Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Първоначално публикуван от gandalftgray Преглед на мнение
    Дали е удобно да помоля за детайли в твоя случай? При положение че при теб е нормално (UTF-, може би има значение версията на фърм-а и настройките (locale). Аз опитах с различни езици за менютата, но локалите ми (сетвани след хард ресет) винаги са били сложени на България. Благодаря за съдействието.
    Ами до преди да си направя ъпдейт към 4.50 съм гледал този файл на компа и съм си го чел с UTF-8, но след като писа последния път проверих и наистина и при мен е същото положение както при теб. Така че съжалявам ако съм те подвел...
    nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      А нищо. Важното е че поне се изясни, че е глобален проблема. Благодаря за съдействието

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Мммм, Колеги леко съм шокиран - излиза от сайта на Гармин БГ, че 3790Т БГ е спрян от производство . Ако е така наистина /чак не мога да повярвам/ егати краткия живот на модела.... Ето и линка, който ме стресна: http://www.garmin.bg/?s=4&c=4&g=193
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
          Мммм, Колеги леко съм шокиран - излиза от сайта на Гармин БГ, че 3790Т БГ е спрян от производство . Ако е така наистина /чак не мога да повярвам/ егати краткия живот на модела.... Ето и линка, който ме стресна: http://www.garmin.bg/?s=4&c=4&g=193
          Едва ли. В сайта на Гармин модела си се продава - https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=402&pID=63940, както и всичките му варианти: LMT и т.н. Искрено се надявам, че ако го спират от производство - поне няма да го спират от потдръжка. Така или иначе фърм-а още не е изчистен от към бъгове...

          Коментар


          • 3790T

            Някой успя ли да подкара 3790Т с CN Europe 2012.30 NTU с БГ текстове и навигиране или все още забива ...

            Напомням че имаше преди няколко дни ъпдейт за текстовете и разни други за модела...
            nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Нова версия:

              Промени


              Changes made from version 4.50 to 4.60:

              • Fixed an error that sometimes caused map updates to not work properly.
              Истината е някъде там...

              LZ2-009

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Има ли вариант , да се направи маршрут от т.А до т.Б , като аз се намирам в т.В ?
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Намерих го , "ПЛАН ЗА ПЪТУВАНЕ" , просто на български е малко, странен превода
                  Само едно ми е чудно :
                  Настроил съм уреда да изчислява , най-краткото разстояние; да избягва трафика и непавираните пътища .
                  Правя маршрут от Пловдив до Плачковци и ме прекарва през прохода на републиката , където пътя е с 50 километра по-дълъг ?!?!?!?!?!?!?!??!

                  Добре че знам маршрута , ами когато съм на място където наистина ми трябва това доста скъпо уредче ?
                  Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 09-11-11, 11:06.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Намерих го , "ПЛАН ЗА ПЪТУВАНЕ" , просто на български е малко, странен превода
                    Само едно ми е чудно :
                    Настроил съм уреда да изчислява , най-краткото разстояние; да избягва трафика и непавираните пътища .
                    Правя маршрут от Пловдив до Плачковци и ме прекарва през прохода на републиката , където пътя е с 50 километра по-дълъг ?!?!?!?!?!?!?!??!

                    Добре че знам маршрута , ами когато съм на място където наистина ми трябва това доста скъпо уредче ?
                    Какво става след като махнеш избягванията? Махни всички човки и преизчисли маршрута.
                    С коя версия е това?
                    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                      Какво става след като махнеш избягванията? Махни всички човки и преизчисли маршрута.
                      Пак същата история . Ето и картинките :
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6021.png
Прегледи:1
Размер:36.8 КБ
ID:5317085Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11919.png
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:5317086Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13366.png
Прегледи:1
Размер:459.0 КБ
ID:5317088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14370.png
Прегледи:1
Размер:101.7 КБ
ID:5317089Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15913.png
Прегледи:1
Размер:464.9 КБ
ID:5317090
                      С коя версия е това?
                      Последната, която има на сайта, на GARMINНатиснете снимката за да я уголемите

Име:21488.png
Прегледи:1
Размер:61.6 КБ
ID:5317095

                      И като сме почнали с проблемите ...
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:380870.png
Прегледи:1
Размер:237.0 КБ
ID:5317094 това защо се получава ?
                      Да поясня, задал съм курс към едни скални манастири в с.Иваново , пътя свършва точно под манастира , но на картата пътя свършва на 80 метра , на завоя точно преди паркинга.
                      Настроил съм уредчето да излиза автоматично извън пътя , но то решава да ме върне няколко километра и забележете пак да ме прекара по черния път , само че от другото село.
                      Пак питам , какво правя когато наистина ми трябва навигация и не познавам местността ?
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 09-11-11, 13:08. Причина: опитах се да махна излишните картники , но .... :(
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: 3790T

                        Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
                        Някой успя ли да подкара 3790Т с CN Europe 2012.30 NTU с БГ текстове и навигиране или все още забива ...

                        Напомням че имаше преди няколко дни ъпдейт за текстовете и разни други за модела...
                        Да, вече работи нормално с 4.50 и добавките за езици и т.н.....
                        Вече една седмица не е забивал....
                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                          .................
                          За версията на картата питах ?
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                            За версията на картата питах ?

                            Ето я и нея Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10804.png
Прегледи:1
Размер:61.2 КБ
ID:5317158
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Пак същата история . Ето и картинките :
                              [ATTACH=CONFIG]381397[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381398[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381400[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381401[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381402[/ATTACH]

                              Последната, която има на сайта, на GARMIN[ATTACH=CONFIG]381407[/ATTACH]

                              И като сме почнали с проблемите ...
                              [ATTACH=CONFIG]381406[/ATTACH] това защо се получава ?
                              Да поясня, задал съм курс към едни скални манастири в с.Иваново , пътя свършва точно под манастира , но на картата пътя свършва на 80 метра , на завоя точно преди паркинга.
                              Настроил съм уредчето да излиза автоматично извън пътя , но то решава да ме върне няколко километра и забележете пак да ме прекара по черния път , само че от другото село.
                              Пак питам , какво правя когато наистина ми трябва навигация и не познавам местността ?
                              Трябва да минете в пешеходен режим щом искате да ви води по пътеки. Въпреки това е странен маршрута който е избрал. Да няма повече от една карта включена на уред (примерно европа и OFRM)?

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Имам проблем с намирането на папка sistem.Къде точно трябва да отида в контрол панел, за да разреша показването на скритите папки?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X