Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Здравейте аз съм с нуви 2360 карта на европа версия ntu и си работи перфектно, може би причината за рестарта на нуви 3790 е управляващия софтуер.
    Доброто не струва скъпо, но много се цени !

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Първоначално публикуван от enevi Преглед на мнение
      Здравейте аз съм с нуви 2360 карта на европа версия ntu и си работи перфектно, може би причината за рестарта на нуви 3790 е управляващия софтуер.
      Напълно е възможно.... За да се провери коректно, това трябва да се направи от тези - разполагащи с официални версии за бъркане из софтуеъра на картите и файловете на Нуви 3790. Смятам, че проблема го съобщихме относително бързо след появяването му. Интерпретации и тествания също направиха доста хора. В интерес на истината падна и ровене из софта... Но надали с програми за хакване и пиратско отключване ще направим най-добрата услуга, както на коректния потребител, така и на производителя (и на апаратчето, и на софтуеъра, и на карти). А от официалните "институции", които би трябвало най-много да се интересуват от решаването на проблема (Гармин, вносителите на Гармин в България, създателите и дистрибуторите на карти за Гармин в България) няма "ни вопъл, ни стон". Въпреки, че всички са информирани.... И това става с един от "топ"-моделите на Гармин...
      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Ами аз поне не виждам. Ще се оправя, сега поне знам от къде е проблема и се надявам скоро да бъде решен, че изобщо не е малък.

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Някой може ли да напише дали с тези папки Keyboards и Text се рестартира. При мен на моето няма такъв проблем:
          http://www.megaupload.com/?d=B85WKMKX

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
            Някой може ли да напише дали с тези папки Keyboards и Text се рестартира. При мен на моето няма такъв проблем:
            http://www.megaupload.com/?d=B85WKMKX
            Преди около десет минути ги свалих и сложих.... Пуснах на симулация до Гърция. Все още работи без да се самоизключва. (вече около 7 минути). Утре сутринта ще го пробвам на живо... Единственото, което се промени след смяната на папките с оригиналните беше, че изчезна фонетичната кирилица на български. НО за да я има нея, бях сложил по-рано допълнителен файл.... Дали пък не е от нея????
            Ако не е тайна - от къде са тези папки???
            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              Дойдоха в България

              Бяха цяла група технически лица и дойдоха с цел да прегледат как са тук нещата, от какво сме доволни и от какво не сме. Тестваха как работят картите и трафика. Показаха ми нови софтуери и решения, които ще бъдат включени в новите уреди на гармин - нямам думи просто ... уникални промени!!! За съжаление не мога да ги коментирам защото са фирмена тайна, но ще ги видите до края на годината.
              Хвърляш ни в 3-та глуха.. Дай някой жокер поне.. Да знаем какво да очакваме до някаква степен..

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                Някой може ли да напише дали с тези папки Keyboards и Text се рестартира. При мен на моето няма такъв проблем:
                http://www.megaupload.com/?d=B85WKMKX
                Днес след тестването на живо - резултата е същия - РЕСТАРТИРА СЕ!!! Може би малко по-бавно, но си е факт.... особено, когато сменя перспективите около кръстовищата.... Решил съм да изтрия българския и да се опитам да го ъпдейтна отново от Гармин, но ми се струва, че и това няма да дае съществен резултат... При симулация си работи, но на живо - ТЦ!!!
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Греша ли или пишеше някъде в ъпдейтите на някой от фърмуерите, че е добавена опция да се вижда JCV-то на половин екран заедно с картата както е на тайванските фърмуери? Не мога да намеря такава опция

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Греша ли или пишеше някъде в ъпдейтите на някой от фърмуерите, че е добавена опция да се вижда JCV-то на половин екран заедно с картата както е на тайванските фърмуери? Не мога да намеря такава опция
                    Да пишеше, но такава НЯМА. Има я само ако е във вертикално положение, хоризонтално не работи.
                    Да не говорим, че ако е вертикално картинките не се виждат много добре и е малко безмислено....
                    nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                      Днес след тестването на живо - резултата е същия - РЕСТАРТИРА СЕ!!! Може би малко по-бавно, но си е факт.... особено, когато сменя перспективите около кръстовищата.... Решил съм да изтрия българския и да се опитам да го ъпдейтна отново от Гармин, но ми се струва, че и това няма да дае съществен резултат... При симулация си работи, но на живо - ТЦ!!!
                      A ако това файче го изтрием ( bg_BG_TRF.glx) от папка Text?

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                        A ако това файче го изтрием ( bg_BG_TRF.glx) от папка Text?
                        Днес ще пробвам.
                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
                          Да пишеше, но такава НЯМА. Има я само ако е във вертикално положение, хоризонтално не работи.
                          Да не говорим, че ако е вертикално картинките не се виждат много добре и е малко безмислено....
                          При мен с тази карта : City Navigator Europe NTU 2012.20 (UNICODE) се получаваше така, даваше ми при симулация разделен екрана на две, едната част картата а другата със снимките. Със стандартната версия на City Navigator Europe JCV файловете пак са си на цял екран. Незнам как се получава това...

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                            A ако това файче го изтрием ( bg_BG_TRF.glx) от папка Text?
                            Изтрих, пробвах днес на живо - същата работа - САМОИЗКЛЮЧВА СЕ непрекъснато!!!
                            Явно ще се чака, ама какво не е много ясно....
                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              kixi,това е от униндае-сложи нормалната версия и стесе оправи,и аз се принудих роради сащата причина

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Първоначално публикуван от sinigera_ Преглед на мнение
                                kixi,това е от униндае-сложи нормалната версия и стесе оправи,и аз се принудих роради сащата причина
                                Абе, то това е ясно, но на мен ми се иска да се ползват екстрите на уникода.... Засега го заобикалям с руския език, дотолкова, доколкото не ми е проблем да ползвам него и английския.... Но е тъпичко, защото никой от официално ангажираните с Гармин в България не дава никаква информация или поне знак, че се опитва да оправи нещата.... Както и да е...
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X