Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Абе новия софтуер беше качен на 3790

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Дойдоха в България

      Бяха цяла група технически лица ... Тестваха как работят картите и трафика.
      Събине да те поправя - тествали са КАК НЕ РАБОТИ трафика. И сигурно и за това той вече тотално не се излъчва.
      Дано поне след като са го видели що за услуга е да направят нещо да го оправят...
      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Какъв е проблема с MapSource?
        Имам пред вид невъзможността да се правят маршрути на МапСорс и след това да се качват на 37ХХ...качването само на точки от МС....определно не върши работа.

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Здравейте, имам голям проблем с моето 3790. Първо в момента, в който влезнах в Истанбул Нувито почна да се рестартира само - някога през 1 мин. някога през 3-4, няма да влизам в подробности колко главоболия ми причини при положение, че нямах представа къде се намира адреса към който пътувах и тн. (щом ГПС-а ми е още цял след това, значи изкара голям късмет). Така си беше през целия престой там и в момента, в който излезнах от И-л - СПРЯ да го прави и всичко си беше ток и жица. След това - влизам в София и какво мислите - същата работа. Само рестарти, рестарти...... Изключвах му карти, 3Д-а, ДЕМ - файлове и нищо. Накрая му спрях захранването и КРАЙ, всичко си работеше нормално. Че да попитам какъв м...ка му е тоя проблем, че когато ГПС-а е включен в захранването на автомобила почва да вилнее и защо се слючва само в София (защото само там ми се случва) и явно в по-мащабните градове ?

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            С коя европейска карта си колега ?

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              CNEurope 2012.10 NTUnicode, днес ще минавам на 2012.20, че много време ъпдейтва MapUpdater-a. Но цялата каша става при изключена Еуро-карта

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Заради unicode е ! Комбинацията захранващ/трафик кабел + NTU + български интерфейс води до рестартовете ! С нормалната NT няма да имаш проблем !

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Ами добре ама аз съм с Lifetime Map Updates и от там си ми качва Уникоуд-версията и сега какво се получава - имам си платен абонамент а трябва да си тегля отключени карти

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Прочети една страница назад в тази тема ! Този бъг е съобщен от високо ниво на GARMIN (надявам се). И някой ще се погрижи за него (пак се надявам)!

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от apetrov Преглед на мнение
                      Ами добре ама аз съм с Lifetime Map Updates и от там си ми качва Уникоуд-версията и сега какво се получава - имам си платен абонамент а трябва да си тегля отключени карти
                      Нямаш ли опция да си изтеглиш NT версия?

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Нямаш ли опция да си изтеглиш NT версия?
                        Няма никакви опции за избор...
                        Пиши им на твоите нови приятели от УСА
                        nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Искаш да кажеш че на моя 3790 ако му купя lifetime update ще ми предлага само и единствено NTU? Това не е нормално според мен ... ако е така...

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Колегата ggeorgiev е абсолютно прав. И аз съм с лайф тайм абонамент, но опция за избор на карта при обновление на уреда няма.

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Искаш да кажеш че на моя 3790 ако му купя lifetime update ще ми предлага само и единствено NTU? Това не е нормално според мен ... ако е така...
                              Точно така е, за съжаление.
                              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                              Walter Rohrl
                              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Искаш да кажеш че на моя 3790 ако му купя lifetime update ще ми предлага само и единствено NTU? Това не е нормално според мен ... ако е така...
                                Напротив - много си е нормално. Но при положение, че работи нормално файла, който превключва езика на български.... Не гласовото водене, а текстовото преминаване на български език. Защото, ако той си работи - нищо не пречи да си превключваш на какъвто си искаш език и да си следиш на него инфото... Няма логика да теглиш по-лошата версия, след като по-хубавата си работи нормално.... Просто - трябва да се оправи кирилизацията ни.... Защото и руския е кирилица и с изключение на две букви, всички останали са еднакви, но руския си работи нормално.... Възможно е да е свързано и с нуждата от наличие на език (кирилица) с функциите за съобщаване на имената на улиците (тези езици се разпознават по това, че обикновено са с разширение някакво човешко име - руският е мисля Катерина, има английски Jill и др). Аз съм на руски език и проблеми си нямам.... Само където загубвам основната придобивка - да мога да виждам картата с български надписи на улиците и да търся в пълен обем на български език
                                От самото начало, когато се изясни евентуалната причина (защото все още няма пълна сигурност, че именно това е причината) си пишем и предлагаме, ама ..... до момента - ядец....
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X