз не стават - те са Windows mobile, или аз не знам как да ги кача? Та специални ли са картите за версията за Windows CE 5.0 или не са? И ако са има ли ги някъде?
                Тук на 16 страница един колега беше дал линк за торент на арената за цялата програма за Windows CE 5.0 но не мога да го сваля!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Последните карти:
                  Код:
                  http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=21042
                  Има разлика в картите за IGO8.0.X и IGO8.3.X.
                  Ако твоя уред е с легална версия на IGO (слагаш нова карта и проверяваш дали се вижда) , задължително трябва да я замениш с излекувана за да работят други карти.

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Последните карти:
                    Код:
                    http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=21042
                    Има разлика в картите за IGO8.0.X и IGO8.3.X.
                    Ако твоя уред е с легална версия на IGO (слагаш нова карта и проверяваш дали се вижда) , задължително трябва да я замениш с излекувана за да работят други карти.
                    Ясноо, легална е! Затуй не се виждат картите - пробвах! Жалко, трябва сега да го ръчкам!!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Такаа - няма да ме биете!!
                      Купих на жената един GPS - Nippon NP 350 с IGO8 на Windows CE 5.0! Всичко си работи ок, ама картите са малко - искам да кача допълнително няколко страни! Тия които ги имам аз не стават - те са Windows mobile, или аз не знам как да ги кача? Та специални ли са картите за версията за Windows CE 5.0 или не са? И ако са има ли ги някъде?
                      Тук на 16 страница един колега беше дал линк за торент на арената за цялата програма за Windows CE 5.0 но не мога да го сваля!
                      Намери ме в скайпа да ти ги метна или си вземи 2 GB SD карта на събора
                      За сега определено съм доволен.
                      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Айде пак!
                        Опитвам се да кача на Nippon с Windows CE 5.0 излекувана версия на IGO 8! Изчетох сума ти работи, ама не става. Устройството се вижда чрез Active Sinc, на картата памет има папка MobileNavigator но вътре в нея нямя никакъв файл .exe!! Имам излекуваната версия на IGO8, на устройство с windows mobile се качва без проблем, но как да я кача тук представа си нямам!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Ето и последната карта, която намерих на България за IGo My Way:
                          Актуализирана 10.2008г. Има я новата отсечка на магистрала Тракия.
                          Можете да я изтеглите от Bulgaria_2008.10_090115.fbl

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Ако на някой му трябва iGO8.3.2.64873 с България и Европа - на лични да му дам ftp и парола.
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Ако я имаш цялата нова варсия и си я пробвал, дай да я кача на баща ми, че му правя тука разни збирщайн и се нещо не е доволен!
                              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                              0884837709
                              0878383528

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                                Ако на някой му трябва iGO8.3.2.64873 с България и Европа - на лични да му дам ftp и парола.
                                Ако картата за Бг е версия след 10.2008 - прати и на мен фтп и парола.
                                !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X